نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: مشکل در دسترسی دادن به فولدرها

نام حقيقي: saeed nemati

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در دسترسی دادن به فولدرها

سلام
    یه چند روزیه که من یه مشکل عجیب پیدا کردم وقتی که می خوام روی یه فولدر روی سرورهام به جز AC ها دسترسی بدم توی قسمت select user computer groups توی قسمت from this location روی بعضی ها دمین حذف شده و فقط لوکال مونده و توی بقیه هم که هنوز دومین هست نمیتونه به AC وصل بشه و یوزر و پسورد می خواد در حالیکه با administrator خود دومین لاگین کردم حتی اگه یه یوزر ادمین دیگه هم بدم بازم ارور می ده
    این مشکل از وقتی پیش اومد که من R2 رو روی سرور ها گذاشتم البته روی شبکه هر سه نوع ویروس conficker هست البته ویروس یاب ها آپدیت هستند و روی خودشون ویروس ندارند (امیدوارم)
    من برای حل این مشکل ویندوز ها رو آپدیت کردم و بعضی هاشون رو از دومین خارج کردم و دوباره عضو کردم ولی مشکل حل نشد در ضمن دومین و اکتیو رو هم چک کردم مشکلی ندارند واینکه هیچکدوم از کلاینت ها xp این مشکل رو ندارند

حالا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید
    با تشکر

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل عجیب در permissen دادن به یوزر ها

من چند روز پیش هم یه تاپیک با همین نام زدم ولی چون هیچ کدوم از دوستان گوشه چشمی به تاپیک نیدانداختند و مشکل هم کما فی سابق به قوت خود باقی ست با عرض شرمندگی دوباره تاپیک رو میزنم
    باشد که قرین لطف دوستان قرار گیرم وچاره ای حاصل شود تا من از این برزخ رهایی یابم
    خواهشا اگه چیزی هم به ذهنتون می رسه بگید من امتحان می کنم دیگه بدتر از این نمی شه
    یه چند روزیه که من یه مشکل عجیب پیدا کردم وقتی که می خوام روی یه فولدر روی سرورهام به جزAD ها دسترسی بدم توی قسمت select user computer groups توی قسمت from this location روی بعضی ها دمین حذف شده و فقط لوکال مونده و توی بقیه هم که هنوز دومین هست نمیتونه به DC وصل بشه و یوزر و پسورد می خواد در حالیکه با administrator خود دومین لاگین کردم حتی اگه یه یوزر ادمین دیگه هم بدم بازم ارور می ده
    این مشکل از وقتی پیش اومد که من R2 رو روی سرور ها گذاشتم البته روی شبکه هر سه نوع ویروس conficker هست البته ویروس یاب ها آپدیت هستند و روی خودشون ویروس ندارند (امیدوارم)
    من برای حل این مشکل ویندوز ها رو آپدیت کردم و بعضی هاشون رو از دومین خارج کردم و دوباره عضو کردم ولی مشکل حل نشد در ضمن دومین و اکتیو رو هم چک کردم مشکلی ندارند واینکه هیچکدوم از کلاینت ها xp این مشکل رو ندارند

البته من به این نتیجه رسیدم که این مشکل فقط با ویندوز های سرور هستش چون من سه تا ویندوز سرور sp2,R2,2008 نصب کردم هر سه تا این مشکل رو پیدا کردند
    و تنها یه نکته دیگه هست و اونم اینه که یکی از AD ها 64 بیتی و 2 تا شون 32 بیتی حالا نمی دومنم این می تونه باعث مشکل شده باشه یا نه

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

دوست عزيز پچ مربوط به آپديت WindowsServer2003-KB958644-x86-ENU رو پيدا كن و نصب كن ايشالا كه مشكلت حل ميشه

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون
    ولی چند ماه پیش بعد از اینکه مکافی شروع کرد به bufer overflow دادن این پچ رو روی تمام سرور ها و کلاینت ها نصب کردم
    راستش من هرچی پچ تا حالا بدستم رسیده تست کردم هیچکدوم کار ساز نبوده

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    تا حالا ويندوزش رو عوض كردي؟
    اگه نكردي خوب يه backup از اكتيو دايركتوريش بگير عوضش كن
    و اينكه چرا مكافي؟
    من خودم تا 3 سال پيش مشتري پروپا غرص مكافي بودم ولي بعد از اينكه سوتي داد ازش بدم اومد
    الان به نظر من فقط نود و كاسپر
    كه البته با نود بيشتر حال ميكنم
    تو شبكه هم راحت اپديت ميشه
    البته طريقه درست كردن آپديت آفلاينش رو خودم بلد نيستم و طرف هم در دسترس نبود كه ازش بپرسم
    در ضمن سرو 2008 نسخه rtm هم اومده ميتوني ازش استفاده كني
    كاسپر با آپديت سكيوريتي ويندوز مي خواد امنيت رو برقرار كنه ولي نميتونه
    يه آنتي ويروس ديگه رو هم امتحان كن

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    فکر می کنم اشکال از ویروس بوجود آمده باشد. پیشنهاد می کنم در صورت امکان ویندوز را reinstall کنید.

نام حقيقي: Alireza Shahrokhi Dana

خواننده
    نوشته
    308
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    95
    DNS رو هم چک کن ، ببین که انهأی که نشون نمیدن چه DNS براشون تنظیم کردی

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    اول باید بگم که من چون یه یه هفته ای کسی نظر به این تاپیک ننداخت یه تاپیک دیگه زدم و یه خورده اسمشو عوض کردم تا شاید برای بچه ها ترغیب به باز کردنش بشند البته می دونم که اشتباه کردم
    در مورد عوض کردن ویندوز باید بگم که 13 تا سرور و 200 تا کلاینت دارم که حداقل برای 5 تا از برنامه هام باید هزینه نصب بدم و در ضمن روز ها هم نمی تونم اینکار رو انجام بدم و فقط شب ها امکانش هست البته به عنوان آخرین راه خوبه ولی اگه ویندوز ها رو عوض کردم و مشکل دوباره پیش بیاد حسابم با کرامالکاتبینه
    تنظیم dns ها درسته چند تا شون از dhcp می گیرند و اونهایی که ip static دارن هر سه تا dc رو براشون ست کردم در ضمن dc ها با هم به راحتی replicate می کنند و با dcdiag هم که چک کردم مشکلی ندارن

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد عوض کردن ویندوز باید بگم که 13 تا سرور و 200 تا کلاینت دارم که حداقل برای 5 تا از برنامه هام باید هزینه نصب بدم و در ضمن روز ها هم نمی تونم اینکار رو انجام بدم و فقط شب ها امکانش هست البته به عنوان آخرین راه خوبه ولی اگه ویندوز ها رو عوض کردم و مشکل دوباره پیش بیاد حسابم با کرامالکاتبینه
    در مورد مکافی چون از protection pilot استفاده می کردم تقریبا نصف شبکه از مکافی استفاده می کنه ولی به مرور زمان روی بقیه nod 32 نصب کردم و با استفاده از login script آفلاین آپدیتشون می کنم البته از پچ malicios software removal هم استفاده کردم که فقط سه نوع conficker میشناسه والبته ویروس یاب پاکشون می کنه

نام حقيقي: reza

عضو عادی
    نوشته
    106
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    8
    این لینک کارت رو راه می اندازه
    Virus alert about the Win32/Conficker.B worm

ضمناً system restore رو غیر فعال کن
    patch MS08-067 رو نصب کن
    Autoplay رو از GP غیر فعال کن

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    کسی میدونه چه شکلی میشه از دست این conficker خلاص شد من تقریبا از پچ های تمام ویروس یابها برای پاک کردنش استفاده کردم از بیت دیفندر و کاسپر بگیر تا سوفوس که البته سه نوع A B C این ویروس رو شناسایی و پاک کردن ولی هنوز نوع AAو AE روی سیستم ها مونده این مدل چهار تا عکس می ریزه توی شاخه
    Documents and Settings\NetworkService\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5
    و یه فایل با نام x توی شاخه system32 و بعد شروع میکنه یه سری job بریزه تو Scheduled Tasks
    من تقریبا هر روز فایلها رو برای nod32 می فرستم ولی هنوز که هنوزه نمی تونه پاکشون کنه
    سعی کردم با استفاده از توضیحات سایت های ویروس یاب اونو دستس پاکش کنم ولی خوب با بقیه انواعش فرق می کنه چون dll هایی که به صورت رندوم توی شاخه های اینترنت اکسپلورر و مووی میکر میریزه اصلا وجود نداره و کلید های رجیستری هم که اضافه کرده تقریبا پیدا کردنش غیر ممکنه
    من قبلا patch MS08-067 رو ی تمام سیستم ها نصب کردم و Autoplayو usb storage رو روی تمام سیستم ها غیر فعال کردم و Scheduled Tasks رو هم استاپ کردم و طبق دستور شما system restore رو هم غیر فعال کردم ولی هنوز که هنوزه این ویروس ول کن ماجرا نیست

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_azad نمایش پست ها
    کسی میدونه چه شکلی میشه از دست این conficker خلاص شد من تقریبا از پچ های تمام ویروس یابها برای پاک کردنش استفاده کردم از بیت دیفندر و کاسپر بگیر تا سوفوس که البته سه نوع A B C این ویروس رو شناسایی و پاک کردن ولی هنوز نوع AAو AE روی سیستم ها مونده این مدل چهار تا عکس می ریزه توی شاخه
    Documents and Settings\NetworkService\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5
    و یه فایل با نام x توی شاخه system32 و بعد شروع میکنه یه سری job بریزه تو Scheduled Tasks
    من تقریبا هر روز فایلها رو برای nod32 می فرستم ولی هنوز که هنوزه نمی تونه پاکشون کنه
    سعی کردم با استفاده از توضیحات سایت های ویروس یاب اونو دستس پاکش کنم ولی خوب با بقیه انواعش فرق می کنه چون dll هایی که به صورت رندوم توی شاخه های اینترنت اکسپلورر و مووی میکر میریزه اصلا وجود نداره و کلید های رجیستری هم که اضافه کرده تقریبا پیدا کردنش غیر ممکنه
    من قبلا patch MS08-067 رو ی تمام سیستم ها نصب کردم و Autoplayو usb storage رو روی تمام سیستم ها غیر فعال کردم و Scheduled Tasks رو هم استاپ کردم و طبق دستور شما system restore رو هم غیر فعال کردم ولی هنوز که هنوزه این ویروس ول کن ماجرا نیست
    از symantec Endpoint Protection 11 استفاده کن! واقعا معرکه کار میکنه!
    خوبیش اینه که خیلی از ویروس هایی که روی dll یا جاهای دیگه میشینن repair میکنه!
    به راحتی آپدیت میشه و مثل kaspersky هی به KEY گیر نمیده!

فقط یادت باشه که بعد از نصب حتما LiveUpdate رو بزن و بعدش full scan !
    امیدوارم مشکل حل بشه
    در یک کلام غوغا میکنه!
    سعید جان شما که این همه سختی کشیدی یه تستی بکن!

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    چشم در اسرع وقت این کارو میکنم ایشالا که درست بشه ولی فکر نکنم بتونم روی همه تمام سیستم ها به خصوص کلاینت ها نصبش کنم چون سرعتشون رو فوق العاده کم میکنه

عضو عادی
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    متاسفانه symantec Endpoint Protection 12 هم کاری ازدستش بر نیومد جالب اینجاست که مکافی نوع A میشناسه سمانتیک نوع B نود AA AE وکاسپر بعضی وقتها B وبعضی وقتها A وبقیه پچ هایی که استفاده کردم هرکدوم یه نوعی میشناسن من بیش از 10 تا ویروس یاب رو تست کردم همشون ویروس رو شناسایی میکنن وبعد پاکش هم میکنند اما دوباره ویروس پیداش میشه کاش این شرکتها با هم متحد میشدند

کلمات کلیدی در جستجوها:

ورود بهTemporary Internet Files

aa wormدرباره

conficker AE wormدرباره

پاک کردن ویروسconfiker.aa

kb958644 conficker.aa worm ویندوز

KB958644 Conficker.AA worm پچ patch MS08-067

دادن دسترسی فولدر در شبکه

تنظیم سطح دسترسی یوزر روی سرور 2008نصب نمیشه

مشکلات تعیین سطح دسترسی در ویندوز7 برای یوزرها

پچ ویندوز ms08-067

مشکل در دسترسی دادن به system32