نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط wazet
  • 2 توسط Reza.D
  • 2 توسط SADEGH65

موضوع: مدرک M C S E

نام حقيقي: AM

عضو غیر فعال شناسه تصویری anahita_m
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    56

مدرک M C S E

سلام

من به تشویق دوستی خارج از ایران مدتیه دارم دوره های mcse میگذرونم. از شرایط مالی کشور های صنعتی اطلاع دارم اما اگر شرایط خروجم از ایران فراهم نشه آیا این مدرک در ایران کاربری و ارزش کافی رو داره?

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    منابع رو بگیرید بخونید ولی امتحانات داخل کشور که این موسسات برگزار می کنند مدرکی که میدن به شما هیچ اعتبار بین المللی نداره البته هستند موسساتی که می گویند از دوبی ما معتبر می گیریم و فلان و به همین بهانه مبالغ هنگفت می گیرن و اکثرا هم کلاهبرداری بیش نیست. و شما می بایست در کشور دیگری که این دوره ها رو برگزار می کنه شرکت کنید تا بتونید خارج از ایران هم از مدرک استفاده کنید.

patris1 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    56

Icon13 again MCSE

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_m نمایش پست ها
    سلام

من به تشویق دوستی خارج از ایران مدتیه دارم دوره های mcse میگذرونم. از شرایط مالی کشور های صنعتی اطلاع دارم اما اگر شرایط خروجم از ایران فراهم نشه آیا این مدرک در ایران کاربری و ارزش کافی رو داره?

البته منظورم مجتمع فنی تهران بوده .اطلاع دقیق از آزمونهای بین المللی دارم اما سوال عمده ی من بازار کار این مدرک در کشور خودمون بود...

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نه تنها این مدرک که هیچ مدرک دیگری به تنهایی کافی نیست.شما اگر منظورتون از بازار کار استخدام در سیستم دولتی و موارد این چننیه که اگر 100 تا مدرک بین المللی داشته باشید باز هم ازتون لیسانس مرتبط میخوان.در سیستم شرکت های خصوصی هم کنار این مدرک معمولا CCNA هم لازمه.

اما برای شروع قدم بسیار خوبیه.کم کم مسیر درست و اونچه که لازم هست رو خواهید فهمید و مهمتر از این مدرک تجربه است چه بسا افراد بسیار زیادی هستند که تجربه کاری زیادی دارند اما بدون مدرک هستند.

امتحان هم که در هر صورت در ایران غیر قانونیه و فاقد ارزش.حالا برگزار کننده مجتمع فنی باشه یا بقالی سر کوچه!

javad8051 و patris1 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    دوست من چرا پول تو بيخود هدر ميدی ميری کلاس. چرا کتاب ها را از اينجا دانلود نميکنی و خودت ياد
    نميگيری. حتی فيلم آموزشی هم هست در رده آموزش جهانی، PC هم که داری. Virtual PC راه بنداز تست کن
    اشکال هم که داشتی اينجا دوستان با دانش بالا هستن که با کمال ميل پاسخ شما را ميدن
    شما هم وقتت را بيخود تو ترافيک و غير تلف نکردی. پولتون هم پس انداز ميشه تا بتونيد خارج
    امتحان بديد و مدرک معتبر بگیرید

البته تو خارج هم اینطوری نیست که با داشتن این مدارک فرش قرمز بندازن جلوی پای کسی و خدا تومن حقوق بدن

والا زور داره پولتون که به زحمت درمياريد الکی بديد يک سری مفت مفت بخورن و حال کنّند

ویرایش توسط patris1 : 2009-10-03 در ساعت 12:55 AM

نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    56
    از همه ی دوستای عزیز که جوابمو دادن ممنونم.

نام حقيقي: محمد مهدی شریف مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری sharif12
    نوشته
    317
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    52
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    دوست من چرا پول تو بيخود هدر ميدی ميری کلاس. چرا کتاب ها را از اينجا دانلود نميکنی و خودت ياد
    نميگيری. حتی فيلم آموزشی هم هست در رده آموزش جهانی، PC هم که داری. Virtual PC راه بنداز تست کن
    اشکال هم که داشتی اينجا دوستان با دانش بالا هستن که با کمال ميل پاسخ شما را ميدن
    شما هم وقتت را بيخود تو ترافيک و غير تلف نکردی. پولتون هم پس انداز ميشه تا بتونيد خارج
    امتحان بديد و مدرک معتبر بگیرید

البته تو خارج هم اینطوری نیست که با داشتن این مدارک فرش قرمز بندازن جلوی پای کسی و خدا تومن حقوق بدن

والا زور داره پولتون که به زحمت درمياريد الکی بديد يک سری مفت مفت بخورن و حال کنّند

سلام
    من فکر می کنم برای یائپدگیری حتما کلاس و استاد لازم است و تجربی یاد گرفتن همه چیز نیست اما درباره گرفتن مدارک بین المللی فکر می کنم که در حال حاضر کار بیهوده ای است و هیچ نیازی را برطرف نمی کند
    اکنون در شرکت ها توانایی فنی مهم است و نه مدرک بین المللی الیته اگر شما مدرک از یک مرکز آموزشی داشته باشید بسیار خوب است و باعث اعتبار می شود

موفق باشید

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    به نظر من این موضوع برای ۲۲ یا ۲۳ سال پیش صدق میکرد كه کسی کامپیوتر و اینترنت در خانه نداشت
    یادم هاست جائی كه درس میخواندیم یک کمودور میذاشتن و کسی حق دست زدن نداشت و شما برنامه مینوشتی رویه کاغذ بعد استاد عزیز میومد و جواب را میگفت و به شما نشان میداد
    الان كه همه تو خانه اینترنت و کامپیوتر دارند و میتوانند از این فرصت استفاده کنند
    مگر چی تو این آموزش گاهها یاد میدهند كه تو هیچ کتاب و فیلم آموزشی نیست
    این دیگه به خود طرف روابط در كه چقدر علاقه دارد و میخواد یاد بگیره یا فقط مدرک بگیره

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    پاتریس جان یک جورایی حرف شما را قبول دارم و یک جورایی حرف محمد مهدی را .
    ببینید درست است که منابع خیلی زیاد و با پستوانه خیلی خوب علمی در اینترنت برای ما وجود دارد ولی یک سری از مسائل هست که در این گروه نمیگنجد.
    تشویق و کمک به خواندن است در ایران کلا نظام آموزشی به شکلی است که باید برای یادگیری مطالب اجبار و حداقل یک محرک وجود داشته باشد و نمیتوان روشی را که تا به حال با آن بزرگ شده ایم را یک روزه تغییر بدهیم.
    رفع ایرادات و مشکلات . خیلی از ایرادات و مشکلات است که شاید در این نوع آموزشها نمیتوان انتظار داشت که متوجه بویم خیلی از مشکلات مربوط به ما است
    زبان انگلیسی ضعیف . یکی از مشکلات ما در این مورد خلاصه میشود که پایه زبان انگلیسی معمولا ضعیفی داریم و نمیتوان انتظار داشت به راحتی با رفرنس با این زبان به درستی کار کنیم

البته اجباری به این کار نیست و فرد به راحتی بدون کلاس میتواند مطالب را یاد بگیرد به شرط دقت در موارد بالا و اگر میبینید موردی را از موارد بالا ندارید سعی در تقویت و تصحیح آن بکنید.
    در کل یک دوره از یک کد آزمونی را میتوان مفید برای اکثر افراد حاضر در ایران دانست.

shahriyar3 و patris1 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارزش مدرک mcse

اعتبار مدرک MCSE

مدرک msce

http://forum.persiannetworks.com/f78/t27706.html

اعتبار مدرک مجتمع فنی

آموزش mcsa

مدرك mcse

مدرک mcse

مدرک ccna مجتمع فنی تهران ارزش دارد

آیا مدرک مجتمع فنی تهران معتبر است؟

مدرک بین المللیccna در کجا اعتبار داره ؟

مدارک معتبرmcsa مجتمع فنی

اعتبار مدرك mcse

تاریخ اعتبار مدرک mcse

منابع مدرک mcse ماکروسافت

مدرك MCSE چيست؟

مدرک معتبر mcse

ارزش و اعتبار مدرک مجتمع فنی تهران

اعتبار مدرك مجتمع فني چقدر است

داشتن مدرک mcse

آيا مدرک فاوا معتبر است

ارزش مدرک mcse در اروپا

ایامدارک مجتمع فنی در خارج معتبر است

آیا مدارک مجتمع فنی تهران در خارج از کشور معتبر است

آیا مدرک بین المللی مجتمع فنی معتبر است؟

برچسب برای این موضوع