نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل iis در ویندوز سرور

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    36

مشکل iis در ویندوز سرور

دوستان ما اینترانت داخلی داریم که به راحتی بر روی ویندوز XP بالا میاد و جواب میده ولی به هیچ عنوان روی 2003 سرور بالا نمیاد . البته این را هم اضافه کنم که حتی لوکال هاست هم بر روی سرور اجرا نمیشه (http:\\localhost )و ارور میده و البته چند بار هم ویندوز را هم عوض کردم . لطفاً اگر باید تنظیمات خاصی برای اجرای صحیح iis بر روی ویندوز سرور انجام دهم به من بگویید . واقعاً کارم خیلی گیره لطفاً کمک کنید

این هم ارور

Under Construction

The site you are trying to view does not currently have a default page. It may be in the process of being upgraded and configured.
    Please try this site again later. If you still experience the problem, try contacting the Web site administrator.

--------------------------------------------------------------------------------
    If you are the Web site administrator and feel you have received this message in error, please see "Enabling and Disabling Dynamic Content" in IIS Help.
    To access IIS Help
    Click Start, and then click Run.
    In the Open text box, type inetmgr. IIS Manager appears.
    From the Help menu, click Help Topics.
    Click Internet Information Services.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    اگر امکان داره نحوه اضافه کردن سایت مورد نظرتون رو بفرمایید.

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    36
    دوست عزیز بر روی دیفالت وب سایت گزینه Virtual directory را انتخاب و یه اسم بهش میدم و سپس آدرس فولدر و گزینه read و Run را هم فعال میکنم . البته New web site را هم انجام داده ام ولی باز هم جواب نمیده . دوست عزیز این را هم اضافه کنم که قبل از همه این کارها باید با زدن Localhost در Browser صفحه IIs باز بشود ولی حتی این صفحه هم باز نمیشه ... با سپاس منتظر جواب هستم

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    behraniha سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

iis چیست

iis چيست

ویندوز سرور چیست

http://forum.persiannetworks.com/f78/t24880.html

مشکل IIS

آپدیت کردن iis ویندوز سرور 2003

چیست iis manager

چیستiis

IIS چیست؟

inetmgr چیستدر ویندوز سرور ( issue ) چیست؟مشکل لوکال هاست ویندوز سرور iis mgr چیست؟در ویندوز 7 iis admin چیستارورهای اجرا شدن iisClick Start and then click Run. In the Open text box type inetmgr. IIS Manager appears. From the Help menu click Help Topics. Click Internet Information Serviceinetmgr. IIS Managerنصب iis در ویندوز سرور 2003اجرای iis در ویندوز سرورiis @ forum.persiannetworks.comمشکلات iis در ویندوز 7iis localhost under construction استمشكل localhost در ويندوز سرور 2003مشکل در ویندوز سرور 2003 Under Constructioniisچیست در ویندوز سرور 2003

برچسب برای این موضوع