نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: یک اکانت isp با دو کاربر ؟

عضو عادی
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    48

یک اکانت isp با دو کاربر ؟

سلام دوستان
    یک اکانت isp دارم که میخوام بادوستم مشتر ک استفاده کنیم وقتی وصلم ایشان نمیتونن وصل بشن و باید من قطع کنم تا او بتواند وصل شود
    ایا راهی هست که بشود هم زمان دو نفرمون وصل بشیم

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    همینکه در روتر isp تنظیم کنند که فلان اکانت shared users برابر با یک داشته باشه دیگه به هیچ عنوان نمیشه از یک اکانت دو کاربر استفاده همزمان کنند.
    مگر اینکه با درخواست از isp چنین امکانی برای کاربران فراهم شود.

البته اگر دو کاربر به وسیله ی شبکه هوایی ، کابلی یا غیره خود را به یکدیگر متصل کرده باشند ، یکی از کاربران میتواند اینترنت را برای دیگری به اشتراک بگذارد.

اگر isp بخواهد در این مورد نیز سخت گیری کند با تغییر دادن TTL پاکت ها ارسالی کاری با داده ها میکند که بعد از ورود به مودم مجوز نابودی داده صادر شود و اگر کاربر سعی کند به شیوه ای اینترنت را به اشتراک بگذارد چون TTL داده ها برابر صفر می شود از بین خواهند رفت و چنین امکانی برای او فراهم نخواهد بود.
    البته باید درنظر داشته باشید که هر روتری که داده از آن عبور کند باعث کاهش یک واحدی TTL در مشخصات بسته میشود و اگر یک isp چنین کاری انجام دهد کاربران در محیط منزل خود نیز نمیتواند از روتر استفاده کند و به مشکلات زیادی برخورد میکند و میبایست بعد از مودم و سویچ داده ها را به مصرف رسانند. (چنین کاری معمول نیست ، علاوه بر دستبرد به اطلاعات ، من isp را ندیده ام که چنین کاری با داده ها انجام دهد)
    معمولا همین که در قرارداد شما ذکر میشود حق به اشتراک گذاری اینترنت را برای شخص ثالث ندارید ، کفایت میکند .
    شرکت isp میتواند به سادگی کنترل نماید که داده ارسالی برای شبکه اینترنت قبل از ارسال چند دستگاه روتر را پشت سر گذاشته است ، معمولا یک دستگاه (مودم) و (بطور خاص تر یک روتر ) که مجموعا به عدد دو میرسد میتواند تعداد مجاز و معقول TTL کسر شده باشد اما بیش از آن به معنای این است که داده چرخش زیادی قبل از ارسال داشته است و احتمال اینکه کاربری اینترنت خود را در اختیار افراد و یا محل های دیگر قرار داده باشد بیشتر می شود .
    درکل امکان مانیتورینگ یک کاربر از هر لحاظ در isp فراهم است و اگر تخلف از قوانین انجام داده باشد میتوانند سرویس وی را مطابق قرارداد قطع کنند و یا اقدامات جدی قانونی علیه کاربر انجام دهند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع