صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: فراموش کردن تنظیمات وایرلس !!!

مسدود شده شناسه تصویری freeuser
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

زیادی

نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    من یا همه مدل Senao کار کردم . در مورد IPX همه جوای می دن. چون bridge تو لایه شبکه کار نمی کنن. لایه شبکه هست که پروتکل رو مشخص می کنه.
    در مورد 2511BG2Plus و 2611CB3Plus هیچ تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری وجود نداره. فقط شکل حفاظ تجهیزات هست که برای محیز های متفاوت طراحی شده. 3054CB3Plus در عمل کامل تر و بهتر از 2611 هست با قابلیت انطباق با استاندارد های جدید مثل WDS. ولی به هر صورت خودم یکبار 2511 رو reset کردم. حالا اگه شما می فرمایید نمیشه حتما اون یه بار شانسی بوده.
    ولی بطور کلی برای شبکه بیسیم من K-best رو ترجیح میدم. اختلاف قیمت هم زیاد نیست. ولی هم سبک تره و هم یه چیز بسیار عالی داره Bandwidth Manager. در ضمن فری یوزر جون تو فرکانس 2.4 اسم حرفه ای رو بردن یه جورایی مسخره کردن شرکت های مثل REDLINE و Alvarion و Proxim هست که 90% تولیداتشون فقط به عنوان bridge رو 5 گیگاهرتز کار می کنه
    من راجب به دستگاه حرفه ای صحبت کردم و کار حرفه ای و واقعا این تجهیزاتی که داریم صحبت اون رو می کنیم پر فروش ترین لینک دنیا بوده این اماری بود که شرکت سیناو در نمایشگاه جیتکس اعلام کرد راجب رست هم من دوست دارم ببینم ایا کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده .. چون خودم انجام دادم .. بعد شما فرمودید 2611Cb3+ همون ... نه عزیز شاید ساختار فریم ور مثل هم باشه اما واقعا سیستم اون از نظربرق ورودی و ساختار کاملا فرق می کنه من این دستگاه رو میتونم بگم خوب کار میکنه وامکانات خوبی نسبت به سایر تجهیزات داره و داشتن امپلی فایری که بدون بردن برق بالای دکل کار میکنه و کار کردن عالی اون در اکسس پوینت شدن من ازش راضی هستم چون شاید بالای 30 دستگاه تو چند تا شهر نه من شرکت نصب کرده و راضی هستن !

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بحث کل کل نیست ولی اون چیزی که شما تو جعبه 2511 می بینی power splitter هستش و ربطی به bridge نداره. شما می تونی با 12 ولت هم راش بندازی. 2511 و 2611 هیچ تفاوت سخت افزاری و نرم افرازی با هم ندارند جز نوع بسته بندی.

ولی شما هم حرف یکی 2 نفر رو باور نکن. شاید فروش senao تو ایران بالا باشه ولی این دلیل فروش بالای اون تو دنیا نمی شه.

بهر صورت من هم قبول دارم senao خوبه ولی این باعث نمی شه که چشمم رو بقیه مدل ها ببندم.

مسدود شده شناسه تصویری freeuser
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar
    بحث کل کل نیست ولی اون چیزی که شما تو جعبه 2511 می بینی power splitter هستش و ربطی به bridge نداره. شما می تونی با 12 ولت هم راش بندازی. 2511 و 2611 هیچ تفاوت سخت افزاری و نرم افرازی با هم ندارند جز نوع بسته بندی.

ولی شما هم حرف یکی 2 نفر رو باور نکن. شاید فروش senao تو ایران بالا باشه ولی این دلیل فروش بالای اون تو دنیا نمی شه.

بهر صورت من هم قبول دارم senao خوبه ولی این باعث نمی شه که چشمم رو بقیه مدل ها ببندم.
    سلام آقا رضا بازم که داری اشتباه می کنی اون رادیو با برق 5ولت کار میکنه اولا و بعد اگه اداپتورش48 هست واسه اینکه 12 ولت را باید بده به آمپلی فایر یعنی این سیستم مجهز به آمپلی فایر 1 واتی میشه که دیگه قرار نیست شما واسش جدا برق رو ببری و از برق رادیو از طریق همون پورت های sma تغذیه می شه دوستمون آقای غریب زاده هم با من تماس گرفتم و با هم راجب به دستگاه صحبت کردن این آمپلی فایر رو که ما الان سه تا برای فروش تو شرکت داریم فقط رو bg2+ نصب می شه چون فقط دوتا ورودی SMA داره و وقتی شما این تجهیزات رو می خری به این عنوان باید بخری only for bg2
    در ضمن من از تمام دوستان معذرت می خوام و این آخرین پست من اینجا بود .. دلیلش رو هم باید از مدیر سایت به پرسید

اینم عکس اون تجهیزاتی که bg2+ رو با سایر تجهیزات متمایز میکنه یعنی نبردن برق 220 ولت بالای دکل
    . فقط کشیدن یک رشته کابل کت 5

-- MODEL Number: SB-24-100+
    Range: Depends on Scenario
    Description: 1W Bi-directional PowerAmplifier (FOR BG2+ ONLY)

من در persiantools هستم وبای

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

فراموش کردن رمز وایرلس

تنظیمات وایرلس

تنظيمات وايرلسhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t9289.htmlفراموش كردن پسورد وايرلستنظیمات اولیه وایرلسip defualt K-best فراموش کردن پسورد وایرلسفراموشی رمز وایرلسگم کردن رمز وایرلسرمز وایرلس را فراموش کردم تنظیمات وایر لسفراموشی پسورد وایرلستنضیمات وایرلستنظیمات وایرلس برای n97پسورد اولیه وایرلسفراموش کردن پسوورد وایرلسرمز وایرلس فراموش کردمتنظیمات رادیو وایرلس proximرمز وایرلسم را فراموش کردمشناسه وایمکس را فراموش کردمk-bestپسورد وایرلس فراموشوایرلس سنائوفراموش کردن یوزر و پسورد سایتhttp:192.168.1.1

برچسب برای این موضوع