صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: دوستان و اساتید مجرب لطفا راهنمایی کنید مشکل ccq و پایین بودن تروپوت دارم

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    1 : نت باکس رو تک انتن استفاده کنید
    2 : ارتفاع گیرنده یوزر و بیشتر کن
    3 : علت اینکه با مچ شدن با شرکت های دیگه مشکلی ندارن از اینکه انتن خوب میذارن و با کانفینگ درست و حسابی
    4 : اگه مسافت 2 کیلومتر هست یه نانو ام 5 بذار بجای نت باکس و تست کن 100% مشکلت حل میشه
    نتیجه یادت نره !

alin30 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    با سلام :
    کوتاه و گویا میگم انشا ا.. کارت راه بیافته

شما دو انتن با زاویه های متفاوت گذاشتی فکر کنم / درصورتی که نزدیک به هم زاویه دارن یا باید پولار هر انتن فرق کنه یا با هم 180 درجه اختلاف جهت داشته باشند .

مثلا یه انتن تو 0 درجه گذاشتی دومی رو تو 30 درجه خوب هر دو به یه دستگاه وصل هستن فرکانس هر دو یکی هست پولار هر دو انتن هم یکی هست ( خودت منطقی فکر کن : ایجاد تداخل فرکانس / Loop / حتما تیک Defaul Forward رو هم تو تب وایرلس بردار .

alin30 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin-net نمایش پست ها
    1 : نت باکس رو تک انتن استفاده کنید
    2 : ارتفاع گیرنده یوزر و بیشتر کن
    3 : علت اینکه با مچ شدن با شرکت های دیگه مشکلی ندارن از اینکه انتن خوب میذارن و با کانفینگ درست و حسابی
    4 : اگه مسافت 2 کیلومتر هست یه نانو ام 5 بذار بجای نت باکس و تست کن 100% مشکلت حل میشه
    نتیجه یادت نره !
    تک چین زدم فرقی نداشت یعنی یکی از آنتن ها رو از مدار خارج کردم باز همان بود که بود
    خب عزیزم منم میگم کانفیگ رو چک کن ببین درسته ؟ گفتم شاید موردی داشته باشه کانفیگم
    نانو اگر خوب بود کل آی اس پی ها میکروتیک استفاده نمیکردن عزیزم. نانو خرابی بسیار و امکانات خیلی کم داره و اگر نانو وجود نداشت خونه مشترکا پرتکل رو روی ان وی تو میبستم و هیچ مشکلی نداشتم درد سرها به خاطر وجود نانو هست که دست آدمو توی کانفیگ میبنده
    یه سری تغییرات دادم توی کانفیگ
    و گیرنده رو ارتفاعش رو بردم بالا بهتر شده ولی یه سری ریزه کاری های دیگه مونده
    چشم نتیجه قطعی رو حتما پس از اینکه نتیجه مطلوب حاصل شد توی آخر بحث میزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط EMSebi نمایش پست ها
    با سلام :
    کوتاه و گویا میگم انشا ا.. کارت راه بیافته

شما دو انتن با زاویه های متفاوت گذاشتی فکر کنم / درصورتی که نزدیک به هم زاویه دارن یا باید پولار هر انتن فرق کنه یا با هم 180 درجه اختلاف جهت داشته باشند .

مثلا یه انتن تو 0 درجه گذاشتی دومی رو تو 30 درجه خوب هر دو به یه دستگاه وصل هستن فرکانس هر دو یکی هست پولار هر دو انتن هم یکی هست ( خودت منطقی فکر کن : ایجاد تداخل فرکانس / Loop / حتما تیک Defaul Forward رو هم تو تب وایرلس بردار .
    ممنون از راهنماییت
    این تپولوژی رو توی شهری بسیار پر نویز تر امتحان کردم (اهواز یکی از ابر شهرهای ایران با آلودگی محیطی و نویزی بالا در واقع آلوده ترین شهر جهان) جواب داده اونم با بیس باکس که توان و قدرت کمتری داره و آنتن کنبوتونگ چینی و از هر یکی از استاتید پرسیدم میگن الماس بهتره از کنبوتونگ چینی
    در مورد تداخل زیاد دنبالش گشتم دیدم و پرسجو کردم موج باید از دو رادیو باشه و یک فرکانس تا تداخل و ساختار موج روی هم تاثیر بزارن اینکار فقط گین رو برده بالاتر نت باکس یک رادیو با دو کانال هست البته روی حرف شما هم بحث میکنیم و تست میکنیم اگر اینجوری باشه با برداشتن یک چین یک آنتن از مدار خارج میشه و باید لوپ و امثال اینا پیش نیاد تاثیرش مشخص میشه و خبرشو میگم
    تیک دیفالت فروارد رو برداشتم

ویرایش توسط alin30 : 2016-03-23 در ساعت 06:43 PM
    amin-net سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع