نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط aryaei2000
  • 1 توسط llmazdkll

موضوع: نیازمند کمک فوری در کانفیک دوتا اکسس پوینت wa7510n برای انتقال اینترنت از یک نقطه به 1400 متر دورتر

نام حقيقي: vpsserverx

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

نیازمند کمک فوری در کانفیک دوتا اکسس پوینت wa7510n برای انتقال اینترنت از یک نقطه به 1400 متر دورتر

سلام دوستان

من از شبکه تقریبا هیچی نمی دونم !

میخوام اینترنت را از یک نقطه که ای دی اس ال داریم و ازش استفاده می کنیم با استفاده از دوتا اکسس پوینت Wa7510n تی پی لینک به یک نقطه دورتر با فاصله حدودا 1400 متر با دید مستقیم انتقال بدم !
    البته می خوام اینترنت در نقطه اول به روال قبل وجود داشته باشه !
    توی سایتها و هر جا که می شد نحوه کانفیک این دستگاه را مطالعه کردم و کانفیگش کردم ولی متاسفانه جواب نمی ده ! من فکر می کنم نیاز به تنظیمات خاصی در مودم اولی که الان دارم ازش اینترنت می گیرم باشه ! شاید هم در جای دیگه ولی هرچی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم که جواب بگیرم .

از دوستان متخصص خواهش می کنم یک جوری قدم به قدم و ساده من را راهنمایی کنن که بتونم خودم این کار را انجام بدم .

متاسفانه اون منطقه ای که من می خوام این کار را انجام بدم به هیچ متخصص شبکه ای دسترسی ندارم که ازش کمک بگیرم ، پس مجبورم خودم اقدام کنم .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط vpsserverx : 2016-09-20 در ساعت 01:25 AM

نام حقيقي: مهدی م.

عضو عادی
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام

روش کلی کار خیلی راحته:
    دو تا رادیو رو به هم وصل کنید و در حالت Bridge قرارشون بدین. بعد رادیو رو به یکی از پورتهای مودم وصل کنید و اون طرف اینترنت قابل دسترس میشه.

موفق باشید

vpsserverx سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaei2000 نمایش پست ها
    سلام

روش کلی کار خیلی راحته:
    دو تا رادیو رو به هم وصل کنید و در حالت Bridge قرارشون بدین. بعد رادیو رو به یکی از پورتهای مودم وصل کنید و اون طرف اینترنت قابل دسترس میشه.

موفق باشید
    سلام

ممنونم از پاسختون ! عرض کردم که ! از شبکه چیزی نمی دونم ! و اینکه تمام آموزشهایی که در این باره پیدا کردم را اجرا کردم !

اگر ممکنه به صورت قدم به قدم توضیح بدین ممنون میشم !

نام حقيقي: mazdak

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    باید در حالت bridge دوتا اکسس پوینتتون رو کانفیگ کنید با یه رنج ای پی مشخص مثلا AP اول 192.168.10.40 و AP دوم 192.168.10.41 و بعدمک ادرس Ap دومتون رو سرچ کنید از زریق ap اولی و کانکت بشید بهش

و بعدم بیاین مودم رو وصل کنید به Ap اولی حالا از طریق هاب سوییج یا مستقیم دیگه بسته به نیاز خودتون

اینم یه لینک که دیگه کامل توضیح داده ولی اگلیسی هست که البته چیز خاصیم نداره که نشه فهمید
    How to configure the bridge with AP mode on the TL-WA7510N - TP-Link

vpsserverx سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmazdkll نمایش پست ها
    باید در حالت bridge دوتا اکسس پوینتتون رو کانفیگ کنید با یه رنج ای پی مشخص مثلا AP اول 192.168.10.40 و AP دوم 192.168.10.41 و بعدمک ادرس Ap دومتون رو سرچ کنید از زریق ap اولی و کانکت بشید بهش

و بعدم بیاین مودم رو وصل کنید به Ap اولی حالا از طریق هاب سوییج یا مستقیم دیگه بسته به نیاز خودتون

اینم یه لینک که دیگه کامل توضیح داده ولی اگلیسی هست که البته چیز خاصیم نداره که نشه فهمید
    How to configure the bridge with AP mode on the TL-WA7510N - TP-Link
    سلام

خیلی خیلی ازتون ممنونم ! واقعا با این کار نتیجه گرفتم ! الآن دارم از همون اینترنت این پیام را می نویسم .

حالا سرعت اینترنتم پایینه ! ممکنه به خاطر کم بودن سیگنال باشه ؟

من خواستم در قسمت Antenna Alignment میزان کیفیت سیگنال را ببینم ولی اونجا Remote RSSI = no signal بود !

از کجا می تونم میزان سیگنال را به درصد مشاهده کنم ؟

ویرایش توسط vpsserverx : 2016-09-22 در ساعت 10:45 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع