نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: راه حل های نصب و راه اندازی شبکه

عضو عادی شناسه تصویری grafic
    نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    73

راه حل های نصب و راه اندازی شبکه

به نام خدا
    با سلام خدمت دوستان شبکه کار
    من دوست دارم توی این فروم یک قسمت داشته باشکم که بتونیم از اطلاعات و روشهای نصب شبکه دوستان شبکه کار استفاده کنیم تا من و دیگر دوستان از اطلاعات آنها استفاده کنیم
    مثلا از چه چیزهای استفاده کردن و دلیل استفاده از این وسیله و چرا اینطوری شده درسته ممکنه هر شبکه چیز های مخصوص به همان شبکه داشبه باشه ولی بحر حال دوشتان آگاه می شوند که اگر به این مشکل برخوردن از چه روش و وسیله ای استفاده کنند

مثلا من برای نصب شبکه ساختمانی که با ساختما ن اصلی 700 متر فاصه داشت می خواستم از شبکه بیسم استفاده کنم ولی به علت موانعی که بر سراه آن بود نشد ازجمله درخت و موانعی که بر روی پشت بام بود درست و به خوبی جواب نمی داد و بنابر این من از مودم های G.H.SDsl D-link استفاده کردم که دارای مزیت های زیر است اولا پهنای باند 4مگ دارد دوما تا فاصله 1 کیلومتر به راحتی جواب می دهد وتا بیشتر هم جواب می دهد نوشته تا 4 کیلومت ولی تا 2 کیلومتر جواب می دهد اگر ار مودم های سیسکو استفاده کنید تا 4-5 کیلومتر هم جواب می دهد .و به تنها چیزی که نیاز دارد یک زوج سیم تلفن است که روی آن بوق نباشد یعنی یک زوج سیم خالی که معمولا در همجا و جود دارد کافی است دو مودم را کنفیگ کرده و زوج سیم را به آن وصل کرده و بعد آن رابه هاب سوییچ کنید تمام دو قسمت شبکه به همین راحتی به هم وصل می شود و مشکل دیکری که ندارد مساله نفوذ به شبکه است درسته که میشه یک شبکه بیسیم امن داشت ولی بهر حال نمی شود آنرا نادیده گرفت

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ایمان ادریسیان

عضو عادی شناسه تصویری mostafaa
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    من برای فواصل دور از vdsl converter استفاده میکنم که فقط دو زوج سیم میخاد که اگه بوق هم روش باشه بازم مشکلی نداره و 17 مگ هم پهنای باند میده. هیچ تنظیم و کانفیگی هم نمیخاد.

نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    73
    ممنون جالب بود
    دوستان دیگه هم اگر روشهای خاصی دارن بگن

نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    73
    جالب بود ولی حد اکثر فاصله اون 1.5 کیلومتر هست

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    پست اول گنگ بود مطلب رو روشن تر بیان کنید .
    من دوست دارم توی این فروم یک قسمت داشته باشکم که بتونیم از اطلاعات و روشهای نصب شبکه دوستان شبکه کار استفاده کنیم
    خوب دوست گرامی تمام این فروم مربوط به شبکه هستش. شما هر جا تاپیک بزنی در همون موضوع دوستان به شما کمک می کنن .
    خوب شما این ارتباط رو که بیسیم می خواستی برقرار کنی نشده اومدی کابلی وصل کردی . خوب حالا مشکل شما کجاست ؟

نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    73
    شاید من بد گفتم معذرت
    من می خواهم یک بخشی باشه که دو ستان با مشکلاتی که برخورد کردن و راه حل اون رو بگن نه اینکه اشکالاتشان را بگن

مثلا برای فواصل دور از چی استفاده مکنن ودلیل اون رو هم بگن

یا برای طراحی فلان شبکه به چه مشکلاتی برخورد کردید و اون رو چطور حل کردین

خیلی از راه حل ها برای حرفه ای ها یک چیز ساده است ولی برای من که چیزی بلد نیستم شاید یک نکته بسیار مهم باشد . مساله این است که من یا خیلی ها اصلا از این روشها چیزی نمی دونیم که بخواهیم به مشکل برخورد کنیم اگر دوستان بگن ما هم اطلاعاتمان زیاد میشه حالا می ریم که از این روش استفاده کنم و اگر مشکلی داشتیم از دوستان می پرسیم ؟

ویرایش توسط grafic : 2007-03-27 در ساعت 08:25 AM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    حرف شما درست شما یا علی بگو برو جلو مشکل پیدا کردی در کوتاهترین زمان یه تاپیک بزنی راجع به مشکلت 100% جواب می گیری چون تمامی مشکلاتی که امکان داره تو شبکه بوجود بیاد حداقل یک بار واسه همه بوجود اومده چه حرفه ای و چه آماتور . در زمینه شبکه هم هر مطلبی بخوایین اکثرا تو مباحث عمومی بحث شده اگر هم نبود شما تاپیک بزن نگران نباش .

نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    73
    برای وصل کردن یک قسمت در یک ساختمان دیگه با 8 تا یوزر و در فاصله 300 متری چه راه کاری بهتره
    فکر کنم بیسیم و استفاده ازمودم ها DSL به صرف نباشه یعنی حداقل توی تجهیزاتی که من دیدم قیمت ها بالا است

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی vdsl

نصب و راه اندازی شبکه

شبکه دوستان

http://forum.persiannetworks.com/f78/t15655.html

میخاهم مودم دیکری استفاده کنم

راه حل هابرای شبکه

نحوه کنفیگ سوییچ

نصب و راه اندازی بیسیم

طريقه استفاده ازمودم بي سيم

شبکه بیسم

چطور از d-linkاستفاده کنم