نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط peymansh
  • 1 توسط peymansh
  • 2 توسط alisc

موضوع: Reseller يا ريسلري چيه ؟

نام حقيقي: مهسا حسيني

عضو عادی شناسه تصویری mahsa hosi
    نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126

Reseller يا ريسلري چيه ؟

سلام
    من بنده چند روز پيش از شركتي درخواست نمايندگي كردم تو زمينه واي فاي بعد گفتن بصورت ريسلري ميتونيم . منظورش فقط نماينده فروش بوده يا چيز ديگري هم هست ؟؟؟مزايا و معايبش به چه صورتي هست ؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: peyman sharifi

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    یعنی فقط نماینده فروش
    شما میتونید کاربر ها رو روی دکل های isp بندازین و اونها براتون user and pass میدن که کانکت بشین
    سود شما میشه تجهیزاتی که به مشتری میفروشین و یک درصدی از شارژی که ماهیانه مشتری ها شارژ میکنن
    احتمالا" بعد از یک مدتی بسیاری از کاربر ها با شرکت مادر آشنا میشن و مستقیم با اونها تماس میگیرن جهت پشتیبانی و فروش و شرکت شما کاملا" محو میشه
    دقیقا" مثل شرکت a-net.ir که زیر مجموعه آواگستر بود الان روزی یک تلفن هم نداره که بتونه کارکنه

mahsa hosi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansh نمایش پست ها
    یعنی فقط نماینده فروش
    شما میتونید کاربر ها رو روی دکل های isp بندازین و اونها براتون user and pass میدن که کانکت بشین
    سود شما میشه تجهیزاتی که به مشتری میفروشین و یک درصدی از شارژی که ماهیانه مشتری ها شارژ میکنن
    احتمالا" بعد از یک مدتی بسیاری از کاربر ها با شرکت مادر آشنا میشن و مستقیم با اونها تماس میگیرن جهت پشتیبانی و فروش و شرکت شما کاملا" محو میشه
    دقیقا" مثل شرکت a-net.ir که زیر مجموعه آواگستر بود الان روزی یک تلفن هم نداره که بتونه کارکنه
    خوب يعني نميتونم از دكل خودم به يوزرا وصل بشن كه البته اخرش به دكل isp وصله ؟
    خوب باز همينم خوبه كه تجهيزات را از ما بخرن بازم توش سود هست ميرم تجهيزات را از بيرون وارد ميكنم .

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa hosi نمایش پست ها
    خوب باز همينم خوبه كه تجهيزات را از ما بخرن بازم توش سود هست ميرم تجهيزات را از بيرون وارد ميكنم .

سوپر مارکت بزنی درآمدش بیشتره تا reselleri

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    سوپر مارکت بزنی درآمدش بیشتره تا reselleri
    اينا كه راست گفتي . ولي مشكل من اينه كه رفتيم يه چند كلاس درس خونديم . دير ازجون خر شديم حالا گير كرديم تو همين . كه من با اين همه سواد برم چي؟ بزنم؟ وگرنه همون روز اول اگه منشي يه مغازه ماست بندي يا به قول شما سوپر ماركت هم شده بودم تا الان ميلياردر بودم . خلاصه علاقه مارا دربدر كرد ...

ویرایش توسط mahsa hosi : 2016-02-15 در ساعت 10:12 PM

عضو عادی
    نوشته
    234
    سپاسگزاری شده
    114
    سپاسگزاری کرده
    12
    انسان ها گاهی اشتباه میکنن و تو یک مسیر اشتباه قدم بر میدارن ولی موفق کسیه که وقتی فهمید راه رو اشتباه رفته مسیر رو برگرده و یک راه جدیدتر با فکر باز تر انتخاب کنه
    یک داستانی است به اسم فیل درونت رو بکش
    یک روزی پادشاه ایران به پادشاه هند یک فیل طلایی هدیه میده پادشاه هند خیلی خوشش اومد و هر روز به این فیل غذا میداد روزی شد که چند قرن از اون روز میگذشت و پادشاهان دیگر هم هر چه دارایی داشتند خرج ان فیل کردند حتی از غذای خود زدند تا فییل را سیر کنند اما فیل نه درامدی داشت نه چیزی بالاخره اون فیل رو کشتند و از غذا دادن به اون فیل راحت شدن و به کار کشاورزی و دامداری مشغول شدند و آینده خودشون و کشورشون رو ساختن بیایید فیل های درونمان را بکشیم
    مهم نیست چقدر مسیر رو اشتباه رفتیم مهم اینکه کلی تجربه ریز و درشت بدست آوردیم حالا که فهمیدیم استباهه بهتره درستش کنیم و برگردیم و مسیر بهتری انتخاب کنیم

- - - ادامه - - -

مثلا من خودم پروژه هات اسپات میکروتیک رو 3 ماه وقت گذاشتم و یاد گرفتم از ریز تا درشت اما نتونستم به هتل ها بفروشم یکی قبل از من این کار رو کرده بود 3 ماه از من وقت گرفت اما یک چیز یاد گرفتم
    " یاد گرفتم هر وقت خواستم کاری شروع کنم مطمئن بشم که اون کار رو کسی دیگه ای انجام نداده و بازارش گنجایش داره

mahsa hosi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    من بنده چند روز پيش از شركتي درخواست نمايندگي كردم تو زمينه واي فاي بعد گفتن بصورت ريسلري ميتونيم . منظورش فقط نماينده فروش بوده يا چيز ديگري هم هست ؟؟؟مزايا و معايبش به چه صورتي هست ؟؟؟

باید ببینید شرایط ریسلری چی هست ؟

ریسلری یعنی نمایندگی !
    حالا باید ببینید شرایط نمایندگی چیه ؟ فروش ؟ پشتیبانی ؟ قرارداد ؟

خوب نمایندگی یعنی همین دیگه !
    چیزه دیگه ای انتظار دارید ؟!؟!؟

انتظار دارید بیان یک دکل بزنن براتون - 50 میلیون تومان تجهیزات بدن - اکانتینگ بدن - پهنای باند بدن - اجازه استفاده از لایسنس بدن - بعد بگن آقا شما بیا به ازای هر یوزری که میگیری ماهی 1.000 تومان به ما بده ؟!؟! منطقیه ؟

یکی از دوستان دقیقا با همین شرایط داره 10 ساله کار میکنه !
    هنگام قرارداد بستن - اگر به بند ها توجه کنید این مشکل پیش نمیاد ! ( حق مالکیت کاربر )

شما منظورتون از نمایندگی چیه ؟ ( نمایندگی بیشتر در بخش ADSL معنا پیدا میکنه ! یه شرکت مادر میاد به شما اجزاه استفاده از مجوز رو میده و دیوایس میده و . . . ( وایرلس بیشتر نمایندگی فروش و درصدی هست . دیگه خیلی خوب کار کنید نصب هم میدن به شما - برید نصب کنید - هزینه نصب برای شما )
    قصد دارید از لایسنس ISP شرکتی استفاده کنید ؟
    دکل دارید الان ؟
    اگر دکل دارید که حله دیگه . . . .

برید یک پهنای باند از یک جای درست و حسابی بگیرید و . . .

بله - دقیقا همین هست !

- - - ادامه - - -

اگر دوست داشتید
    پیغام خصوصی ارسال کنید - شرایط نمایندگی براتون ارسال کنم

- - - ادامه - - -

اينا كه راست گفتي . ولي مشكل من اينه كه رفتيم يه چند كلاس درس خونديم . دير ازجون خر شديم حالا گير كرديم تو همين . كه من با اين همه سواد برم چي؟ بزنم؟ وگرنه همون روز اول اگه منشي يه مغازه ماست بندي يا به قول شما سوپر ماركت هم شده بودم تا الان ميلياردر بودم . خلاصه علاقه مارا دربدر كرد ...

ببینید اوضاع اقتصادی خراب است !
    از یک زاویه به قضیه نگاه نکنید !

هر کسی فکر میکنه شغل دوستش درامد بهتری داره و اون داره پول پارو میکنه !!!
    به جرات میشه گفت بالای 80% مشاغل - در وضعیت فعلی - اوضاع مناسبی ندارند !
    حداقل ما که در Provider هستیم داریم میبینیم چقدر از یوزرهای شرکتی ریزش دارن ( تعلیق کارخانه )

Supra و mahsa hosi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها

شما منظورتون از نمایندگی چیه ؟ ( نمایندگی بیشتر در بخش ADSL معنا پیدا میکنه ! یه شرکت مادر میاد به شما اجزاه استفاده از مجوز رو میده و دیوایس میده و . . . ( وایرلس بیشتر نمایندگی فروش و درصدی هست . دیگه خیلی خوب کار کنید نصب هم میدن به شما - برید نصب کنید - هزینه نصب برای شما )
    قصد دارید از لایسنس ISP شرکتی استفاده کنید ؟
    دکل دارید الان ؟
    اگر دکل دارید که حله دیگه . . . .

برید یک پهنای باند از یک جای درست و حسابی بگیرید و . . .

بله - دقیقا همین هست !

- - - ادامه - - -

ا
    دكل داريم . ولي ايا تنها دكل . هست ؟ يعني اگه كسي دكل داشت تمام كارش حله بهش نمايندگي ميدن ؟. ما تو سه نقطه دكل داريم ....منظورم . دو مكان دفتر اصلي و نقطه وسط رابط هست ....

پيام دادم

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    دكل داريم .
    خیلی خوب !

ولي ايا تنها دكل . هست ؟
    خیر ! ولی همین داشتنش از نداشتنش بهتره !

يعني اگه كسي دكل داشت تمام كارش حله بهش نمايندگي ميدن ؟
    بستگی به منطقه داره و . . . .

نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    البته اينم بگم دكل ها مال ما نبوده و روي ساختمون بوده .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع