صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: فراموش کردن تنظیمات وایرلس !!!

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18

فراموش کردن تنظیمات وایرلس !!!

سلام
    من یک وایرلس سنائو مدل 2511BG2 Pluse دارم که یک چند ماهی هست ازش استفاده نکردم و حالا که لازمش دارم IP و یوزر و پسوردشو یادم نیست. در ضمن وایرلس یک محیط Web Base برای مدیریتش داره که باید IP وایرلس رو توی اکسپلورر بزنی تا واردش بشی که من یادم نیست . حالا می خوام بدونم چطور میشه تنظیمات وایرلس از قبیل IP و ... رو به Defualt Factory تغییر داد! روی خود دستگاه که کلیدی چیزی .. برای اینکار نیست و اگر هم هست من ندیدم

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بازش کن.

یک دکمه مشکی کوچیک قسمت پایینش می بینی روش نوشته RESET. برای 15 ثانیه فشار بدش برمی ژرده رو تنظیمات default
    IP:192.168.1.1
    username:admin

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    وصف مزیتهای 2611 رو باید از حاج رضا پرسید

برای رسیت کردن نیازی به باز کردن نیتس
    پشتش نگاه کنید دکمه ریست معلومه 5 ثانیه بگیریدش ریست میشه

مسدود شده شناسه تصویری freeuser
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ميفرسته دبی واسه گارانتی

مطمئنی که 2511bg2plus هست يا نه ؟

اين مدل يه مدل out door هست و درش با کليد باز ميشه اين مدل کار هر کسی نيست reset کردنش یه فوت ميخوات اگه بدونی نماينده senao در ايران وقتی پسورد اين دستگاه رو فراموش ميکنه ميفرسته دبی واسه گارانتی !

يه دکمه reset داره اون هر چه قدر که بزنی reset نميشه متسفانه !

http://lan.senaofr.com/2511bg2plus.htm

ویرایش توسط freeuser : 2005-06-14 در ساعت 03:51 PM

نام حقيقي: حسن غریب زاده

عضو عادی شناسه تصویری OPAC
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    من چند ماهی هستش که از این رادیو استفاده می کنم وگاها اگر هنگ کرده ویا نیاز به ریست کردن هم داشته به همان شیوه که آقا رضا و کیما فرمودند عمل کردم که کاملا درسته و تاحالا هم رادیو رو به دوبی نفرستادم نهایتا اونو به شهرداری تهران بردم و نشون دادم!

ویرایش توسط OPAC : 2005-06-14 در ساعت 08:08 PM

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط OPAC
    من چند ماهی هستش که از این رادیو استفاده می کنم وگاها اگر هنگ کرده ویا نیاز به ریست کردن هم داشته به همان شیوه که آقا رضا و کیما فرمودند عمل کردم که کاملا درسته و تاحالا هم رادیو رو به دوبی نفرستادم نهایتا اونو به شهرداری تهران بردم و نشون دادم!
    ولی خداییش با 2511 حال نمی کنم. خیلی گنده و سنگینه.

یه جورایی خیلی زشته. بیشتر به جعبه کنتور 3 فاز می مونه تا وایرلس بریج.

بریج فقط K-BEST. البته گرونتره ولی توپه.

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط OPAC
    حالا می خوام بدونم چطور میشه تنظیمات وایرلس از قبیل IP و ... رو به Defualt Factory تغییر داد!

یک دکمه مشکی کوچیک قسمت پایینش می بینی روش نوشته RESET. برای 15 ثانیه فشار بدش برمی ژرده رو تنظیمات default

برای رسیت کردن نیازی به باز کردن نیتس

پشتش نگاه کنید دکمه ریست معلومه 5 ثانیه بگیریدش ریست میشه

وگاها اگر هنگ کرده ویا نیاز به ریست کردن هم داشته به همان شیوه که آقا رضا و کیما فرمودند عمل کردم

سلام دوستان
    forum

من زياد اهل شوخی نيستم و منظورتون رو از اين جور پست زدن هم نمی فهمم

من نميدونم که شما سؤال دوستمون رو خوندی . ايشون ميخوان دستگاه به Defualt Factory بر گرده نمي خوان دستگاه رست بشه و اگه هنگ کرد درست بشه بله اين که شما ميگی صحيح هست اگه هنگ کرد ميشه با اون دکمه که آقا رضا فرمودند روش نوشته رست و پايينش هست اين کار رو باهاش انجام داد. ولی اون به Defualt Factoryدستگاه رو بر نميگردنه ميخوای حرف من رو قبول نداری ميتونی تست کنی يعنی ip رو تغيير بده پسورد هم بزار حالا اون رو رست کن به اون صورت هم نيست که 15 sec دست رو دکمه بزاری اين دوستمون کيميا هم گفتن پشتش یه دکمه داره که فک کنم اين دستگاه رو با 2511 cb3+ اشتباه گرفتن اگه ميخوای به اين دوستمون کمک کنی که فکر کنم............. وقتی نميدونی.............. راهنمايی نکنی........ بهتره ..........چون ايشون بيشتر گيچ ميشه من دوست دارم اين دوستمون که تاپيک رو زدن بياد بگه که تونست با اين راهنمايی های شما دستگاه رو رست کنه اگه نتونسته و اينجا نوشت من راه رست کردنش رو اينجا مينويسم

اينم که من گفتم صحيح هست که شرکتی که تو نمايشگاه elecom خودش رو نماينده senao معرفی ميکرد زمانی که راجب به اين رست ازش سؤال کردم گفت متاسفانه اين دستگاه مشکلش همين هست و ما يک دستگاه اين مورد رو پيدا کرد و ما به دوبی فرستاديم که من فقط خنديدم ........!!

من شديداً منتظر جواب اون دوستمون که سؤال رو کردن هستم ميخوام بدونم اين سؤالات و جوابات که تنها واسه راهنمایی ايشون بوده آيا به حال ايشون تأثيری گذشته يا نه ................؟؟؟؟

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    من از همه دوستانی که حوصله به خرج دادند و به سوالم جواب دادند ممنونم و لی متاسفانه هنوز مشکلم حل نشده . وقتی دکمه Reset را فشار میدم اتفاق خاصی نمیفته و تنظیمات دستگاه defualt Factory نمیشه حتی چراغ reset روی رادیو روشن نمیشه . البته من از چند نفر پرسیدم و همه گفتن که با این کار مشکلم حل میشه ولی نشد. اگر کسی از دوستان روش خاصی بلده که میشه باهاش دستگاه را به حالت Defualt Factory برد لطف کنه و منو راهنمایی کنه چون کارم خیلی گیره !!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط freeuser
    »

من مطمئن بودم که با این کارها درست نمی شه واسه همین با جرات نوشتم که شما جواب بدید و بگید آیا واستون حاصلی داشت .با تلفن من تماس بگیر 2245796 0761 رسولی
    سلام
    آقای رسولی منظور از دفالت فکتوری اینجا چیه؟
    ممنون.

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات اولیه

نقل قول نوشته اصلی توسط netview
    سلام
    آقای رسولی منظور از دفالت فکتوری اینجا چیه؟
    ممنون.

تنظیمات اولیه

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط freeuser
    سلام دوستان
    forum

من زياد اهل شوخی نيستم و منظورتون رو از اين جور پست زدن هم نمی فهمم

من نميدونم که شما سؤال دوستمون رو خوندی . ايشون ميخوان دستگاه به Defualt Factory بر گرده نمي خوان دستگاه رست بشه و اگه هنگ کرد درست بشه بله اين که شما ميگی صحيح هست اگه هنگ کرد ميشه با اون دکمه که آقا رضا فرمودند روش نوشته رست و پايينش هست اين کار رو باهاش انجام داد. ولی اون به Defualt Factoryدستگاه رو بر نميگردنه ميخوای حرف من رو قبول نداری ميتونی تست کنی يعنی ip رو تغيير بده پسورد هم بزار حالا اون رو رست کن به اون صورت هم نيست که 15 sec دست رو دکمه بزاری اين دوستمون کيميا هم گفتن پشتش یه دکمه داره که فک کنم اين دستگاه رو با 2511 cb3+ اشتباه گرفتن اگه ميخوای به اين دوستمون کمک کنی که فکر کنم............. وقتی نميدونی.............. راهنمايی نکنی........ بهتره ..........چون ايشون بيشتر گيچ ميشه من دوست دارم اين دوستمون که تاپيک رو زدن بياد بگه که تونست با اين راهنمايی های شما دستگاه رو رست کنه اگه نتونسته و اينجا نوشت من راه رست کردنش رو اينجا مينويسم

اينم که من گفتم صحيح هست که شرکتی که تو نمايشگاه elecom خودش رو نماينده senao معرفی ميکرد زمانی که راجب به اين رست ازش سؤال کردم گفت متاسفانه اين دستگاه مشکلش همين هست و ما يک دستگاه اين مورد رو پيدا کرد و ما به دوبی فرستاديم که من فقط خنديدم ........!!

من شديداً منتظر جواب اون دوستمون که سؤال رو کردن هستم ميخوام بدونم اين سؤالات و جوابات که تنها واسه راهنمایی ايشون بوده آيا به حال ايشون تأثيری گذشته يا نه ................؟؟؟؟

من امروز با چند تا 3054 کارکردم
    10 بار هم ریست کردم و 10 بارش هم موفقیت آمیز بود
    چند بار آی پی گذاشتن اما آی پی ها رو فراموش کردنم
    بعد که ریست کردم دوباره آیپی ها برگشت سر جای اولش
    فقط یک مورد
    اگر اکسز پوینت بود و ریست کردین آی پی اون میشه 192.168.1.2 نه 192.168.1.1 که در حالت دیفالت هست
    اگر اکسز بریج بود که بر می گرده سر همون اولیه که 192.168.1.1 هست

کی بود میگفت با ریست بر نمیگرده به حالت اولیه ؟

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

عزیزم

نقل قول نوشته اصلی توسط kima

کی بود میگفت با ریست بر نمیگرده به حالت اولیه ؟
    عزیزم آقای کیمیا این که شما میگید3054 یه دستگاه 54 مگابیت هست الان ما داریم راجب به یه دستگاه 11 مگابیت بحث می کنیم مدل دستگاه bg 2 plus هست با مدل شما خیلی فرق داره و یک دستگاه هست که تا 25 کیلومتر می تونه امواج رو بفرسته و لینک برقرار کنه در صورتی که تن دستگاهی که شما داری رسیت می کنی امواج رو تا 500 متر هم نمی فرسته

شما اين دوستمون رو رهنمايی کن اين دستگاهی رو که خريده رست کنه نرو يه دستگاه دیگه بيار اونو رست کن بد بيا بگو کی بود ميگفت رست نميشه ... ببين من ميگم رست ميشه... نمي گم نميشه ولی اين دستگاه به اين سادگی نيست ..

ویرایش توسط freeuser : 2005-06-16 در ساعت 09:43 PM

نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    با این آوت دور کار نکردم
    اما اگر مشکل شما روی11 مگابیت باشه 2611 رو هم زیاد ریست کردم و از این جهت شباهت زیادی به 3054 داره

نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

منم همینو گفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط kima
    با این آوت دور کار نکردم
    اما اگر مشکل شما روی11 مگابیت باشه 2611 رو هم زیاد ریست کردم و از این جهت شباهت زیادی به 3054 داره
    منم همینو گفتم شما با این مورد کار نکردی این دستگاه یه مورد حرفه ای هست و کارش هم خیلی خوبه من این دستگاه رو چند وقت دیگه تو شیراز هم نصب می کنم . بزرگترین لینکی که نصب کردم و الان نزدیک به 2 سال هست زیر بار هست واسه خط لوله گاز ایران منطقه 6 عملیاتی فاصله بین 2 لینک 16 کیلومتر شرکت ما برنده مناقصه شد و اون رو تو 1 ماه انجام دادیم این دستگاه حتی تو شبکه IPX کار می کنه و واقعا کارش عالی هست .

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من یا همه مدل Senao کار کردم . در مورد IPX همه جوای می دن. چون bridge تو لایه شبکه کار نمی کنن. لایه شبکه هست که پروتکل رو مشخص می کنه.
    در مورد 2511BG2Plus و 2611CB3Plus هیچ تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری وجود نداره. فقط شکل حفاظ تجهیزات هست که برای محیز های متفاوت طراحی شده. 3054CB3Plus در عمل کامل تر و بهتر از 2611 هست با قابلیت انطباق با استاندارد های جدید مثل WDS. ولی به هر صورت خودم یکبار 2511 رو reset کردم. حالا اگه شما می فرمایید نمیشه حتما اون یه بار شانسی بوده.
    ولی بطور کلی برای شبکه بیسیم من K-best رو ترجیح میدم. اختلاف قیمت هم زیاد نیست. ولی هم سبک تره و هم یه چیز بسیار عالی داره Bandwidth Manager. در ضمن فری یوزر جون تو فرکانس 2.4 اسم حرفه ای رو بردن یه جورایی مسخره کردن شرکت های مثل REDLINE و Alvarion و Proxim هست که 90% تولیداتشون فقط به عنوان bridge رو 5 گیگاهرتز کار می کنه

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

فراموش کردن رمز وایرلس

تنظیمات وایرلس

تنظيمات وايرلسhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t9289.htmlفراموش كردن پسورد وايرلستنظیمات اولیه وایرلسip defualt K-best فراموش کردن پسورد وایرلسفراموشی رمز وایرلسگم کردن رمز وایرلسرمز وایرلس را فراموش کردم تنظیمات وایر لسفراموشی پسورد وایرلستنضیمات وایرلستنظیمات وایرلس برای n97پسورد اولیه وایرلسفراموش کردن پسوورد وایرلسرمز وایرلس فراموش کردمتنظیمات رادیو وایرلس proximرمز وایرلسم را فراموش کردمشناسه وایمکس را فراموش کردمk-bestپسورد وایرلس فراموشوایرلس سنائوفراموش کردن یوزر و پسورد سایتhttp:192.168.1.1

برچسب برای این موضوع