نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: Sec. domain controller+usb mass storage

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49

Sec. domain controller+usb mass storage

با سلام - ممنون میشم اگه کسی راجب این سوالات پاسخی میدونه بگه
    در یک شبکه ک primary DC سرور 2003 هست یک secondary DC هم نصب کردم ولی replica رو از dc اولیه تا زمانی که dc ثانویه رو ریست نکنیم روی اون ثبت نمیکنه - قاعدتا باید اینکار رو بکنه یعنی چیزیه ک تو کتابا نوشته ولی خیلی از موارد روی کاغذ بطور عملی اجرا شدنی نیست -مثلا وقتی رو primary یه یوسر تعریف میکنیم تو اکتیو دایرکتوری ثانویه دیده نمیشه(تا زمانی ک ریست بشه) ایا باید کانفیگ خاصی رو اعمال کنم؟

سوال دوم هم راجب usb mass storage هست - چون اطلاعات نباید از شرکت بیرون بره میخوام فقط usb mass storage رو ببندیم ولی فرایند برگشت پذیر باشه یعنی براحتی بتونیم با اکانت ادمین بازش هم بکنیم بصورت مجدد - البته از device manager نمیشه ببندیم چون هم کیبورد و موس usb هست هم یه سری سینتیک wacom داریم ک قلمشون usb هست و نمیتونیم همه رو ببندیم - مسیری ک از regedit تست کردم رو مینویسم ولی ویندوز بعضی مواقع خودش key ها رو ک مقادیرشو عوض میکنم restore میکنه
    regedit--->hkey-local-machine--->system --->currentcontrolset--> services--->USBTOR
    changing USBTOR "start" reg DWORD from 3 to 4
    بصورت مقطعی جواب میده و نه کلی
    حتی اگه برنامه Third party هم اینکارو بکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    Additional نصب کردید یا ... ؟ کمی جستجو می کردید به پاسخ سوال دوم هم می رسیدید:

بستن پورت USB

ابزار هاي جالب در شبكه

MS-DOS سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    ممنون از راهنمایی شما - درباره دامین باید بگم ک بخاطر اینکه بار سرور زیاد نشه از طریق ntbackup گزینه system state را انتخاب کردم و روی سرور عضو dcpromo/adv رو اجرا کردم و بکاپ رو restore کردم. فقط هم نیت اصلیم اینه ک سرور ک طبقه 3 هست و من طبقه 1 بخاطر کارای user ها و حذف و اضافی و ... هی ندوم بالا-برا همین عرض کردم خدمتتون ک سرعت replica خیلی مهمه ک اونم خیلی پایینه.
    برای لینک سرچ هم بسیار ممنون

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    تغییرات مربوط به User , Pass به لحاظ برخورداری از اولویت امنیتی در آن واحد منتقل می شند و از سیکل Replication پیش فرض 180 دقیقه ای و یا آنچه دستی تنظیم کردید خارج می باشند.سرعت در یک Lan نبایستی پائین باشد، متوجه منظور شما نشدم مگر شبکه کواکس استفاده می کنید ؟

نام حقيقي: آرش حيدري

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MS-DOS نمایش پست ها
    با سلام - ممنون میشم اگه کسی راجب این سوالات پاسخی میدونه بگه
    در یک شبکه ک primary DC سرور 2003 هست یک secondary DC هم نصب کردم ولی replica رو از dc اولیه تا زمانی که dc ثانویه رو ریست نکنیم روی اون ثبت نمیکنه - قاعدتا باید اینکار رو بکنه یعنی چیزیه ک تو کتابا نوشته ولی خیلی از موارد روی کاغذ بطور عملی اجرا شدنی نیست -مثلا وقتی رو primary یه یوسر تعریف میکنیم تو اکتیو دایرکتوری ثانویه دیده نمیشه(تا زمانی ک ریست بشه) ایا باید کانفیگ خاصی رو اعمال کنم؟

سوال دوم هم راجب usb mass storage هست - چون اطلاعات نباید از شرکت بیرون بره میخوام فقط usb mass storage رو ببندیم ولی فرایند برگشت پذیر باشه یعنی براحتی بتونیم با اکانت ادمین بازش هم بکنیم بصورت مجدد - البته از device manager نمیشه ببندیم چون هم کیبورد و موس usb هست هم یه سری سینتیک wacom داریم ک قلمشون usb هست و نمیتونیم همه رو ببندیم - مسیری ک از regedit تست کردم رو مینویسم ولی ویندوز بعضی مواقع خودش key ها رو ک مقادیرشو عوض میکنم restore میکنه
    regedit--->hkey-local-machine--->system --->currentcontrolset--> services--->USBTOR
    changing USBTOR "start" reg DWORD from 3 to 4
    بصورت مقطعی جواب میده و نه کلی
    حتی اگه برنامه Third party هم اینکارو بکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
    استفاده از GFI Endpoint security پیشنهاد می شود ! آدرس وب :http://www.gfi.com/

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن mass storage

بستن usb regedit

mass storage controller

بستن usb در domain

بستن usb در اکتیو دایرکتوری

نبستن پورت ماوس و کیبورد usbدر اکتیو

بستن usb ها ی فلش از طریق اکتیودایرکتوری 2003

mass storage یعنی چی

بستن پورت usb دراكتيودايركتوري

بستن يو اس بي با داس

نحوه بستن پورت های storage device از طریق سرور

regedit بستن usb در طریقه بستن storage در domainبستن usb در domain 2008نصب نمیشه؟ usb mass storageبستن usb در اکتیو دایرکتوری ویندوز 2003بهترین برنامه بستن USB Mass Storagehttp:http:forum.persiannetworks.com در ویندوز 2003 usb storage بستنبستن usb در اکتیو دایرکتریچگونگی بستن usb از طریق regeditبستن usb در اکتیو دایرکتوری 2008بستن usb از طریق دامین کنترلربستن فلش در regeditusb regeditطریقه بستن storage به سرور

برچسب برای این موضوع