نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: تنظیمات سرور 2003

نام حقيقي: علیرضا

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

تنظیمات سرور 2003

با سلام به اساتید محترم این بخش

من 20 کلاینت دارم همراه با یک سرور

خوب میخوام از این به بعد این کلاینتها از طریق سرور من اینترنت بگیرن

مودم usb هستش که نصب می شه حالا یه مشکل دارم من AD رو نصب می کنم دامین هم می سازم .

حالا زمانی که میخوام یک کلاینت رو عضو دامنه کنم از من یوزر و پس می خواد یا اصلا میگه یوزر نیست .

حالا من میام ادمین رو میدم و طرف عضو میشه اما یه یوزر جدید براش ساخته میشه . یا اگه بخوام تو AD یوزر بهش بدم با یه یوزر جدید وارد دستکتاپ جدید می شه .

چطور میتونم همون یوزری که هست عضو دامنه کنم بدون اینکه تغییراتی داشته باشه . بعنوان مثال یوزر جدید نسازه .

ای پی توسط dhcp اتوماتیک داده بشه ...

ممون میشم کمک کنین

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: z

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    اول يادتان باشد يوزر لوكال با يوزر دامين متفاوت است زماني كه ما مي خواهيم يك كلاينت را عضو دامين كنيم بايد حتما برايش يوزر و پسورد ايجاد كنيم نمي دانم تا كنون پشت كلاينتي كه عضو دامين بوده نشسته اي تا يوزر ... وارد كنيد اگر دقت كرده باشيد در قسمت login مي پرسد مي خواهيد وارد دامين شويد يا وارد سستم لوكال...
    پس نتيجه مي گيريم براي كلاينت بايد يوزر وپسورد تعريف كنيد

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان عزیز این اولین تجربه من هستش والا زیاد فرصت ندارم ....

اگر دقت كرده باشيد در قسمت login مي پرسد مي خواهيد وارد دامين شويد يا وارد سستم لوكال...
    پس نتيجه مي گيريم براي كلاينت بايد يوزر وپسورد تعريف كنيد
    بله روی این سیستم قبلا کار کردم و الانم یه تستی زدم یوزر هم اد می کنم اما می خوام بدون تغییر یعنی ایجاد نشدن یوزر جدید و دستکتاپ جدید این عمل روی بده آیا امکان داره .....؟

خواننده شناسه تصویری DeathStar
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوست عزیز

اگر میخواهی دسکتاپ همانطور که هست بماند باید profile یوزرها در دامین تعریف کنی

برای اینکار باید profile یوزر را از کامپیوتر که استفاده میکرده به یوزر دامین تعریف کنی

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    اگر میخواهی دسکتاپ همانطور که هست بماند
    دقیقا می خوام دستکتاپ تغییر نکند .

برای اینکار باید profile یوزر را از کامپیوتر که استفاده میکرده به یوزر دامین تعریف کنی
    لطفا نحوه انجام اینکار را کمی توضیح دهید حدالمقدور کمی با جزئیات باشد .

با کمال تشکر از شما دوست عزیز

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز ، امید وارم از حرف من ناراحت نشید ، ولی بهتره انجام مراحل کارتون، گام به گام و با کمی صرف وقت همراه باشه.
    جواب سوال شما ، تلفیقی از چندین فصل از کتابهای ویندوز Xp و 2003 و کتاب AD و کتاب Infra (کتاب های خود مایکروسافت) است.
    حتی اگه با این سوال و جوابا موفق به راه اندازی سرویس های مورد نظرتون بشید ، آیا می تونید پشتیبانی اونها رو هم انجام بدید ؟
    بگذریم ... در مورد سوال هاتون : می تونید عین یوزر و پسووردی که روی کلاینت ها و بصورت لوکال وجود داره ، روی اکتیودایرکتوری تعریف کنید. در مورد پروفایل کاربرا ، اگه صرفا منظورتون از پروفایل ، همون پوشه های desktop و my document است ، میتونید بعد از اینکه یوزر جدید رو توی دومین تعریف کردید و اون کامپیوتر رو جوین به دومین کردین ، وارد درایو سیستم عامل و بعد پوشه Document and settings بشید ، بعد وارد پوشه ای به نام اسم یوزرتون بشید و از اونجا دو پوشه به نامهای desktop , my document رو به درون پوشه مربوط به یوزر جدید (همون یوزر دومین) کپی کنید.
    مثلا اگه اسم یوزرتون ali و اسم دومینتون TEST هست ، دو پوشه مذکور رو از داخل دایرکتوری ALI به داخل دایرکتوری ALI.TEST کپی کنید.

ویرایش توسط mmj : 2008-10-19 در ساعت 11:25 AM

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    کاملا حق با شماست اما الان راه اندازیش مهمتر از ساپورتش هست ...

می خواستم بدون کپی کردن باشه .

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    امیدوارم بدردتون بخوره : یک نرم افزار ماله خود مایکروسافته که امکان کپی کردن پروفایل یک کاربر رو به کاربر دیگه از طریق Command line ممکن می کنه.
    Download details: CopyProfile tool

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظيمات سرور

تنظیمات سرور 2003

تنظیمات سرور

تنظیمات سرور2003پروفایل کاربر سرور 2003ساخت یوزرلوکال سرور2003تنظیماتسرورتنظیمات سرور شتنظمات سرورتنظیم سرور ماهوارهتنظیم سرور جابرتنظیمات کلاینت در سرور2003تنظيمات آيفون٤ سرورuser profile windows server 2003تنظیمات در تنظيمات سرور2003تنظیم سرور applicationتنظیمات یوزر در سرورتنظیم سرورموبایل یعنی چیتنظیمات سرور نوکیاسری۶۰روش تنظیم سرورموبایلسرورموبايلتتظیمات policyروس سرورچطورمیتونم‏ ‏نام‏ ‏سرور‏ ‏تنظیم‏ ‏کنم‏ ‏تنظیم سرورموبایلتنظیمات سرور در موبایل

برچسب برای این موضوع