نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: راهنمایی خرید مودم تا 200

نام حقيقي: Mehrdad

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

راهنمایی خرید مودم تا 200

سلام
    سلام من میخوام مودم بگیرم حد اقل n300باشه
    ایسوس هم بخاطر برندش دوست دارم و قابلیت usb که دانلود مستر هم داره من مدل تا 200 میخواستم که n12u-c1دیدم اما
    دوستان این n12u-c1نیستش خیلی کمه
    دیجیکالا مدل n14اورده برتریش به n12 ساپورت مورم3gو4gهستش
    اما انتناش 3db
    حالا به نظرتون بخرم یه انتنم بگیرم همراش یا نه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    دوست عزیز انتخاب مودم بستگی به فضای محلی که در اون میخاین استفاده کنین و تعداد یوزر و همچنین نیازهاتون داره. مودمی که ذکر کردین تو این رنج خوبه. شما میتونین از مودم Tenda DH301 N300 که دو آنتن 7db با قابلیت جداسازی داره یا از مودم TP-Link TD-W8970 N300 که دو آنتن 5db داره استفاده کنین. البته قیمت این دو تا خیلی بالاتر از مودم ایسوس هست. بازم گفتم انتخاب مودم بستگی به محل و نیازهای شما داره

Mehrdad09 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehrdad

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeinik نمایش پست ها
    دوست عزیز انتخاب مودم بستگی به فضای محلی که در اون میخاین استفاده کنین و تعداد یوزر و همچنین نیازهاتون داره. مودمی که ذکر کردین تو این رنج خوبه. شما میتونین از مودم Tenda DH301 N300 که دو آنتن 7db با قابلیت جداسازی داره یا از مودم TP-Link TD-W8970 N300 که دو آنتن 5db داره استفاده کنین. البته قیمت این دو تا خیلی بالاتر از مودم ایسوس هست. بازم گفتم انتخاب مودم بستگی به محل و نیازهای شما داره
    مرسی ممنون
    اکثرا استفادم به محا مودم نزدیکه
    گفتم که الان الفکس 2000 دارم 1انته فکر کنم 5dbهم باشه پوشش انصافا خوبه طبقه بالا اینارم میگیره حتی حیاط یا بیرون خونه
    تخه ایسوس به نظرم خوب اومد
    سوالم اینه n12u-c1و n14uکه چیک کردین هر دو یکیه فقط فرقاشون اینه 14 ساپورت دانگل4gداره و 12 نداره اما 12 انتناش 5dbهستش و14 2dbهستش
    حالا 12 که کلا نیست خیلی کمه قیمتشم نزدیکا 170 اینا میدن اما 14 نزدیکا 140
    میشه یه انتن خرید برای 14 یا نیازی نیست اصلا؟ یا اگه میشه ادم میتونه فقط یکشو عوض کنه؟یا اونجوری جور در نمیاد
    اطلاعاتی راجب انتناشون ندارم

راستی اگه مودم دیگه میشناسین که قابلیت دانلودم داشته باشه معرفی کنید

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    سلام خدمت شما دوست عزیز. اگه قابلیت دانلود مستر براتون مهمه مودم دیگه من حضور ذهن ندارم که این امکان رو داشته باشه. باز دوستان دیگه میتونن راهنمایی کنن یا تو اینترنت بگردین. همین مدل ها این امکان رو دارن. البته مطمئن نیستم تمام مدلهای ایسوس دارای قابلیت دانلود مستر باشن باید دقیق چک کنین. خوشبختانه هر دو مودم امکان جدا شدن آنتن رو دارند اما اینکه از آنتن قوی تر پشتیبانی بکنن شک دارم. اینم باید چک کنین. اما در کل اول بهتون پیشنهاد میدم اگه با مودم فعلی مشکلی ندارین همونو استفاده کنین. اگه نه که در صورتی که نیاز به 4جی دارین همون 14 خوبه بشرطی که امکان وصل آنتن قوی تر داشته باشه. توصیه میکنم اگه تهران تشریف دارین به پاساژها مراجعه کنین و این موضوع رو جویا بشین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع