صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39

موضوع: user محدود

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    دوست عزیز من زیاد در مورد محصولات مایکروسافت مخصوصا ActiveDirectory اطلاعات چندانی ندارم ولی می دونم می تونید با تنظیم Group policy های Domain برای یک گروه کاربری ، دسترسی های مختلفی ایجاد کنید ، مثلا registry رو ببندید یا باز کنید ، اجازه نصب سخت افزار جدید بدید ، اجازه نصب نرم افزار جدید بدید و . . .

در این مورد دوستانی که با Win 200x server کار کردن بهتر می تونند کمک کنند ! من هم مطالعه می کنم و اگه چیزی فهمیدم همینجا قرار می دم . و دوستان هم اگه کسی تجربه داره ممنون می شم برای استفاده در اختیار ما قرار بده .

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    ok با اینحال ممنون.
    به پیشنهاد یکی از دوستان برای رفع این مشکل نرم افزار Security Administrator رو نصب می کنم فقط امیدوارم مشکلی در شبکه ایجاد نکنه.

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naderpour نمایش پست ها
    از Group policy Domain تون اجازه دسترسی به کاربران بدید !

راه حل های دیگه مثل Deepfreez به درد دانشجو ها نمی خوره ! کلافتون خواهند کرد ! ( تجربه داشتم شخصا در این زمینه ) .حالا که دارید از محصولات مایکروسافت استفاده می کنید بهتر از تمهیدات خود مایکروسافت هم بهره ببرید !

Vmware هم راه خوبی هست اما نه برای همه ی کاربرا و سیستم ها مخصوصا اگه سیستم ها قدیمی تر باشن ! می دونید 1000 تا کلایت با 1000 تا vmware چه بار زمانی رو به سیستم ( پرسنل ) تحمیل می کنه !
    فقط از نظر حرف ای نگاه نکنید ! یک کم هم مدیریتی فکر کنیم !
    جناب نادرپور
    فرمایش شما متین! ولی بعید میدونم که GP دردی از دوستمون دوا کنه!
    DeepFreez برای چی کلافه میکنه؟ برای اینکه تنظیمات کاربر و یا save ها و یا تصویر زمینه و ... کاربر را به حالت اول برمیگردونه و باعث اعتراض دانشجوها میشه؟ منظور همون اطلاعاتی که در Document & Setting هست؟
    خوب این راه داره عزیز! یکم خلاقیت نیاز داره که بهتون عرض خواهم کرد!
    البته بنده برای شما احترام قائل هستم و پاسخ بنده به فرمایشات شما قطعا چیزی از توانایی های شما کم نخواهد کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Avaa نمایش پست ها
    ؟؟؟؟؟

از map برای save کردن فایلهاشون استفاده می کنند اما تنظیماتی که در خود نرم افزار ایجاد می کنند رو چطوری..........؟

به پیشنهاد آقای علیرضا احتمالا مشکل orcad حل میشه اما protell وIIS همچنان.....
    اگر user پر قدرت براشون تعریف کنم اما با GP یک سری محدودیت های رو اعمال کنم چطوره؟
    آوا جان
    امیدوارم جوابی که بدم بدرد شما بخوره! تنظیمات مگه در Document & Setting نگهداری نمیشه؟
    خوب برای چی Document & Setting رو از درایو ویندوز بر نمیداری و بعد درایو ویندوز را freez کنی؟ در آخر همین پست میگم چطور اینکار رو بکنی!

نقل قول نوشته اصلی توسط 802.1x نمایش پست ها
    مشکل ما تنها ذخیره سازی اطلاعات نیست. در این حالت مشکل ما علاوه بر ذخیره سازی اطلاعات تولید شده، نگهداری تنظیمات مربوط به نرم افزارهای گوناگونه. OK؟
    تنظیمات مگه در Document & Setting نگهداری نمیشه؟
    خوب برای چی Document & Setting رو از درایو ویندوز بر نمیداری و بعد درایو ویندوز را freez کنی؟

سلام من يك شبكه دارم كه 80 كلاينت داره و كليه سيستم ها عضو دومين هستند و با Domain users لاگين مي كنند اما متاسفانه يك سري از نرم افزار ها رو نمي تونند درست اجرا كنند مثل Protelو orcad و تنظيمات IIS روي سيستم هاي خودشون . براي رفع اين مشكل مجبور شدم لاگيني كه عضو ادمين لوكال هست بهشون بدم تا بتونن نرم افراز ها رو درست اجرا كنند .مي خواستم بدونم آيا ميشه كاري كرد كه كاربرا با user محدود لاگين كنند اما براي اجراي اون دسته از نرم افزار ها كه بايد در سطح ادمين باشند مشكلي نداشته باشند؟
    راه حلی که من به نظرم میرسه: (البته دوستان نظرشون رو بگن ، اگه جاییش مشکل داره خوب بگین ما هم یه چیزی از شما یاد میگیریم.

یه سی دی unattend از ویندوز درست کنید و در فایل درست شده ای که بصورت متن است یه تغییراتی بدین که Document & Setting شما بره به یه درایو دیگه! مثلا به D !
    بعدش درایو ویندوز مثلا C رو freez میکنی! OK?
    -----------------------------------------------------
    تنظیمات:
    در درون فایل متنی ایجاد شده بعد از ساخت unattend به قسمت [GuiUnattended] میروی و به آخر آن عبارت زیر را اضافه میکنی:
    Profilesdir=D:\Document&Setting
    ---------------------------------------------------
    شما میتوانید به جای Document&Setting هر اسم دیگه مثل users بزنید که اطلاعات یوزرها رو در اونجا نگه داره!

اشکالی بود مطرح کنید اگر در حد توانم بود دریغ نخواهم کرد!

SADEGH65 و Avaa سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    آقا محسن خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم.
    درسته که مدت ها از ارسال این پست ها می گذره اما من هنوز هم رو این قضیه کمی مشکل داشتم.راه حل شما رو به طور دقیق تست میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم.
    فقط یه سوال؟اگر اطلاعات user ها در درایو D نگهداری بشه برای جلوگیری از پاک شدنش باید مجددا از تنظیمات security استفاده کرد؟
    یه سوال دیگه؟چرا بعضی ها از نرم افرارDeepfreez زیاد راضی نیستند؟چه جور مشکلاتی ممکنه داشته باشه؟

نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    درسته که مدت ها از ارسال این پست ها می گذره اما من هنوز هم رو این قضیه کمی مشکل داشتم.راه حل شما رو به طور دقیق تست میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم.
    فقط یه سوال؟اگر اطلاعات user ها در درایو D نگهداری بشه برای جلوگیری از پاک شدنش باید مجددا از تنظیمات security استفاده کرد؟
    یه سوال دیگه؟چرا بعضی ها از نرم افرارDeepfreez زیاد راضی نیستند؟چه جور مشکلاتی ممکنه داشته باشه؟
    برای جلوگیری از پاک شدنش نیازی به تنظیم خاصی نیست. چرا؟
    چون شما درایو ویندوز رو freez کردی و به درایو دیگه که همان تنظیمات کاربر توشه کاری نداره!
    ---------------------------------------
    نمیگم همه ولی متأسفانه خیلی از دوستان ابتدا نرم افزار رو میگیرن و بعد دنبال راهکارش و توجیه برای استفاده میگردن!
    باید ابتدا نیازهامون رو لیست کنیم و برای برطرف کردن نیازهامون به دنبال بهترین و مناسبترین نرم افزار بگردیم!
    --------------------------------------
    یه شبکه کار موفق کسیه که تحلیل خوبی داشته باشه! یعنی اول سیاست شبکه و نیاز خودش رو تحلیل کنه و بعد بهترین راهکار و یا نرم افزار ها رو برای رفع نیازش انتخاب کنه!
    به نظر من دوستانی که از این نرم افزار استفاده میکنن و راضی نیستن یا دنبال چیزی بودن که این نرم افزار برآورده نمیکرده و یا تحلیل خوبی از عملکرد نرم افزار و یا نیازشون نداشتن!

با امید به موفقیت دوستان و اساتید

Avaa سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    سوال: برنامه ها مثل Orcad روی سرور اینستال شده یا تک تک کامپیوترها

نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    سوال: برنامه ها مثل Orcad روی سرور اینستال شده یا تک تک کامپیوترها
    روی تک تک سیستم ها.چطور؟

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    چی شد؟ تست کردین؟
    نتیچه؟

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

تغییر تنظیمات اکانت محدود در شبکه

برچسب برای این موضوع