نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دکل وایرلس برای شهر

نام حقيقي: حمید

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

دکل وایرلس برای شهر

سلام خدمت دوستان عزیز؛
    میخواستم برای یه شهر کوچک دکل وایرلس راه بندازیم، البته تمام مجوز ها و از این قبیل رو میشه حل کرد چون از طریق خود شهرداری این اقدام رو انجام میدیم، خواهشی که از شما دارم این هست:
    1- معمولا برای دکل چه نوع مشکلاتی پیش میاد منظور کدوم ارگان ها گیر میدن و اگه براتون پیش آمده میشه توضیح بدید که ما قبل از اقدام ان ارگان مجوزش رو بگیریم؟
    2- هزینه دکل و اینترنتش چقدر در میاد در سال؟ تو دانشگاه ها دکل هایی هستند که با یوزر و پسورد خاصی وارد میشه ما هم مثل این میخوایم راه بندازیم ولی تو یه محیط بزرگتر،
    3- برد دکل رو میشه افزایش داد؟ البته بررسی هایی که کردم دیدم دوستان گفتن با رادیو و ... میشه افزایش داد ؛ چقدر میشه افزایش داد مثلا خود دکل چقدر برد داره و با استفاده از این رادیو (که دوستان گفتند یا هرچیزی که بتونه برد رو افزایش بده) نهایتش چقدر میشه؟
    4- سرعت اینترنتی که هر دکل داره چقدر هستش؟(منظور اینکه فردا نیان بگن برای دکل شما نهایتش سرعت 50 مگ میدیم) چون بالای 5000 نفر در تعطیلات مثل نوروز و تابستون وصل میشن آیا طوری هست که بتونه به این همه جمعیت جوابگو باشه؟ در بقیه ایام بیشتر از 1500 نفر وصل نمیشن فقط تو نوروز و 4 روز ماه محرم و اواخر تابستون اینطوری میشه؛ تو روز های معمولی شاید برای کل جمعیت یعنی ان 1500 نفر سرعت 100 مگ جواب بده ولی تو ان روز های شلوغ خیلی کم میاره و جوابگو نیست، تا چقدر میشه پهنای باند و ... رو افزایش داد؟؟؟

5- تو آذربایجان شرقی هم اگه کسی بود که کارش این بود و اطمینان داشتید به کارش لطفا شماره همراه یا ایدیش رو تو پ خصوصی بدید تا از نزدیک باهاش صحبت کنم،
    شرمنده من زیاد سوال پرسیدم چون واقعا هیچ اطلاعاتی ندارم و هیچی نمیدونم، ممنون میشم راهنمایی کامل و جامعی بکنید واقعا سپاسگذارم

نام حقيقي: Immortal

خواننده شناسه تصویری ksi_xi_nt
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    35
    مگه دکل اینترنت میده که بخواین بردش رو افزایس بدین؟؟؟ دکل فقط یک سازه هست که فرستنده ها روی اون نصب میشن و تمام چیزایی که شما فرمودی ربط به نوع و قدرت اون فرستنده ها داره و شما با یک دکل نمیتونی کل شهر روپوشش بدی البته من اطلاعی از شهر شما و وضعیت ساختمانهای اون ندارم.

نام حقيقي: peyman sharifi

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    1. هیچ مشکلی برای دکل به وجود نمیاد شما برای ارائه اینترنت یا بهتر بگم فروش اینترنت باید از سازمان تنظیم مقررات مجز servco بگیرید یا نمایندگی فروش اینترنت رو از یکی از شرکت های servco بگیرید .
    2.هزینه اینترنت رو باید از شرکتی که اینترنت ازش میگیرید بپرسین معمولا به ازای هر مگ بین 200 تا 450 متغییر هست این هزینه هزینه دکل هر سه متر 110 هزار تومان با نصب
    3.دکل یک تیکه پاره اهن هستش که برای شما ارتفاع رو به ارمغان میاره دکل یا تیکه اهن هستش که رادیو ها و انتن ها روی اون سوار میشن و در واقع مشتری های شما به انتن ها وصل میشن نه به دکل

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    جالب ترین پستی بود که در سال ۹۵ دیدم، تا باشه از این پست ها

Sent from my iPad Air

amin-net سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها: