نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: تغیییر دسکتاپ بعد از نصب اکتیو دایرکتوری

نام حقيقي: z

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37

Icon14 تغیییر دسکتاپ بعد از نصب اکتیو دایرکتوری

من روی سرور 2003 ماشین مجازی نصب کردم و روی ان ویندوز و لینوکس را هم نصب کردم بعد از نصب اکتیو دایرکتور چون به دامین وارد می شدم دسکت تاپ من عوض شد حالا هر کاری میکنم تا به دیسک تاپ قبلی لوگین کنم نمیشود چون موقع لوگین فقط می توانم وارد دامین شود من به سیستم عاملهایی که روی ماشین مجازی نصب کردم احتیاج دارم و نمی خواهم دوباره روی دامین انها را نصب کنم من حتا اکتیو را uninstall کردم اما باز هم نتونستم به دسکتاپ قبلی لوگین کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza Shahrokhi Dana

خواننده
    نوشته
    308
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    95
    محل دسکتاپ کاربر ادمین لوکال اینجاست
    در ضمن فکر کنم که شما باید یادتون باشه که وقتی* دارین ماشین مجازی نصب می*کنین در موقع تنظیم اولیه از شما میپرسه که جای فایل مربوط به هارد این ماشین مجازی رو کجا در نظر بگیرم
    این هم محل دسکتاپ سابقه شما

\C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop

و این هم محل My Document قبل شما که فکر کنم ماشین*های مجازیتون رو باید در اینجا پیدا کنید
    C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    می دونم فایل های ماشین مجازی کجاست اما مشکل من اینه که
    حالا که اکتیو دایرکتوری را نصب کردم محیط دیسک تاپ عوض شده و الان ماشین مجازی من هیچی روش نصب نیست چرا چون من وارد دامین شدم و مثل یک کاربر جدید یک دیسک تاپ جدید دارم و هربا که لوگین می کنم فقط می تونم توی دامین لوگین کنم اکتیو را uninstall کردم حالا که دوباره لوگین می کنم وارد دیسکتاپ اولیه خودم نمیشم در صورتی که توی document and setting من می توان دیسک تاپ قبلی رو ببینم 3 تا کاربر هست
    administrator
    administrator.amin8844
    administrator.amin8844.001
    2 تا اخر بد از نصب و ریموو اکتیو ایجاد شده( من ایجاد نکردم) اما هربار که لوگین می کردم همون administrator وارد می کردم و وارد همون دسک تاپ جدیدم میشوم

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    تازه وقتی اکتیو نصب بود و من می خواستم لوگین کنم فقط اسم دامین بود و اسم ماشین لوکال نبود که من وارد لوکال شوم

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکتیو دسکتاپ

اکتیو دسکتاپ چیست؟

اكتيو دسكتاپ

اکتیودسکتاپ دایرکتوری

دسکتاپ قبلی در دامین

http://forum.persiannetworks.com/f78/t26204.html

تنظیمات دسکتاپ در اکتیو دایرکتوری ویندوز 2003 اکتیو دسکتاپ چیست؟اكتيو دسكتاپ چيست؟ اکتیو دسکتاپ دسکتاپ کاربر در اکتیودایرکتوریذخیره دسکتاپ اکتیو دایرکتوریاکتیو دکستاپارور اکتیو دسکتابارور اکتيو دسکتاپاکتیو دسکتاپ چیستمديريت دسكتاپ در اكتيو دايركتوريتنظيم اكتيو دسكتاپدیسک تاپمدیریت دسکتاپ کاربران در دامیننصب اکتیو دسکتاپ دایرکتوری دیسک تاپ کاربران شبکه دامیناکتیو دایرکتوری دسکتاپاکتیو دایرکتور

برچسب برای این موضوع