نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: پاک کردن NOD32

نام حقيقي: مازیار بیجاری

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

پاک کردن NOD32

سلام
    من انتی وایروس NOD32 ویندوز ویستا خودم رو پاک کردم حالا که می خوام KASPER SKY نصب کنم ، ایراد می گیره که نود رو پاک نکرده ام .داخل سرویس ها که میروم دو تا سرویس نود بصورت stop service است و حالا که سعی می کنم از طریق نرم افزار remover nod یا کلید های ریجستری پاکش کنم unable to do this operation میده تقرباً دارم دق می کنم ممنون میشم راهنمایی کنین چطوری از دست این نود خلاص بشم.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حمیدرضا ایزدی

عضو عادی
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziar_bij نمایش پست ها
    سلام
    من انتی وایروس NOD32 ویندوز ویستا خودم رو پاک کردم حالا که می خوام KASPER SKY نصب کنم ، ایراد می گیره که نود رو پاک نکرده ام .داخل سرویس ها که میروم دو تا سرویس نود بصورت stop service است و حالا که سعی می کنم از طریق نرم افزار remover nod یا کلید های ریجستری پاکش کنم unable to do this operation میده تقرباً دارم دق می کنم ممنون میشم راهنمایی کنین چطوری از دست این نود خلاص بشم.
    با تشکر
    سلام
    ببین اوون سرویسهایی رو که stop میتونی disable کنی؟
    آگه بشه شاید بتونی kasper نسب کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

پاک کردن nod32

حذف نود 32

پاک کردن نود 32

پاک کردن نود32

حذف nod32حذف نود32پاک کردن nodپاك كردن nod32پاک کردن node32نحوه پاک کردن nod32نود 32 پاک نمیشودپاك كردن نود32حذف nodروش پاک کردن nod32پاک کردن کامل nodپاک کردن nod 32پاک کردن نودحذفnod32unistallکردن nod32چگونگی خدف نودروش پاک کردن نود32روش پاک کردن نود 32طریقه پاک کردنnode32پا کردن nodحذف کردن nod32

برچسب برای این موضوع