نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: اشتراک و مدیریت پرینتر ها در Domain

نام حقيقي: امیر

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

اشتراک و مدیریت پرینتر ها در Domain

با سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
    من یه مشکل در مورد مدیریت و اشتراک پرینتر در دومین داشتم . بحث های شبیه مشکل خودم رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .
    من تو یه دانشگاه مسئول رایانه ام و یه دومین دارم و حدود 280 تا کلاینت هم تو شبکه در حال کارند . مشکل از اینجا شروع میشه که ما تو بعضی از قسمت ها پرینتر گذاشتیم و اونو رو برخی از سیستم ها به اشتراک گذاشتیم و کاربر ها که user عادی هستند پرینت های خودشونو به این پرینتر ها میفرستن ، حالا اگه یه نفر پرینتی بفرسته رو سیستمی که پرینتر روی اونه و به هر دلیلی منصرف بشه و بره وقتی یه نفر دیگه بخواد پرینت بگیره باید پرینت اون رو هم بگیره و بعد پرینت خودشو شروع کنه یعنی چون نفر بعدی هم User معمولی هستش نمی تونه پرینت قبل از خودشو کنسل کنه . من بعضی از این User ها رو عضو گروه Print Users کردم ولی اونا هم نی تونستن پرینت نفر قبلشونو کنسل کنن . من باید چی کار کنم که بعضی از کاربرام تو Domain بتونن پرینتر رو مدیریت کنن ؟ عضو کدوم گروهشون کنم که هم دسترسی اضافی نداشته باشن و هم کارشونو بتونن انجام بدن ؟
    حالا جدای از این مشکل من بعضی از نرم افزار ها مثل PaperCut یا Print Manager Plus رو برای محدودیت پرینت و مدیریت پرینتر های تو شبکه امتحان کردم که به خاطر کرک و سریال های مشکل دار درست کار نمی کردن که اگه می شد از این نرم افزار ها استفاده کرد کارا خیلی راحت تر میشه .
    ممنون از همه اساتید عزیز

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    کسی نبود جواب سوال ما رو بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    مگه می شه وقتی پرینتر داره پرینت می گیره وسط کار کنسلش کرد و یه نفر دیگه بگیره ؟ Pause شدن شاید بشه ولی نمی شه کلا کنسلش کرد خوب اگه اینجوریه کاغذ های پرینتر رو وردارین

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    نه منظور من این نبود آقا مهدی - منظور من این بود ممکنه به هر دلیلی وسط کار منصرف بشه حالا یکی از اونا اینه که کاغذ تموم میشه و دیگه کاغذ نمی زاره و سیستم را لوگ آف میکنه میره یل اینکه پرینتر گیر بکنه یا خاموش باشه و اونم سیستمو ول کنه بره و نفر بعد پرینتر رو درست کنه حالا که میخاد پرینت بگیره سیستم ادامه پرینت نفر قبل رو شروع میکنه . من میخام به بعضی از یوزر های دومینم این امکان رو بدم که بتونن پرینت هایی که تو صف یه پرینتر هستند رو کم و زیاد بکنن .
    در حالت عادی فقط Administrator دومین یا همون سیستم میتونه این کار رو بکنه ، من باید چه بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    رو سیستمی که printer رو Shareکردین در تب Security به user هایی که میخواین مجوزهای لازم رو بدید

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f78/t25378.html

به اشتراک گذاشتن پرینتر در شبکه دامینمدیریت چاپگرشبکه های domain و به اشتراک گذاری پرینترپرینترprint managerمدیریت پرینترمدیریت پرینت ها در شبکهاشتراک پرینتربه اشتراک گذاری پرینتر در دومیناشتراک گذاری printer در domainمدیریت چاپگر در شبکهنحوه اشتراک چاپگر در شبکه domainنحوه اشتراک گذاری پرینتر در domain serverبه اشتراک گذاشتن پرینتر در شبکه دومینبه اشتراک گذاری پرینتر در شبکه domainprint manager plus کرکطریقه به اشتراک گذاری چاپگر در دامین کنترلرنحوه اشتراک گذاری پرینتر در دومینمدیریت چاپگر ها در شبکهاشتراک گذاری پرینتر در دامینمدیریت پرینترها در شبکهنحوه به اشتراک گذاشتن چاپگر در کلاینت هالینوکس چاپگر اشتراکاشتراک گذاری فایلها در شبکه دامین

برچسب برای این موضوع