نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: شباهت امواج wifi با امواجی که از طریق لپ تاپ share می شوند

نام حقيقي: بنده خدا

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15

شباهت امواج wifi با امواجی که از طریق لپ تاپ share می شوند

سلام
    من می خواستم اینترنت adsl ی که روی لپ تاپ هست را با نرم افزاری(مثلاً connectify) با موبایل share کنم.اما چون این روزها زیاد میگن امواج wifi مخرب هست و همسرم هم یک بار سال گذشته سقط جنین داشته و دکترش گفته می تونه دلیلش امواج wifi اینترنت adsl خونه باشه،می خواستم بدونم این نوع امواج اشتراکی همون خاصیت امواج wifi رو دارن؟
    من wifi مودم رو غیرفعال کردم و با کابل اینترنت رو به لپ تاپ دادم اما بسته های اینترنت اپراتورها مقرون به صرفه نیستن و می خواستم اینگونه از اینترنت adsl روی موبایل هم استفاده کنم
    ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    می خواستم بدونم این نوع امواج اشتراکی همون خاصیت امواج wifi رو دارن؟
    بله ، دقیقا همون هست !
    منتها با پاور ( قدرت ) کمتر !

من wifi مودم رو غیرفعال کردم و با کابل اینترنت رو به لپ تاپ دادم اما بسته های اینترنت اپراتورها مقرون به صرفه نیستن و می خواستم اینگونه از اینترنت adsl روی موبایل هم استفاده کنم
    هیچ فرقی نداره !
    لازم به ذکره خدمتتون عرض کنم که اگر بخواهید از دید ضرر و زیان نگاه کنید ، امواج موبایل ( به دلایل ) فنی چندین ( تاکید می کنم - چندین برابر ) برابر مضرتر از وایفای هستند !

ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید
    در اکثر انجمن ها ( پرشین نتورک - سیسکو به پارسی - پرشین ادمینز ) بنده در این رابطه تاپیک باز کردم و بارها بحث و گفتگو شده در این رابطه !

1. اگر شما از وایفای استفاده نکنید - همسایه شما در حال استفاده از وایفای هست و شما نمیتونید برید به اون بگید وایفای رو خاموش کن چون داره سیگنالش میاد داخل خونه !

2. اگر شما از موبایل استفاده نکنید ، میلیاردها نفر از موبایل استفاده می کنند ! در ر کوچه و خیابان BTS موبایل نصب هست و امواج آن خواه و ناخواه بهشما میرسد !

3. فقط وایفای مضر نیست ، وایفای یک چیزی هست که شایعات در باره اون زیاده ، باید فنی مورد بحث قرار بگیره ، متاسفانه هوای آلوده ، آب آشامیدنی ، مرغ های موجود در بازار ، بنزین با ناخالصی ، لبنیات و . . . اینها تماما مواردی هستن که . . . .

ehzamani و Mask سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع