نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: حذف Active Directory از روی یک سرور

نام حقيقي: امیر

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

حذف Active Directory از روی یک سرور

با سلام
    شبکه ای رو در نظر بگیرید که کامپیوتر ها عضو Domain هستن و تو این شبکه دو تا Domain Controller وجود داره.
    حالا برای دومین کنترلر اصلی شبکه مشکلی پیش میاد و دیگه اون دومین و اکتیو دایرکتورش در دسترس نیست.
    حالا میخام اون دومین کنترلر دوم از حالت دومین کنترلر خارج کنم یعنی Active Drectory رو حذف کنم ولی هر چی سعی میکنم نمیشه .
    برا حذف بعد از باز کردن ویزارد اگه اون رو آخرین دومین کنترلر معرفی کنم سیستم پیغام خطا میده که این دومین کنترلر در این دومین آخرین دومین کنترلر نیست و حذف بسته میشه ، اگه هم اونو آخرین دومین کنترلر معرفی نکنم پیغام خطا میده که دومین کنترلر اصلی قابل اتصال نیست و دوباره عملیات حذف کنسل میشه .
    میشه منو راهنمایی کنید چطوری Active Directory رو از روی این سرور حذف کنم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف active directory

حذف اکتیو دایرکتوری

نحوه حذف active directory

دستور حذف ACTIVE DIRECTORY

حذف کردن active directory

حذف اكتيو دايركتوري

پاک کردن اکتیو دایرکتوری

http://forum.persiannetworks.com/f78/t28357.html

پاک کردن active directoryپایین آمدن سرعت شبکهخطا پاک کردن active dirctoryچگونگي پاك كردن اكتيو دايركتوري ارwork stationغیر فعال کردن اکتیو دایرکتوریحذف سرویس ActiveDirectory از روی سرورحذف کردن active dirctoryخطا های active directoryمراحل حذف اکتیو دایرکتوریمشكل عدم حذف اكتيو دايركتوريطریقه uninistall کردن activ directoryحذف اكتيو دايركتوري به اجبارحذف آخرين اكتيو دايركتورينحو پاک کردن دومین کنترلرطريقه حذف active directoryحذف اکتیو دایرکتوری ناقصپاک کردن اکتیودایرکتوری2008

برچسب برای این موضوع