نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: به اشتراک گذاشتن چند IP استاتیک اینترنت در شبکه

نام حقيقي: علی علوی

عضو غیر فعال شناسه تصویری eniakmaste
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13

Icon5 به اشتراک گذاشتن چند IP استاتیک اینترنت در شبکه

با سلام
    دوستان . من تا حالا مشکلاتی رو با NAT داشتم و می خواستم یک اینترنت رو در اختیار کاربران خاص قرار بدم . ولی الان مشکل شد دو تا !
    الان متوجه شدم که اینترنتی که می خوام در اشتراک قرار بدم ، نزدیک به 20 IP مختلف داره و تا کنون کاربران بوسیله Workgroup می تونستند تک به تک IP را تنظیم کرده و از اینترنت استفاده کنند .
    الان که میخوام از win 2003 استفاده کنم متوجه شدم که ظاهرا فقط میتونم یک IP اینترنت رو در اختیار افراد خاص قرار بدم (NAT - CCproxy) .
    لطفا راهنمایی کنید .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی علوی

عضو غیر فعال شناسه تصویری eniakmaste
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13

Icon10 توضیحات بیشتر

اینترنت ما از یکدستگاه رادیو ماکس میاد و میتونه مستقیم به یک سیستم و یا به یک هاب سوئیچ وصل بشه . چون تعداد استفاده کنندگان از اینترنت زیاد است به خاطر همین هر گروه کاربر یک IP مستقل از سرور اینترنت گرفته اند که در واقع می توان گفت با هر IP می توان به اینترنت متصل شد . هر سیستم در شبکه ورک گروپ بطور مستقل آی پی دستی تنظیم می کنند . بعنوان نمونه در یک سیستم 172.14.28.16 با dns 29.251.32.5 و سیستم دیگر با 172.14.28.65 با همان dns و در سیستمهای دیگر به همین ترتیب ( حدودا 20 ای پی )
    این برای شبکه قبل ورک گروپ هست که اینترنتی که از پشت دستگاه رادیو ماکس میاد رو روی هاب می ذاره و چند نفر می تونند IP رو روی سیستمشون ست کنند و اینترنت بگیرند.
    ولی الان می خوام با 2003 سرور این کار رو انجام بدم ولی با این تفاوت که ظاهرا در 2003 سرور فقط یک IP می توان به یک کارت شبکه داد یعنی از یکی از IP های مجاز اینترنت استفاده نمود.

/// همونطور که می دونید یک کابل که اینترنت داره به lan2 و کابل دیگه که به سوئیچ متصله و شبکه داخلی رو ایجاد می کنه به LAN1 متصل هستند ///

مسئله این است که اینترنتی که دیگران روی سرور میارند معمولا دارای یک IP هست . ولی این اینترنت ما یک کم فرق می کنه و 20 تا IP داره که قبلا هر کدومش برای یک سیستم ( جمعا 20 یوزر) استفاده میشده است .
    حالا با این وضعیت میخوام اینترنت رو در شبکه ای که با 2003 سرور درست کردم راه بندازم .
    لطفا بیشتر و سریعتر راهنمایی کنید .

برای توضیحات بیشتر شماره تلفنتون رو برام بفرستید .

el_ya_go@yahoo.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f78/t22261.html

به اشتراک گذاشتن انترنت درشبکه

ای پی استاتیک

ip من چند است

ipاستاتيك چيست

IP استاتيك

به اشتراک گذاشتن اینترنت در سرور

اشتراک اینترنت در workgroup

آی پی استاتیک

اشتراک اینترنت با natبه اشتراک گذاشتن اینترنت در سرور 2008آپی من چنداستبه اشتراک گذاری اینترنت در شبکه WorkGroupاستفاده از آی پی استاتیک برایبه اشتراک گذاری اینترنت با استفاده از ip ثابتجیستIPاستاتیکIP استاتیک اینترنتیاپی استاتیکip ایستا تیک چیستاشتراك ipبه اشتراك گذاشتن اينترنت در سروراشتراک اینترنت با آپی مختلفیک نمونه از ipاستاتیکاشتراک اینترنت باnatبه اشترام گذاری static ip

برچسب برای این موضوع