صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: sql server برای کاربران تحت domain اجرا نمی شود.

نام حقيقي: maryam

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلااااااااااااااااااااااا م .

من خيلي ناراحتم آخه به نتيجه نرسيدم .
    اول sql رو روي سرور 2003 نصب مي كنم . روي مد windows authentication مي ذارم . user هاي active رو هم به اون اضافه مي كنم . اما وقتي كه با user وارد دامين مي شم . sql اصلا start نميشه تحت دامين و پيغام ميده كه :
    service اي را انتخاب نكردين . اما متاسفانه list مربوط به service ها خالي هست و چيزي واسه انتخاب وجود نداره .
    در ضمن روي همين client مي توني sql رو به صورت local و با admin خود سيستم local اجرا كرد .
    كمك
    كمك
    كمك

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    ببینید خیلی خیلی سادست فقط کافی پرمیشن بدید به اون یوزر روی فولدر نصب شده sql من حداقل 20 بار این کار روکردم

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    اگر هم نميخواي به يوزر دسترسي بدي ميتوني اسم كامپيوتري كه sql روش نصب هست رو توي همون combobox كه ليست سرور ها هست ولي ميگي هيچي نشون نميده تايپ كني

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام . من ميخوام sp3 رو واسه sql2000 نصب كنم . به نظرم مشكل بايد در نحوه نصب باشه. آيا بايد كار خاصي انجام داد كه من جا ميذارم ؟ يا تنظيم خاصي وجود داره كه نمي دونم؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام . من ميخوام sp3 رو واسه sql2000 نصب كنم . به نظرم مشكل بايد در نحوه نصب باشه. آيا بايد كار خاصي انجام داد كه من جا ميذارم ؟ يا تنظيم خاصي وجود داره كه نمي دونم؟
    يعني تا حالا sp3 مربوط به sql 2000 رو نصب نكردين ؟ هيچ كس ؟!!!!!

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دسترسی به sql 2000 در domain

چرا sql2000 کار نمیکند؟

چرا sql server اجرا نمی شود

مشكل استارت نشدن sql server در يوزرهاي دومين

اجرای sql سرور تحت شبکهدامین و sqlاجرای sql server در کامپیوتر تحت دامیناجرای sql server 2000 در یوز دامینیچرا sqlاجرانمیشودنصب sql 2000 تحت دامیناجرای sql server تحت دامینران شدن sql در يوزر هاي domain اجرا نشدن sql server در دامینشبکه دومین یوزر sql 2000اجرا نشدن sql 2000چرا برنامه هام در sql server اجرا نمی شودچرا sql استارت نمی شودsql اجرا نمی شداستارت شدن sql 2000اجراي sql در شبكهsql server برای کاربران تحت domain اجرا نمی شود. چرا sql2000 ران نمیشودsql 2000 استارت نمی کندجرا در admin sqlserver اجرا نمی شود؟چرا sqlنصب نمیشود

برچسب برای این موضوع