نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نحوه کانکت شدن به رادیو sxt lite5 با استفاده از گیرنده وایرلس (کارت شبکه)

نام حقيقي: mohsen a

خواننده
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    8

نحوه کانکت شدن به رادیو sxt lite5 با استفاده از گیرنده وایرلس (کارت شبکه)

سلام دوستان آیا راهی وجود داره که بشه به رادیو میکرو ما بین دو نقطه متصل شده از طریق وایرلس وصل شد؟ هر تجهیزاتی باشه من قادر به تهیه اشون هستم فقط لطفا صرفا به گفتن کلمه "خیر" بسنده نکنید و اگر امکانش هست توضیح بدین که چرا نمیشه و در چه صورت با چه شرایطی میشه متصل شد.
    مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Belali

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز از اونجایی که لایت فایو لایسنس سه میکروتیک هست اگر فرستنده لایت فایو باشه صرفا یک دستگاه میکروتیک میشه تو حالت بریج بهش وصل شه
    لطفا توضیح بدید که منظورتون از گیرنده وایرلس چیه اگه منظورتون کارت شبکه وای فای هست که این قابلیت رو نداره به دو دلیل یکی همون لایسنس فرستنده و یکی دیگه به علت باند فرکانسی، باند فرکانسی لایت فایو پنج گیگاهرتز هست ولی معمولا اداپتور وای فای روی باند ۲.۴ گیگاهرتز کار میکنن البته میتونید فرستنده رو عوض کنید و از یک فرستنده با لایسنس چهار استفاده کنید و در عوض لایت فایو که قبلا به عنوان فرستنده استفاده میکردید به عنوان گیرنده ی خودتون به کار بگیریدش
    اگه منظورتون رو درست متوجه نشدم لطفا توضیحات بیشتری بدید

ویرایش توسط noob : 2016-06-29 در ساعت 04:06 AM
    alisc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: عادل پیش آهنگ

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohybanger نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا راهی وجود داره که بشه به رادیو میکرو ما بین دو نقطه متصل شده از طریق وایرلس وصل شد؟ هر تجهیزاتی باشه من قادر به تهیه اشون هستم فقط لطفا صرفا به گفتن کلمه "خیر" بسنده نکنید و اگر امکانش هست توضیح بدین که چرا نمیشه و در چه صورت با چه شرایطی میشه متصل شد.
    مرسی
    سلام
    در صورتی که لایسنس شما حداقل 4 باشه و در مود ap قرار دهید می توانید از کارت شبکه 5.8 استفاده کنید.خودم Cisco AE2500 استفاده میکنم برای چک کردن لینک ها

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    سلام دوستان آیا راهی وجود داره که بشه به رادیو میکرو ما بین دو نقطه متصل شده
    ما بین دو نقطه منظورتون چی هست ؟
    یعنی دو تا SXT به یکدیگر لینک هستن ، شما هم قصد دارید به اون SXT که AP هست وصل بشید ؟
    اگر منظورتون همین هست خیر !

اگر امکانش هست توضیح بدین که چرا نمیشه و در چه صورت با چه شرایطی میشه متصل شد.
    مرسی
    علت هم : لایسنس SXT هست ( SXT میتونه فقط یک ارتباط Bridge داشته باشه - مگر با upgrade لایسنس به Level4 )
    سمت AP مطمئن هستید SXT هست ؟

اگر رادیو سمت AP رو تغییر بدید یا لایسنس SXT رو ارتقا بدید میشه !

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    اگر قصد دارید با کار شبکه متصل بشید باید به چند نکته توجه کنید :

1. کارت شبکه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمیتونه یک لینک برای شما به حساب بیاد . کارت شبکه فقط میتونه به رادیو های نزدیک Connect بشه جهت تنظیمات و . . . شما نمیتونید با کارت شبکه یک لینک استیبل جهت رد کردن مثلا 10 مگابیت پهنای باند استفاده کنید

2. نباید روی رادیو از پروتوکل های اختصاصی میکروتیک مثلا nv2 یا nstr استفاده کرد ، چون کارت شبکه نمیتونه اون پروتوکل رو ساپورت کنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

فعال کردن وایرلس sxt lite5

برچسب برای این موضوع