نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: رمز فایل شیرینگ ویستا

عضو غیر فعال
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3

رمز فایل شیرینگ ویستا

سلام. ببخشید من وقتی تو یکی از کامپیوتر ها اسم یک کامپیوتر دیگه رو که تو ویستا هست بعد از \\ می نویسم از من رمز و یوزر نیم می خواد و من هم که تو اون کامپیوتر ویستا فقط یک یوزر با اسم مثلا abcd رو دارم و رمز 1234 رو می زنم باز هم اون پیام رو می خواد. چطور باید از شر این رمز خلاص بشم و ضمنا در درجه اول باید چه رمزی رو بزنم. بالاخره حتما با یه رمزی باید وارد شه اما با چی؟
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    اگر میخوای فایل share رو ببینی باید برا authenticate کردن یوسرنیم و پسورد ادمین یا یکی از اکانتهای ادمین رو داششته باشی یا اگه خودت تو سیستم لوکالت با اکانت ادمین بالا اومدی باید پسورد دو تا سیستمت مثل هم باشه تا برای اولین بار ک میخوای استفاده کنی گیر نده

عضو غیر فعال
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    عرض کردم که من تو کامپیوتر با ویستا فقط یک اکانت دارم که وقتی هم اسمش و پسورد رو می زنم باز هم پیام میاد که رمز بدم.

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز ، زمانی که شما می خوای یه پوشه share شده در کامپیوتر دیگر را ببینید ، باید Premission لازم را داشته باشی.اگر شبکه شما domain هست ، وقتی یک پوشه را share می کنی ، می تونی به یوزر دیگری توی active directory دسترسی بدی که ببینه اون پوشه را. حالا وقتی شبکه شما workgroup است ، باید از یک یوزر و پسوورد معتبر روی کامپیوتری که عمل share را انجام داده استفاده کنی.در واقع وقتی ازت رمز میخواد ، باید یک یوزر و پسوورد از سیستم مقصد رو وارد کنی ، نه از سیستم خودت. در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم این جریان ربطی به نوع ویندوزت نداره و توی XP هم همین جوریه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    من با وارد کردن یوزر و پسورد کامپیوتر مقصد نمی تونم دسترسی داشته باشم و باز هم رمز می خوام. ضمنا تو ویستا پیشفرض فعال هست و تو xp نه. به هر حال ممنون/

نام حقيقي: Ashkan

عضو عادی
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    14
    یکبار برای من پیش اومد.firewall رو غیر فعال کردم درست شد.

نام حقيقي: Javad Bagdeli

عضو غیر فعال شناسه تصویری javadmcp
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    باید بهlocal security policy >> user right بری و سپس اونجا داخل access this computer authenticated users رو وارد کنید.
    و سپس هم داخل security options هم گزینه network access: sharing and security model رو به classical تغییر بدین.

راه حل ساده تر اینه که کاربر guest رو فعال کنید و به اون pass 123 بدین و سپس از deny access to this computer اون رو حذف کنید.

نام حقيقي: maria

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    man hammin moshkel ro dashtam,age domain darin bayad user name va passwordi ke khodeton to domain darin ro vared konid na computer e maghsad ro

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویستا

رمز در فایل شیرینگ

تغییر کاربر فایل شیرینگ

یوزر و پسورد در فایل شیرینگ

پسورد شیرینگ کامپیوتر

رمز برای شیرینگ

برچسب برای این موضوع