نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط vahidati
  • 1 توسط vahidati
  • 1 توسط vahidati

موضوع: اتصال نانو بریج به روتر دی لینک 2640

hds
    hds آنلاین نیست.
    نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

اتصال نانو بریج به روتر دی لینک 2640

سلام دوستان خسته نباشید بنده یه مشکل دارم اعصابمو ریخته بهم بنده یه انتن نانو بریج دارم ازش نت میگیرم ولی چون معلول جسمی هستم برام سخت هست بروم پای سیستم چون زخم بسترهم دارم یکی از دوستان برام یه روتر دی لینک مدل 2640 اورده حالا من میخوام از تو انتن نت بیارم تو روتر که بتونم با گوشی وصل بشم خلاصه کار خودم کمی ور رفتم میزنم وصل بشه گوشی یا وصل میشه مثل روز اول سایت باز نمیکنه یا میگه از اینترنت ضعیف اجتناب شد تو نت چرخ زدم برای همه مدلا بود اموزش حتی 2750 ولی برای مدل 2640 یه اموزش تصویری نبود حالا بنده دوتا عکسم میذارم ببنید ولی از دوستان کسی اگر هست بتونه مشکل بنده را حل کنه حالا عکس هم بذار خدا خیرش بده ثواب یه کربلا را داره فقط بگم اموزش برای مدل 2640 باشه ممنون منتظرم بلاخر یکی یه راهی بده که مشکل برطرف بشه و این وایرلسش هم اوکی بشه ممنون به زبان ساده بگه چه جوری نت را از انتن بدم تو روتر راستی من حتی تو انتن رو حالت روتر گذاشتم یوزر و پسورد هم تو انتن قسمت ppoe ست کردم مهمه چیزشو درست زدم تو روتر هم زدم بعد پینگ که میذارم مثلا 4.2.2.4 ای پی روتر را نشون میده خلاصه نمیدونم چیکار باید کرد از دوستان عزیز و گل کسی راهنمایی کنه خدا خیرتون بده

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: وحید

عضو عادی
    نوشته
    499
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    397
    دوست عزیز شما ppoe clint رو داخل روتر دی لینک میسازید یا داخل خود ناننو
    اگر داخل خود نانو هست شما باید اول قسمت وایفای رو کانفیگ کنید بعد وارد قسمت لن بشید و رنج مودم رو از 192.168.1.1 تغییر بدید به 192.168.2.1 تغییر بدبد و dhcp رو غیر فعال کنید در روتر دی لینک

بعد در مورد خطای از اینترنت ضعیف اجتناب شد اگر نسخه اندروید شما 4.3 باشه و گوشیتون سامسنگ هست این مشکل پیش میاد

hds سپاسگزاری کرده است.

hds
    hds آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    ممنون اقا وحید شرمنده دیرشد دسترسی به نت نداشتم داداش من این کارم کردم نشد عکس ها را میذارم متوجه بشی از اول بگم من رفتم نانو را رو حالت روتر گذاشتم یعد یوزر و پسورد هم توش ست کردم بعد امدم دیدم طرف انتن وصل هست امدم روتر ای پی را عوض کردم و کانفیکش هم رو حالت بریدج گذاشتم حالتdhcpهم غیر فعال کردم بعدپینگ 4.2.2.4 گذاشتم ببینم نت امده توش دیدم ریپلی ای پی روتر را میده بعد گفتم شاید باید برعکس بکنم امدم dhcp روتر را فعال کردم و نانوراغیر فعال بازم نشد بعد من در اخر ای پی هم که رو کارت شبکه تو رنجش داده بودم که صفحه ادمین روتر و نانو بالا بیاد نشد خلاصه هر کار بگی کردم مثلا انتن نانو را بریدج کردم و روتر را توش یوزر و پس ست کردم نشداز دووستان انشاالله کربلایی بشوند به یه معلول کمک کنید ثواب داره دعاگو هستم عکس ها را ببینید فکرکنم متوجه بشوید کسی هم کلیپ یا عکس بذاره رومدل انتن و روتر من ممنو ن خدا خیرتون بده با تشکر راستی تایم اوت هم میده

نام حقيقي: sadra

عضو عادی
    نوشته
    83
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوست عزیز خیلی من متن شمارا دقیق نخوندم
    شما برای اینکه اینترنت روی گوشی یا لپ تاب بیسیم داشته باشید همون نانو بریج تون که اینترنت داشته باشه فقط کافیه که اکسس پونت تون را یک IP هم رنج نانو بریج بید و وصلش کنید به Lan نانو بریج اونوقت میتونید از اکسسپویت اینترنت بگیرید

عضو عادی
    نوشته
    499
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    397
    سلام داداش شما نانو رو گانفیگ کن که خود dhcp بهت بده بعد داخل رو تر هم بعد داخل روتر هم بیا وایرلس رو تنظیم بکن موقعی هم که میخوای روتر رو تنظیم کنی نیازی نیست کابلی ه از رادیو نانو میاد رو بهش بزنی بعد که کنفیگ کردی وصل کن وایرلس روتر رو که تنظیم کردی برو سر برگ لن که رنجش 192.168.1.1 هست رو تغییر بده به 192.168.2.1 بعد dhcp رو روتر از رادیو میده یعنی تعیین کننده رنج ای پی نانو میشه سعی میکنم یه فیلمم برات تهیه کنم برای کانفیگ رادیو

- - - ادامه - - -

یه فیلمم برات آپلود میکنم دانلود کن ببین بعد شما قسمت نتورک رو توجه کن این فیلم از صفر تا صد کانفیگ رادیو نانو هست شما از قسمت نتورک به بعد رو عین ویدویی که من درست کردم انجام بده تا بعد یدونه مودم dlink پیدا کنم آموزش اونم برات بزارم

hds سپاسگزاری کرده است.

hds
    hds آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام خدا خیرت بده بتونی فیلم بذاری اقایی کردی راستی روتر را رو حالت بریدج بزنم دیگه درسته ممنون یه سوال اگر نانو را روdhcpبذارم بعد صحفه مدیریتش بالا میاد که در قسمت Network Mode: نانو را بریدج بزنم بعد dhcp را انتخاب کنم یا روتر بزنم و dhcp اننتخاب کنم منظورم تنظیمات انتن هست این کار رو که کردم برم سراغ روتر گزینه dhcp غیرفعال کنم و ای پی هم عوض بشه و در اخر کانفیک پروتکلش را بریدج بزنم درسته شما بتونه از انتن یه کلیپ بزنی و اگر احتمالا از دوستان کسی هم بتونه روتر 2640 یه کلیپ بزنه عالی میشه به خدا پدرم در امد زخم بستر دارم سیستم از محل استراحتم دور هست خیلی اذیت میشم برم پای سیستم دوستان گل مثل این دوست عزیز که خدا تن سالم و زندگی خوب بهش بده همکاری کنند با تشکر

عضو عادی
    نوشته
    499
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    397
    آدرس دانلود فایل

avc_SRFile2016_2_3_22_13_28_54

- - - ادامه - - -

فیلمو نگاه کن مثل من کانفیگ کن آنتنتو بعد روتر رو برو تو قسمت
    Advanced

خودت دستی تنظیم کن صفحه ای که اول ورودی مودم میاد اون برای کانفیگ در حالت مودم هست چون دستگاه شما مودم هست قابلیت اکسس پوینت هم داره یا میشه براش تعریف کرد

- - - ادامه - - -

بله اگه آنتن رو dhcp بزاری میاد بالا و با رنج 192.168.1.1 صفحه ستاپ آنتنت بالا میاد بعدشم برای همین رنج اکسس رو میزاریم 192.168.2.1 که با هم قاطی نشه dhcp رو هم در روتر برای این خاموش میکنیم که آنتنت رنج ایپی تعریف کنه و مودمت فقط وظیفه ش کرفنت نت و خورجش از لن و وایرلس باشه

hds سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hosein mansori

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

نحوه کانفیگ دو تاروتر

سلام شرمنده من یک مضوع برام پیش اومده که از شما بزرگواران راهنمایی می خوام اگه میشه لطف کنید که
    راهنماییم کنید سوال:من دوتا روتر دارم از نوع سیسکو توی دوتا ساختمان
    مجزا که به فاصله دو تا خیابون ازهم هستند حالا میخواستم بین این دوتا
    ارتباط برقرار کنم اما از اونجایی که خودتان مستحضرید نمیشود که من بین
    ان دو روتر در فاصله دو خیابون کابل کشی کنم از این رو میخوام به صورت
    وایرلسی باشه اما نمیدونم باید چطوری این کار کنم اگه میشه راهنماییم
    کنید.باتشکر

عضو عادی
    نوشته
    499
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    397
    دوست عزیز برای سوالتون تایپ باز کنید تا دوستان راهنمایی بکنن

hds
    hds آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام شرمنده دیر جواب دادم نبودم دوستان ممنون بویژه اقاوحید گل دادش دمتگرم مشکل حل شدخدا خیرت بده میدونی مشکل از کجا بود من همه مراحل را درست انجام میدادم فقط تو قسمت پروکسی دی ان اس انتن را چیزی واردنمیکردم کلیپ را دیدم وارد کردم درست شد دمتگرم همین نکته های ریز هست که باید توجه کرد اخه میدونی من قبل این روتر یه مدل دیگه داشتم بعد همین جور کانفیکش کردم بدونه دی ان اس اوکی بود بعد این مدل را وصل کردم نشد بازم خدا خیرت بده

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473059

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473060

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473061

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473062

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473070

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473127

http:forum.persiannetworks.comf77t74333.html#post473123

برچسب برای این موضوع