صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: فعال نمودن file and print shering بوسیله گروپ پالسی

نام حقيقي: ali reza

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15

فعال نمودن file and print shering بوسیله گروپ پالسی

سلام
    آقا کسی راهی برای اینکه file and print sharing توی فایروال کلاینتها توی قسمت expention سراغ داره که بوسیله گروپ پالسی بشه فعالش کرد ؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    Start out by getting on your domain controller. Open “Active Directory Users and Computers”. You need to determine what group of machines your policy is going to be applied to. Some organizations will have computers under many different OUs.
    To keep things simple I am going to change the group policy for the entire domain.
    Right click on the domain name and go to properties:

This will bring up a properties window. You will want to move to the Group Policy tab, select the policy you want to edit (In our case it is the Default Domain Policy) and press the edit button.

This is a computer policy (It will apply to computers…not specific users), so drill down to:
    Computer Configuration -> Administrative Templates -> Network -> Network Connections -> Windows Firewall

You will notice two sections under this area. A domain profile, and a standard profile. A machine will automatically determine which profile it should use by the type of network it is connected to. Directly from Microsoft, they are defined in this way:
    * Domain profile The domain profile is the set of Windows Firewall settings that are needed when the computer is connected to the managed network. For example, the domain profile might contain settings for excepted traffic for the applications and services needed by a managed computer in an enterprise network.
    * Standard profile The standard profile is the set of Windows Firewall settings that are needed when the computer is connected to another network. A good example is when an organization laptop computer is taken on the road and connects to the Internet using a public broadband or wireless Internet service provider. Because the organization laptop computer is directly connected to the Internet, the standard profile should contain more restrictive settings than the domain profile.

So generally speaking, I suggest only making these changes to the Domain Profile. You don’t want your sales guys hooking up to a hotel network with their file and printer sharing fully accessible.
    Selecting the domain profile, and looking on the right we see what we need - “Windows Firewall: Allow file and printer sharing exception”

There are two items you need to set. First check the radio button to enabled, and then below you need to fill out a filter value. This tells the group policy what computers are allowed to connect to the machine. For our example I will put *

This value allows any computer to connect. Click OK, and allow some time to pass (15 to 30 minutes). Then your computers will pick up the new policy. If you are impatient you can go to the command line on the server and your test machine. Type: GPUPDATE /force
    If I hop on one of my Vista machines we can see that it has accepted the policy:

bpco، aminadab، ali.b و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    آقا دستت درد نکنه . ایول
    یه چیزه دیگه آیا راهی هست که بشه اجازه بوت شدن از روی dc,... رو از کاربران گرفت ؟

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    منظورتون دقیقأ چیه؟ دقیقأ چیکار می خواهید بکنید؟

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    من رو admin local پسورد گذاشتم که کاربرا نتونن با admin local برن تو ویندوز و برنامه نصب کنن و.....
    حالا بعضی از کاربران cd بوت برای remove password دارن و باهاش پسوردها رو rest می کنن میخواهم جلو این کارشونو بگیرم.
    یعنی نتونن با cd remove password که bootable هست پسوردها رو ریست کنن.
    ممنون

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    خوب شما تو Bios پسورد بزار و بوت شدن از CD را تو Bios پاک کن

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون ، ولی برای این کار باید روی تمام کلاینتها رفت . راهی نیست که بصورت کلی بشه این کار رو انجام داد

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    والا تا آنجا که من اطلاع دارم راهش فقط همینه

Option بوت را روی هارد می گزاری و تو Bios پسورد بزار و بوت شدن از CD را تو Bios پاک کن

حا لا اگر کس دیگری بیشتر میدونه ؛ من اطلاع ندارم

شرمنده

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون از کمکتون
    یه سوال دیگه : وقتی که سیستمها join به دامین شدن سرعت باز شدن برنامه های آفیس (word,....) و اتوکد وحشتناک پایین آمده. اینم بگم که تیک ceck for publisher's certificate رو برداشتم ولی بازم سرعت پایینه. کاربران همش از این قضیه شاکی هستن. هم تو آفیس 2007 و هم 2003 و هم اتوکد 2007و2009

نام حقيقي: شهرام

عضو غیر فعال
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    60
    در مورد ریست کردن پس های ادمین سیستم ها ،اگه روی بوت هم پس بزارید بازم با یکسری پسورد های مادر هر نوع مادربوردی میتونن اون پسورد بایوس رو رد کنند!...

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    احتمال ٩٥ درصد تنظیمات DNS ایراد دارد، یکبار دیگر همه را دقیقأ چک کنید

اگر کسی هم پسورد بایوس را ریست کرد جریمه مالیش کن، دوبار این کار را بکنی حساب کار دست همه می یاد, باید یاد بگیرند که کامپیوتر خانه نیست و قانون آموزشگاه را باید رعایت کنند.
    می توانید اولش هم یک فرم درست کنید و بدید همه امضا کنند که بعدش کسی نتونه اعتراض کنه

والا اینجا اگر کسی از کارها بکنه جریمه خسارت را می گیرند بعدش بیرونش می کنند .

ویرایش توسط patris1 : 2009-08-26 در ساعت 02:04 PM

عضو عادی
    نوشته
    335
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون ، ولی dns ها ok هست

خواننده
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.b نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون
    یه سوال دیگه : وقتی که سیستمها join به دامین شدن سرعت باز شدن برنامه های آفیس (word,....) و اتوکد وحشتناک پایین آمده. اینم بگم که تیک ceck for publisher's certificate رو برداشتم ولی بازم سرعت پایینه. کاربران همش از این قضیه شاکی هستن. هم تو آفیس 2007 و هم 2003 و هم اتوکد 2007و2009

با سلام
    دوست عزیز منم تو شرکت این نرم افزار ها را دارم . قبول دارم که برنامه اتوکد یه مقدار کند میشه . خیلی هم search کردم جوابی پیدا نکردم.
    اگه علتش را فهمیدی لطفا بگید.

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.b نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون

منم این مشکل رو داشتم وقتی بود که پرینتری که واسه اون کلاینت تعریف شده بود یا خاموش بوده یا اون پرینتره از مدار خارج شده باشه و دسترسی بهش نداشته باشن
    مثلا پرینتر شیر شده , از روی دستگاه مادر حذف شده ولی تو قسمت پرینتر این کلاینت مونده و هر بار میره چک میکنه ولی پیدا نمیکنه

لطفا پرینترها رو چک کنید

آقا دستت درد نکنه . ایول
    یه چیزه دیگه آیا راهی هست که بشه اجازه بوت شدن از روی dc,... رو از کاربران گرفت ؟
    والا تا آنجا که من اطلاع دارم راهش فقط همینه

Option بوت را روی هارد می گزاری و تو Bios پسورد بزار و بوت شدن از CD را تو Bios پاک کن

حا لا اگر کس دیگری بیشتر میدونه ؛ من اطلاع ندارم
    در مورد اینم بگم که هر مادربردی داری کلید های بوت F12 dh F8 هستی که لیست دستگاه هایی که قابل بوت شدن هستن رو برات میاره
    البته اینکار فایده نداره
    اون زمانی که کاربر خیلی می فهمه اینکار رو می تونه بکنه
    تازه با CD بوت شد چیکار میخواد بکنه فوقش پسورد لوکال رو میتونه برداره خوب بعدش چی ؟ در عرض سه سوت میشه دوباره از پشت سرور اون پسورد رو عوض کرد.
    قدرت مانور زیادی نخواد داشت بیاد ویندوز هم عوض کنه واسه Join شدن به شبکه با ادمین نیاز خواهد داشت
    زیاد نمیتونه دور بره همین دور بر خواهد بود

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_Ebrahimi نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز منم تو شرکت این نرم افزار ها را دارم . قبول دارم که برنامه اتوکد یه مقدار کند میشه . خیلی هم search کردم جوابی پیدا نکردم.
    اگه علتش را فهمیدی لطفا بگید.
    مطمئن هستید که سرچ کردید ؟
    مشکل کند بودن اتوکد در شبکه

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرعت پایین اتوکد در شبکه

غیر فعال کردن پالیسی فایروال

غیرفعال کردن connect اینترنت در گروپ پالسی

برچسب برای این موضوع