صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: سیگنال و ccq فول و دانلود با ubnt کامل و با AP های میکروتیک محدود

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط ksi_xi_nt نمایش پست ها
    درود
    دوست من تمام افرادی رو که می فرمایید اطلاعات در اختیار خریدار قرار نمیدن فروشنده هستن و شاید هیچ اطلاعات فنی از جنسی که دارن میفروشن نداشته باشن (نه 100% دوستان به خودشون خرده نگیرن!) چون درگیر کار نصب و بحث فنی نبودن ، رادیو نصب نکردن ، از طرف تنظیم مقررات استفاده از UBNT ممنوع شده و شما نمی تونید از این برند خوب استفاده کنید ، متاسفانه
    بنده هم پیگیر رفع این مشکل هستم که رادیو های میکروتیک با UBNT تروپوت خوبی نمی دن ، تا به نتیجه برسم اعلام میکنم. شما هم اگر نتیجه گرفتید اعلام کنید.
    ممنون
    والا تو مملکت ما کلا همه چی وارونه س.یه قانونی جلوی ملت نمیزارن که باعث پیشرفت کار و کسب ملت بشه برعکس قانونی میزارن که شرکت های کوچیک و کم جون رو خرد کنن به نفع شرکتهای بزرگ.خب آخه یکی نیست بگه رادیو همون رادیو س.چه فرقی میکنه میکروتیک یا یوبینت بلاخره همون کارو میکنه یا همو سیگنالو پرتاب میکنه.اینکه شما جلوی کار و کسب ملت رو محدود کنید و بگید فلان برند ممنوعه مثلا الان کار مثبت و حرکت دلسوزانه ای زدید برای ملت؟

اینکه برند یوبینت ممنوع باشه رو نه با عقل جور در میاد و نه کلا ممکن هستوالان بزرگترین isp ها و isdp ها بر پایه برند یوبینت دارن زیر نظر سازمان دیتا هاشون رو درون شهری و برون شهری توزیع میکنن.واقعا خنده داره که بگن ممنوعه
    - تکلیف لینک و رادیو های یوبینت شرکتهای سراسر کشور ؟
    - خب کلا چی ببندن چی مد نظر خودشون هست این مهندسین دلسوز؟
    - تکلیف اینهمه سرمایه گذاری شرکتهای کشوری چی هست؟
    کلا خنده دار و مزحکه همچیم طرحی!
    مامور سازمان همچین حرفی زده بعد خودش برای انتقال دیتای مخابرات یا isdp میگه یه پاور ببند و دیتا رو برسون فلان اداره...حالا همونو ممنوع کردن؟!
    من زیاد چیزی نشنیدم در این باره و ندیدم محدودیت داشته باشه تا الان!

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FVaseghi نمایش پست ها
    سلام، به نظر من مشکل از جای دیگست.
    من در حال حاضر یه همچین لینکهایی با فاصله های بیشتر دارم و بدون مشکل دارم استفاده میکنم با پهنای باند بالا و مناسب.

تست پهنای باندتون رو به چه صورت انجام دادید؟ دوطرفه یا یک طرفه؟ اگه دو طرفه بوده آپلود مشترکهاتون چطوره؟
    خسته نباشید
    برادر در بهترین شرایط مسافت کم سیگنال فول ccq 100% نهایت دانلود برروی اکسز های میکروتیک من تا 2 مگ گرفتم ولی برروی محصولات یوبینت تا 100 مگم تونستم بکشم...
    خوشحال میشیم از راهنمائی شما هم استفاده کنیم.هر جا رو فرمودین screen میزاریم...
    یا با هر مدل رادیو خواستید سمت station یا AP تست میزنیم

ksi_xi_nt سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Immortal

خواننده شناسه تصویری ksi_xi_nt
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    والا چی بگم ، متاسفانه ما تا الان مجبور شدیم N تا از فرستنده های UBNT رو عوض کنیم ! امیدوارم که کوتاه بیان و کنسل بشه.

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    والا چی بگم ، متاسفانه ما تا الان مجبور شدیم N تا از فرستنده های UBNT رو عوض کنیم ! امیدوارم که کوتاه بیان و کنسل بشه.
    همین دو ساعت پیش دو تا از بازرس های سازمان سرزده اومدن بازرسی و در آخر گفتن مشخصات رادیو چی داری.گفتم هیچی همونکه تو بازاره و غیر از اون نیست همونکه همه نصب میکنه همونکه همه دارن و به غیر از اون هم نمیشه کار کرد و لینک برقرار کرد.میکروتیک qrt و یوبینت پاور بیم و راکت.همین...
    حالا بره سازمان چی بگه و چیکار کنن الله اعلم...
    فقط یه سوال.مثلا اینهمه شرکت بزرگ و وسیع تو شیراز و تهران اینهمه رادیو رو دکلشون هست اکثرا یوبینت و میکروتیک.میشه بفرمائید مثلا اینا باید چی ببندن جای رادیو های اصلی که مثلا بتونن 200 مگ رو رد کنن در فلان فاصله 5 کیلومتر؟؟؟
    لابد با sxt lite اینهمه ترافیک لینک های سنگین رو باید رد کنن!!
    شما چی داشتید و بجاش چی بستید و چقدر ترافیک رو عبور میدادی و الان در چه وضعیتی هستید؟
    من اکثرا لینکهامو باید یه جوری بزنم که رادیو قوی باشه و حداقل 200 مگ دریافت و 200 ارسال داشته باشم.یه چیزی تو مایه پاور بیم 620 یا نت متال

الان مثلا اینا غیر مجازن؟
    خب اگر مهدنسین فرمودن غیر مجازه پس یه isp باید چی ببنده که 200 مگ بتونه رد و بدل کنه>؟

الان این لیستی که زدن تو سایت سازمان یعنی چی؟ یعنی اینکه به جز مدل های زیر یا رادیو هایی که ما تو سایت مشخص کردیم به جز اینها بقیه دیگه مردود و غیر مجاز نیستند؟؟؟!!

ویرایش توسط 3hsan : 2017-01-02 در ساعت 03:14 PM

نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    LHG , Netmetall , Basebox , QRT
    بجای
    Nano Station M5 , Power , Rocket
    خوب دیر یا زود سراغ همه میرن
    Backbone هم همینا

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بجای
    Backbone هم همینا
    نت متال 2000 میلی وات مگه مجازه؟

خب الان اگه شما بخاید مثلا 300 مگ دوطرفه رو بستر وایرلس پر کنید که حدودا بتونید 150 مگ دریافت و 150 مگ ارسال روش ترافیک فراهم کنید یا 400/500 تا مشترک آنلاین با حدود 100 تا 150 مگ پهنای باند لینک بزنید خب تکلیفتون چیه؟ چجوری باید توی یه منطقه با 500 کاربر آنلاین و حداقل 100 مگ اینترنت لینک بزنید که نه رادیو کم بیاره زیر بار 500 مشترک آنلاین و نه پهنای باند انتقالی رو کم بیاره و هنگ کنه و راحت 500 مشترک آنلاین بشن بدون قطعی و بدون افت پهنای باند حداقل تا 100 مگ و بدون هنگی؟

الان مثلا سازمان برای همچین موردی برای یه شرکت ارائه دهنده این خدمات چه چیزی رو پیشنهاد میده که فقط یه برندهای خاصی رو با یه محدودیت خاص پیشنهاد داده؟

من الان میخام این شبکه رو ببندم.باید چیکار بکنم؟ نت متال 2000 میلی وات؟
    برای پوشش یه منطقه چی باید زده بشه که هم رادیو های یوبینت مشترک و هم میکروتیک مشترک حداقل 10 مگ رو بتونن بکشن؟
    من که با اکسز پوینتهای میکروتیک بیشتر از 1 تا 2 مگ نتونستم بکشم!

- - - ادامه - - -

بجای
    Backbone هم همینا
    adsl رو زدن نابود کردن به کام خودشون و شرکتهای بزرگ و حالا هم کم کم نوبت وایرلس هست....

نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    شما لازم نیست تمام پهنای باندت رو ببری روی یک دکل ، از دکل اصلیت دیتا رو ببر روی 2 یا 3 دکل دیگه و از اونجا سرویس بده.
    هم استیبل تر هستی و هم مشکل انتقال نخواهی داشت و لازم نیست تمام مشترک هارو چه دور و چه نزدیک بزنی فقط به یک دکل.

ویرایش توسط ksi_xi_nt : 2017-01-04 در ساعت 10:03 AM

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    شما لازم نیست تمام پهنای باندت رو ببری روی یک دکل ، از دکل اصلیت دیتا رو ببر روی 2 یا 3 دکل دیگه و از اونجا سرویس بده.
    هم استیبل تر هستی و هم مشکل انتقال نخواهی داشت و لازم نیست تمام مشترک هارو چه دور و چه نزدیک بزنی فقط به یک دکل.
    درود....
    مهندس عالیه همین کارو میکنم دقیقا...
    10/12 منطقه رو میخام لینک بزنم تقسیمش میکنم چنتا دیش جدا میذارم.که هر منطقه ترافیکش جداگونه رد بشه.

فقط یکی از دوستان الان زنگ زد گفت لینکا رو تو شیراز دارن عوض میکنن یوبینت ها رو.فکر کنم گیر دادن.و گفتن نت متال یا qrt میبندن.که اصلا تو باد و بارون میگن استیبل نیست.یا نوسان میگیره یا خوب پهنای باند رد ننمیکنه.
    مشخصه که فقط چون شرکت یوبینت آمریکائی هست سلیقه ای اومدن تحریمش کردن مثلا.ولی خب سوال اینجا پیش میاد که آقای سازمان شما که میگید باید قرارداد sla با مشترک حفظ بشه و وظیفتون هست وگرنه جریمه میشید پس چرا دست و بال سرویس دهنده رو میبندید رو تجهیزات با کیفیت یا استاندارد!!
    چجوری با رادیوئی که نمیشه تو 10 کیلومتر سرویس استیبل داد شما میخاید SLA رعایت بشه؟

من یه جفت دیش RD-5G 30DB یوبینت با یه جفت ROCKET AC PTP سفارش دادم که فردا ببندم جای راکت ام5 نتیجه رو اعلام میکنم.گفتن سازمان جمعش میکنه میخای 2 تومن هزینه کنی.گفتم سازمان بیاد یه لینک استیبل تو 10 کیلومتر با 150 مگ تروپوت بهم تحویل بده من اینو له میکنم...

نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    سلام
    آقا من حدود 10/15 تا اکسز پوینت های مختلف دارم
    sxt 90 درجه
    qrt 5
    qrt 5 ac
    mant 120 ac
    rocket m5
    power beam 400
    حدود 60 مگ اینترنت پشت همش بدون محدودیت آزاد هست.
    مشکلم اینه که اکثر اکسز پوینتهام میکروتیک هستن و سری ac و سرویس های تا 10 مگ یا بیشترم باید اونور بتونم بکشم.مشکل اینه که امروز با یه powerbeam m5 روی اکسز پوینتهای راکت و پاور بیم و سری ubnt که مینداختم تا 50 مگ هم دانلود کردم ولی با همون پاور وقتی روی محصولات میکروتیک یا رادیو های سری ac میندازم کلا تعطیله و معظلی شده برامون.جونش در میاد تا یک نهایتا دو مگ بکشه.
    مشکل از ac بودن ap ها و معمولی بودن station ها هست یا اینکه دو برند متفاوت هستن؟
    راهکار چیه اساتید عزیز راهنمایی کنید لطفا .من چجوری میتونم توی هر دو برند کل پهنای باند رو بکشم یا حداقل 10 /15 مگ بکشم.تنظیمات خاصی داره رو میکروتیک و سری ac؟

سلام ، دوست عزیز ما یه نتیجه گرفتیم شما هم محبت کن تست کن و بگو که جواب میده یا نه
    روی فرستنده های میکروتیکت داخل اینترفیس وایرلس تب WDS وارد شو
    WDS Mode رو روی Dynamic و WDS Default Bridge رو bridge1 انتخاب کنید.
    bridge1 پورتهاش ether1 و wlan1 هست.
    بعد روی رادیو های UBNT گیرنده داخل تب وایرلس هم WDS رو تیک بزنید ، اگر درست انجام داده باشید به ازای هر لینک وایرلس یدونه WDS زیر WLAN1 اضافه میشه.
    منتظر جوابتون هستم.

نام حقيقي: Ramin khosravi

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    به احتمال زياد تو تنظيمات مشكلي داريد ، تو ارتباطاتي كه برقرار كرديم با Ap هاي ميكروتيك و گيرنده هاي محصولات ubiquti تا ٤٠ ميگ در فاصله ٧ ٨ كيلومتري هم سرويس داديم .

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ubnt m5 کانفیگ کامل

برچسب برای این موضوع