نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: additional dc in mokhaberat qazvin

نام حقيقي: vahid,eazadpanahi

خواننده
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

additional dc in mokhaberat qazvin

سلام اینجا ما یک dc اصلی و یک dc ، پشتیبان داریم و حدود 150 کاربر در یک ساختمان و 100 کاربر در ساختمانهای دیگر که با خطوط e1 به مامتصل شده اند و در 6 ساختمان در جاهای مختلف در داخل شهر به ما وصل میشوند. همینطور حدود 150 کاربر نیز در شهر های مختلف استان به ما وصل شده اند.من میخواهم بدانم آیا لزومی به نصب Additional dc در ساختمانهای مختلف هست (با توجه به مطلبی که پایین توضیح خواهم داد) و چقدر به Performance شبکه کمک میکند.نکته دیگر اینکه ما سیستم اتوماسیونی داریم که بسیار کند کار میکند و جالب اینکه همین سیستم در ادارات دیگری مشابه ما نصب شده و با سرعت بالایی کار میکند . ممنون میشم راهنمایی کنین .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: alireza shayesteh

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidea نمایش پست ها
    سلام اینجا ما یک dc اصلی و یک dc ، پشتیبان داریم و حدود 150 کاربر در یک ساختمان و 100 کاربر در ساختمانهای دیگر که با خطوط e1 به مامتصل شده اند و در 6 ساختمان در جاهای مختلف در داخل شهر به ما وصل میشوند. همینطور حدود 150 کاربر نیز در شهر های مختلف استان به ما وصل شده اند.من میخواهم بدانم آیا لزومی به نصب Additional dc در ساختمانهای مختلف هست (با توجه به مطلبی که پایین توضیح خواهم داد) و چقدر به Performance شبکه کمک میکند.نکته دیگر اینکه ما سیستم اتوماسیونی داریم که بسیار کند کار میکند و جالب اینکه همین سیستم در ادارات دیگری مشابه ما نصب شده و با سرعت بالایی کار میکند . ممنون میشم راهنمایی کنین .
    سلام دوست عزیز
    لطفا به من بگید که کلا شما چند کاربر دارید که در دامنه شما مشغول به کار هستن و در ضمن آیا سرور شما یک pc هست که کار سرور را می کند یا این که سرور هستش
    در ضمن شما برای نرم افزار اتوماسیون خود نیز سرور جدا گذاشته اید.؟

خواننده
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مخابرات قزوین

سلام .
    از توجه شما ممنونم. ما حدود 400 یوزر داریم . البته نوشته بودم حدود 400 تا کلاینت داریم که تقریبا همون تعداد هم یوزر داریم و بعید میدونم شرکتهای مخابرات استانی ( و خیلی از مراکزی که این تعداد یوزر دارند) نیز الان حداقل برای اتوماسیون یا دامین یا اکانتینگشون از pc استفاده کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و سرورهای ما hp هستند که با مطالعه و تحقیق کافی خریداری شده اند.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    تنظیمات مروبط به دامین سایت و لینک را انجام داده اید؟؟؟
    DNS ها را چک کرده اید؟؟؟

از چه اتوماسیونی استفاده میکنید؟؟؟

خطوط خود را مانیتور کرده اید؟؟؟؟

چه سرویسهای دیگری روی این خطوط ارائه داده اید؟؟؟

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

خواننده
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام .
    اتوماسیون ما چارگون هست .که تقریبا توی چند شرکت مختلف توی قزوین نیز پیاده سازی شده با تنظیماتی مشابه ما مثل نوع آنتی ویروس ،نوع سرور ، سوئیچها مشابه و....
    در مورد DNS نیز باید بگویم که چک کردم مگر موردی باشه که من از اون بی اطلاع باشم البته من اطلاعات زیادی ندارم .
    خطوط E1 رو با چه نرم افزاری مانیتور میکنند البته داخل ستاد اصلی که همه بوسیله سوئیچهای Foundry از شبکه داخلی استفاده میکنند .مثلا یکی از مواردی که انجام دادم این بود که همه درخواستها به سوی آیزا میرفت ولی با تنظیم یک Policy از انجام این کار جلوگیری کردیم . که کمی موثر بود ولی کماکان مشکل کندی رو داریم.
    در مورد خطوط باید بگم که توسط قسمت Pcm خود مخابرات مانیتور میشه و در صور وجود مشکل برطرف میشه یا به ما اطلاع میدن .

کلمات کلیدی در جستجوها:

mokhaberat qazvin

sherkat mokhaberat qazvin

mokhaberat.qazvin

mokhaberat.qazvin ir

additional dcpcm mokhaberatmokhaberat ghazvinsherkate mokhaberat qazvinmokhaberatmokhaberat qazvin adslmokhabera ghazvinadsl mokhaberat qazvinpcm mokha beratmokhabarat ghazvinmokhaberate qazvinmokhaberate ghazvinqazvin mokhaberatsaite mokhaberate ghazvinsite mokhaberat qazvincoding mokhaberatdns additional نصب persiannetworks.comdns mokhaberatestekhdame mokhaberat qazvinmokhaberat gazvinmokhaberatqazvin

برچسب برای این موضوع