صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: سیگنال و ccq فول و دانلود با ubnt کامل و با AP های میکروتیک محدود

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

سیگنال و ccq فول و دانلود با ubnt کامل و با AP های میکروتیک محدود

سلام
    آقا من حدود 10/15 تا اکسز پوینت های مختلف دارم
    sxt 90 درجه
    qrt 5
    qrt 5 ac
    mant 120 ac
    rocket m5
    power beam 400
    حدود 60 مگ اینترنت پشت همش بدون محدودیت آزاد هست.
    مشکلم اینه که اکثر اکسز پوینتهام میکروتیک هستن و سری ac و سرویس های تا 10 مگ یا بیشترم باید اونور بتونم بکشم.مشکل اینه که امروز با یه powerbeam m5 روی اکسز پوینتهای راکت و پاور بیم و سری ubnt که مینداختم تا 50 مگ هم دانلود کردم ولی با همون پاور وقتی روی محصولات میکروتیک یا رادیو های سری ac میندازم کلا تعطیله و معظلی شده برامون.جونش در میاد تا یک نهایتا دو مگ بکشه.
    مشکل از ac بودن ap ها و معمولی بودن station ها هست یا اینکه دو برند متفاوت هستن؟
    راهکار چیه اساتید عزیز راهنمایی کنید لطفا .من چجوری میتونم توی هر دو برند کل پهنای باند رو بکشم یا حداقل 10 /15 مگ بکشم.تنظیمات خاصی داره رو میکروتیک و سری ac؟

موضوعات مشابه:

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    واقعا کسی نیست تو انجمن؟اینقدر سوت و کور هست؟کسی نیست مشورت کنه در این باره بعد از 48 ساعت؟

نام حقيقي: magkigmaVE

عضو عادی شناسه تصویری zahedi6217
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    43
    سلام
    شما هر دو سر لینک تون میکروتیک سری ac هست ؟

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    [URL=https://matchnow.life]Verified Ladies[/URL]

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahedi6217 نمایش پست ها
    سلام
    شما هر دو سر لینک تون میکروتیک سری ac هست ؟
    نه برادر عرض کردم که سمت اکسز پوینت ها هم سری ubnt m5 هست هم سری میکروتیکهای ac
    ولی سمت کاربر فقط و فقط این رودیوهای سری معمولی بسته میشه و سمت کاربر ac نیستند
    loco m5 _ nano m5 _ sxt lite _ power beam m5 _ lite beam

نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    43
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    نه برادر عرض کردم که سمت اکسز پوینت ها هم سری ubnt m5 هست هم سری میکروتیکهای ac
    ولی سمت کاربر فقط و فقط این رودیوهای سری معمولی بسته میشه و سمت کاربر ac نیستند
    loco m5 _ nano m5 _ sxt lite _ power beam m5 _ lite beam
    به نظرم snapshot از کانفیگ وایرلس و بخش registration میکروتیک بزارید ببینیم قضیه از چه قراره
    از رادیو سمت کلاینت هم همینطور

نام حقيقي: Immortal

خواننده شناسه تصویری ksi_xi_nt
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    به نظرم snapshot از کانفیگ وایرلس و بخش registration میکروتیک بزارید ببینیم قضیه از چه قراره
    اگر AC استفاده نمیکنی روی Only N بذار فقط ، Super Channel و Gain رو هم تنظیم کن

3hsan و zahedi6217 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Danial

خواننده
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیر رادیوها شرکت ubnt با میکروتیک خوب کار نمی کنه - اگر فرستنده هات ubnt باشه باید گیرندهاتم ubnt باشه وگر نه ccq آفت شدید میکنه و دیسکانکت میشه جدا این که افت سرعت پیدا می کنه

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بفرما برادر این تنظیمات سمت AP هست.رادیو MANT 120 درجه 19 دی بی AC -البته من با محصولات UBNT روش تست زدم و وقت نکردم با SXT LITE روش تست بزنم ببینم اوونم همینجوره یا نه.ولی محصولات UBNT با رادیو های معمولی و راکت و پاور بیم تا 100 مگ هم ازاد باشه میگیرم.ولی روی میکروتیک ها نتونستم بیشتر از 1 مگ دانلود کنم با توجه به اینکه مشترک تا 10 مگ براش آزاد شده

و اینم سمت کلاینت البته SXT LITE است.و مشترکین لوکو ام5 که تنظیماتشون مشخصه دیگه و سیگنال و CCQ فول 100 % ولی بیبشتر از 1 مگ نمیکشن مگر اینکه بندازم رو محصولات UBNT

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ksi_xi_nt نمایش پست ها
    اگر AC استفاده نمیکنی روی Only N بذار فقط ، Super Channel و Gain رو هم تنظیم کن
    بله من گذاشتم روی only N ولی بازم مثله اینکه از 10 مگ پهنای باند 1 تا 2 مگ با نوسان بیشتر نتونستم بگیرم در فاصله یک کیلومتری از دکل ولی انداختم روی راکت ام5 تا 16 مگ فول دانلود گرفتم
    ac استفاده نمیکنم.سمت مشترک کلا یا لوکو یا نانو یا لایت میکروتیک با نهایتا پاور بیم میبندیم.سمت مشترک یک دونه ac نیست.ضمنا Gain رو دیدم و گذاشتم رو 19 دی بی ولی super channel پیدا نکردم!!

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shuttel نمایش پست ها
    دوست عزیر رادیوها شرکت ubnt با میکروتیک خوب کار نمی کنه - اگر فرستنده هات ubnt باشه باید گیرندهاتم ubnt باشه وگر نه ccq آفت شدید میکنه و دیسکانکت میشه جدا این که افت سرعت پیدا می کنه
    خب یعنی این دو تا شرکت که عمئه رادیو های دنیا رو تامین میکنن جوری دارن کار میکنن که هم خوانی نداره رادیوهاشون باهم که حداقل 10 تا 15 مگ رو بتونن بین هم انتقال بدن؟!!!
    خب بعد تکلیف چیه اگه واقعا اینجوری باشه؟چرا فروشنده های همچین چیزی نگفتن تا حالا؟؟؟
    اگه کاربری بیاد بگه من خودم رادیو دارم مثلا میکروتیک دارم یا ubnt خریدم فقط اشتراک میخام ما باید بگیم برو پس بده اونی که ما میگیم بخر تا با دکلمون جور بشه؟
    الان تو شیراز اکثریت شرکتها هم میکروتیک هم ubnt میبندن.سمت مشترک هم ubnt و محصولات میکروتیک بستن.یعنی کلیه اینا اشتراک بالای یک مگ نمیتونن بگیرن!!!
    ضمنا ccq و سیگنال و ارتباط اوکی و فول هست...

ویرایش توسط 3hsan : 2016-12-25 در ساعت 12:50 AM

نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    43
    شما خودتون استاد هستین ، به نظرم فرکانس ها ی مختلف رو بررسی کنید ، جای station , ap رو عوض کنید ، channel width رو عوض کنید بالاخره عیب کار پیدا میشه .

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    تمام این کارها رو کردم فرکانسم عوض کردم هر ap هم یه فرکانس متفاوت روشه.اگر منظورتون از موقعیت رادیوها هست هم که باید بگم سیگنال و ccq 100% و فول هست ولی با محصولات میکروتیک رادیوم ubnt پاور نتونستم 1 الی دو مگ بیشتر بگیرم که این اصلا جوابگو نیست!ولی با همون و هر فرکانسی و همون موقعیت روی راکت یا پاور بیش از 20 مگ گرفتم!
    من والا نمیدونم دقیقا چیکار باید بکنم دیگه!!
    برای همینم پناه آوردم از تجربه دوستان استفاده کنم...

نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    43
    پ.خ شما پر شده .

نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    دوست عزیز به نتیجه رسیدی؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط ksi_xi_nt نمایش پست ها
    دوست عزیز به نتیجه رسیدی؟
    درود بر شما...
    والا عرض کنم که من با رادیوی میکروتیک لایت سمت کاربر که تست زدم بر روی AP های میکروتیک ( mant 120 درجه و qrt5 معمولی و ac) و همچنین AP های یوبینت مثله راکت و پاور پهنای باند رضایت بخشی نتونستم بگیرم.روی محصولات میکروتیک هم در عین پر بودن سیگنال و پهنای باند سرعت دانلودم کمتر از یوبینت بود.با AP های میکروتیک نهایتا بین 512 کیلوبایت با نوسان تا حدودا 1.5_2 مگ بر ثانیه گرفتم اونم با نوسان که میانگین روی یک مگ بود.
    و با AP های یوبینت تقریبا بیشتر گرفتم مابین 1 تا 5 مگ پهنای باند و راضی کننده بود تقریبا ولی انتظار داشتم با لایت بیشتر از اینها میکشیدم روی راکت ام5.

و با رادیوی پاور بیم برروی Ap های میکروتیک هم باز وضعیت راضی کننده ای نبود و حدودا 1 تا 2مگ رو توی هر فرکانس و هر مد a یا n بیشتر نتونستم بگیرم.
    ولی با همون پاور همون یوزر و همون موقعیت و همون مسافت و کیفیت و دید سیگنال من روی AP های یوبینت تا 60 مگ هم کشیدم براحتی که دیگه پهنای باند پر شد و با لایت هم روی AP های میکروتیک حدودا 1 تا نهایتا 3 مگ هم کشیدم که تقریبا راضی کننده نبود برای مشترک ولی برروی AP های میکروتیک کلا نمیتونم بکشم حتی با بهترین شرایط و سیگنال.کلا خودم توش موندم.هر کانال و فرکانس و تنظیماتی زدم هم همین بود.

پ.ن:: متاسفانه شرکتها فقط به فکر فروش رادیوشون هستن و اصولی برند مورد نظرشون رو توضیحات فنی یا راه کار فنی نمیدن برای مشتری و شفاف نمیکنن روال کار رو با رادیو که به چه نحوی بهترین بازدهی رو میده.و الان هم که ازشون میپرسی آقا رادیوی تعریفی شما که نسل جدیدم هست با 1200 میلی وات خروجی چرا با sxt lite که از خانواده میکروتیک هست نمیتونه 10 مگ پهنای باند بکشه اونم در بهترین شرایط که جواب خاصی ندارن و میگن ما همچین چیزی ندیدم نمیدونیم شاید بیشتر از این نکشه دیگه!!
    اگر شما راه کاری دارید یا چیزی به ذهنتون میرسه ارائه بفرمائید.
    من نتیجه کلی که گرفتم این بود که بیشتر دانلود رو چه با لایت میکروتیک و چه با رادیو های یوبینت من فقط برروی AP های خانواده یوبینت داشتم و اگر اینجوری باشه مجبورم کل محصولات میکروتیک که برای AP خریداری کردم رو به عنوان ضرر بیارم پایین و جایگزین کنم با رادیو های یوبینت!

من بیشترین دانلود رو با رادیو های یوبینت داشتم از سمت AP
    اگر از اساتید راه کار خاصی دارن در مورد میکروتیک خوشحال میشیم از تجربیاتشون استفاده کنیم....

نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    درود بر شما...
    والا عرض کنم که من با رادیوی میکروتیک لایت سمت کاربر که تست زدم بر روی AP های میکروتیک ( mant 120 درجه و qrt5 معمولی و ac) و همچنین AP های یوبینت مثله راکت و پاور پهنای باند رضایت بخشی نتونستم بگیرم.روی محصولات میکروتیک هم در عین پر بودن سیگنال و پهنای باند سرعت دانلودم کمتر از یوبینت بود.با AP های میکروتیک نهایتا بین 512 کیلوبایت با نوسان تا حدودا 1.5_2 مگ بر ثانیه گرفتم اونم با نوسان که میانگین روی یک مگ بود.
    و با AP های یوبینت تقریبا بیشتر گرفتم مابین 1 تا 5 مگ پهنای باند و راضی کننده بود تقریبا ولی انتظار داشتم با لایت بیشتر از اینها میکشیدم روی راکت ام5.

و با رادیوی پاور بیم برروی Ap های میکروتیک هم باز وضعیت راضی کننده ای نبود و حدودا 1 تا 2مگ رو توی هر فرکانس و هر مد a یا n بیشتر نتونستم بگیرم.
    ولی با همون پاور همون یوزر و همون موقعیت و همون مسافت و کیفیت و دید سیگنال من روی AP های یوبینت تا 60 مگ هم کشیدم براحتی که دیگه پهنای باند پر شد و با لایت هم روی AP های میکروتیک حدودا 1 تا نهایتا 3 مگ هم کشیدم که تقریبا راضی کننده نبود برای مشترک ولی برروی AP های میکروتیک کلا نمیتونم بکشم حتی با بهترین شرایط و سیگنال.کلا خودم توش موندم.هر کانال و فرکانس و تنظیماتی زدم هم همین بود.

پ.ن:: متاسفانه شرکتها فقط به فکر فروش رادیوشون هستن و اصولی برند مورد نظرشون رو توضیحات فنی یا راه کار فنی نمیدن برای مشتری و شفاف نمیکنن روال کار رو با رادیو که به چه نحوی بهترین بازدهی رو میده.و الان هم که ازشون میپرسی آقا رادیوی تعریفی شما که نسل جدیدم هست با 1200 میلی وات خروجی چرا با sxt lite که از خانواده میکروتیک هست نمیتونه 10 مگ پهنای باند بکشه اونم در بهترین شرایط که جواب خاصی ندارن و میگن ما همچین چیزی ندیدم نمیدونیم شاید بیشتر از این نکشه دیگه!!
    اگر شما راه کاری دارید یا چیزی به ذهنتون میرسه ارائه بفرمائید.
    من نتیجه کلی که گرفتم این بود که بیشتر دانلود رو چه با لایت میکروتیک و چه با رادیو های یوبینت من فقط برروی AP های خانواده یوبینت داشتم و اگر اینجوری باشه مجبورم کل محصولات میکروتیک که برای AP خریداری کردم رو به عنوان ضرر بیارم پایین و جایگزین کنم با رادیو های یوبینت!

من بیشترین دانلود رو با رادیو های یوبینت داشتم از سمت AP
    اگر از اساتید راه کار خاصی دارن در مورد میکروتیک خوشحال میشیم از تجربیاتشون استفاده کنیم....
    درود
    دوست من تمام افرادی رو که می فرمایید اطلاعات در اختیار خریدار قرار نمیدن فروشنده هستن و شاید هیچ اطلاعات فنی از جنسی که دارن میفروشن نداشته باشن (نه 100% دوستان به خودشون خرده نگیرن!) چون درگیر کار نصب و بحث فنی نبودن ، رادیو نصب نکردن ، از طرف تنظیم مقررات استفاده از UBNT ممنوع شده و شما نمی تونید از این برند خوب استفاده کنید ، متاسفانه
    بنده هم پیگیر رفع این مشکل هستم که رادیو های میکروتیک با UBNT تروپوت خوبی نمی دن ، تا به نتیجه برسم اعلام میکنم. شما هم اگر نتیجه گرفتید اعلام کنید.
    ممنون

نام حقيقي: فرشاد واثقی

عضو عادی
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    34
    سلام، به نظر من مشکل از جای دیگست.
    من در حال حاضر یه همچین لینکهایی با فاصله های بیشتر دارم و بدون مشکل دارم استفاده میکنم با پهنای باند بالا و مناسب.

تست پهنای باندتون رو به چه صورت انجام دادید؟ دوطرفه یا یک طرفه؟ اگه دو طرفه بوده آپلود مشترکهاتون چطوره؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ubnt m5 کانفیگ کامل

برچسب برای این موضوع