نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط EMSebi
  • 1 توسط mehranphp
  • 1 توسط Mask

موضوع: طراحی شبکه اینترنتی وای فای با محدودیت های خاص

نام حقيقي: امین سلیمانی

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

طراحی شبکه اینترنتی وای فای با محدودیت های خاص

سلام دوستان
    من اطلاعات در حد متوسط از شبکه دارم و خواستم با کمک دوستان یک سیستم شبکه اینترنت با محدودیت های خاص طراحی و پیش بینی هزینه کنم.
    در ابتدای کار باید گفت که این شبکه نباید هیچگونه کامپیوتر شخصی به عنوان سرور در محل حضور داشته باشه و نیازی به اپراتور نداشته باشه و روتر میکروتیک یا سیسکو به طور مستقل عمل کنه.
    این سیستم به صورت وای فای اینترنت با محدودیت ترافیک ارائه میده ، کاربرها متغیر هستند و ما یک تعداد یوزر و پسورد مشخص برای کاربرها نداریم و اکانت باید در لحظه توسط روتر با شماره تلفن کاربر (که توسط خود کاربر توی صفحه وارد کردن مشخصات فردی داده میشه) ساخته بشه و پسوورد اکانت شخصی برای اون کاربر با پیامک ارسال بشه. پیامک ها باید توسط یک سایت اس ام اس پنل ارسال بشن. بدین صورت که با طراحی شبکه داخلی بین روتر و سایت اس ام اس پنل، شماره تلفن و پسوورد ساخته شده برای کاربر بر روی سایت آپلود میشه و به صورت پیامک برای همان شماره تلفن ارسال میشه(مثل سیستم ثبت نام خیلی از سایت ها مثل گوگل و یا نرم افزارهایی مثل واتس آپ). این کار برای این انجام میشه که سوابق تمامی اشخاص استفاده کننده از اینترنت از قبیل سایت های بازدید شده و ساعت و تاریخ بازدید بر روی سایت ذخیره بشه و با شماره تلفن طرف در صورت سوء استفاده قابل پیگیری باشه.
    خواستم از دوستان نظر بپرسم که چطور می شه این سیستم راه اندازی بشه؟ اگه کسی نظری داره و یا اینکه اگه جایی سراغ دارید که این سیستم اجرا شده باشه لطفا به من انتقال بدید.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    من دنبال همچین چیزی بودم تنها موردی که پیدا کردم یه ماژول اضافه روی IBSng بود .
    2 میلیون هزینه IBSng
    2 تا 4 میلیون بسته به تعداد یوزهایی که قراره با ماژول بصورت SMS اکانت بگیرن ..

مورد جدید و ارزونی پیدا کردی حتما اطلاع بده .

حتما هم برای کابرا IP Public بزار .. یه وقت نری همه رو nat کنی بعدا برات دردسر درست میشه .

Amin-SLY سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMSebi نمایش پست ها
    2 میلیون هزینه IBSng

حتما هم برای کابرا IP Public بزار .. یه وقت نری همه رو nat کنی بعدا برات دردسر درست میشه .
    تعداد کاربر برای من 100 یوزر آنلاین کافی هست و اگه بیشتر بشه بهتره ، خواستم بدونم این ماژول دقیقا همین کاری که میخوام انجام میده؟ یعنی اکانت میسازه و بعد از خروج کاربر اون اکانت پاک میشه؟ احتیاجی به کامپیوتری به عنوان سرور نداره؟ من برای هر اکانت محدودیت ترافیک می خوام و همینطور اگه بشه میخوام کاربرم اگه محدودیتش تمام شد مک آی دی شناسایی بشه و دوباره تا یک محدودیت زمانی نتونه دوباره کانکت بشه. این ماژول میتونه پوشش بده ؟

نام حقيقي: مهران

عضو عادی شناسه تصویری mehranphp
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    تمام این صحبت هایی شما با برنامه نویسی و اتصال به ردیوس قابل انجامه
    فقط ابتدا تجهیزاتتو سخت افزاریتو باید مشخص کنی - اینکه چه اکسس پوینتی با چه گینی چه آنتنی و .....

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranphp نمایش پست ها
    سلام
    تمام این صحبت هایی شما با برنامه نویسی و اتصال به ردیوس قابل انجامه
    فقط ابتدا تجهیزاتتو سخت افزاریتو باید مشخص کنی - اینکه چه اکسس پوینتی با چه گینی چه آنتنی و .....
    من هنوز سخت افزاری پیش بینی نکردم، می خواستم برای حدود 100 کاربر آنلاین و محدوده ی حدود 200 متر ببینم برای طراحی این شبکه چقدر باید هزینه کنم؟البته این سیستم هنوز گستردگی های دیگه هم داره ، شما کسی میشناسی که بتونه برای این شبکه پیش بینی سخت افزار و تخمین هزینه بکنه؟ ممنون

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    2 میلیون هزینه IBSng

یا خدا. یعنی شما 10 میلیون پول دادی؟ والا من همه این کارارو با 5 تومن واسه مشتری قیمت زدم.
    اون مشتری هم حدود 100 تا کاربر داشت. یه سایت نیاز داشت که کاربر وقتی به میکروتیک وصل میشد اوتوماتیک وارد صفحه ثبت نام میشد . ثبت نام میکرد و بعد از عملیات درگاه پرداخت . نام کاربری و کلمه عبور براش sms بشه. بعدش تو صفحه هات اسپاتش یوزر و پسورد رو میزد و لاگین میشد. تو سایت هم تراکنش های مالی و مقدار حجم استفاده و سایتهای بازدید شده رو هم نشون میداد.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    من چک کردم و متوجه شدم که تمام کارهایی که من از سیستم طراحی شده انتظار دارم توی نرم افزار IBSng II - LAN Accounting هست . فقط مشکلی که هست شرکت پارس پویش به من قیمت 10 میلیون 400 هزار تومان گفت! واقعا من باید اینقدر هزینه کنم ؟؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع