نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: راهنمای خرید رادیو میکروتیک برای منزل شخصی + راهنمای نحوه کار و لیست تجهیزات

نام حقيقي: کوروش ابراهیم زاده

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمای خرید رادیو میکروتیک برای منزل شخصی + راهنمای نحوه کار و لیست تجهیزات

درود به همه
    من واقعا خسته شدم دیگه این مخابرات پدر منو در اورده مشهد هستم و چون خطم فیبر هست نمیتونم هیچ سرویسی جز مخابرات بگیرم
    حالا تصمیم گرفتم از ارتباط پوینت تو پوینت یا مولتی پوینت استفاده کنم که شاتل بهم گفت شما یه دونه رادیو میکروتیک بگیری کافیه ما تضمین میکنیم سرعتت رو و نیاز به رادیو میکروتیک دوم نیست که هزینه اضافی بدید ایا حرفشون درسته کسایی که از شاتل داشتند تایید میکنند ؟

و کلا ارتباط پوینت تو پوینت و این اینترنت وایرلس رو ممنونم میشم کسی مقاله ای فارسی رو لینک بده اشناییت پیدا کنم البته کاربر تازه کار نیستم میدونم یه چیزایی اما کامل میخوام بدونم

و مورد بعدی چه برند هایی برای خرید این تجهیزات و رادیو و.. وحود داره ؟ بهترین برند ها چیه ؟ میزان بورد یک رادیو رو چه فاکتور هایی تایین میکنند ؟

چند نوع رادیو میکروتیک خوب معرفی کنید
    فاصله هم باید بیاین امکان سنجی کنن اما خب شما روی 30 کیلومتر حساب کنند یا کمتر 15 تا ده کیلومتر هم شاید دکل داشته باشند یادم نیست اما دارند احتمالا....

دقیقا چه چیز هایی لازم هست
    چه نوع کابلی
    چه نوع رادیویی و و کلا چه تجهیزاتی

و اینکه میگن مثلا ما سرعت ده مگ بهتون میدیم تاثثیری در سرعت اتمام حجم هم داره ؟ برخی از دوستان گفتند نمیدونم شما با سرعت دهمگ دو تا پیج بازی کنی و نمیدونم فلان کنی توی یه چشم به هم زدن یک گیگ تموم میشه !

من کارم هاستینگ هست و همیشه به سرور های مختلط لینوکسی ssh میزنم و به سرور های ویندوزی هم remote و چون کارم با این دوتاس
    حالا کمک و راهنمایی های لازم با شما
    سپاس

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان پس از دو روز توی این انجمن به این بزرگی کسی نیست جواب بده !! !

نام حقيقي: مازیار

عضو عادی
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    13
    سلام دوست عزیز
    شما اول اجازه بده بیان براتون امکان سنجی کنن ببینن می تونن به شما سرویس بدن یا نه و بعد رادیو رو ازشون درخواست کنید بهتون معرفی می کنن

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    خرید رادیو بستګی به شرایط دقیق کاری و جغرافیایی شما داره

۱-بفرمایید توی مسیر (هوایی) تجهیزات رادیویی زیاد هست؟
    ۲-چه بهنای باندی مورد نیاز هست؟ (البته تقریبا از نوشته هاتون مشخصه 10Mbps) درسته؟
    3-منظوره این جملتون رو درک نکردم "
    و اینکه میگن مثلا ما سرعت ده مگ بهتون میدیم تاثثیری در سرعت اتمام حجم هم داره ؟ برخی از دوستان گفتند نمیدونم شما با سرعت دهمگ دو تا پیج بازی کنی و نمیدونم فلان کنی توی یه چشم به هم زدن یک گیگ تموم میشه !"

خواننده
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    حقیقتش منم نمیدونم منظور جمله چی بوده تاثثیری داره تو زود تموم شدن حجم یا نه خودمم درک نمیکنم

فعلا بحث امکان سنجی و... نیست
    من میگم برند چی خوبه ؟ با قیمت سیصد سیصد و پنجاه تومن چی میشه گرفت و چند کیلومتر جواب میده

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    میتونید از تجهیزات میکروتیک استفاده کنید
    اما اگر بودجه ی شما به این مبلغ محدوده،از SXT Hpnd 5 که نیاز به خرید دیش هم نداره استفاده کنید.تقریبا 5-6 کیلومتر رو میتونید داشته باشید.اما:
    1-به نوع کانفیگ شما
    2-شرایط طبیعی (مرطوب یا خشک بودن محیط)
    3-میزان نویز محیط (بسته به تعداد و جنس دیوایس های به کار رفته در مسیر هوایی ) بستگی داره

یادتون باشه حتما از دیوایس هایی استفاده کنید که بتونن در باند های 20/40/80 کار کنند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    چون شرایط محیطی و سیاست ها و امکانات سرویس دهنده تاثیر بسزایی توی انتخاب دیوایس و شرایط لینک داره بهتره با خود سرویس دهنده صحبت کنید . مثلا من به شما میگم میکروتیک بگیر ! بعد سرویس دهنده میگه حتما باید یوبی نت بگیری ! یا من میگم sxt lite5 بگیر اما چون سرویس دهنده اطراف شما دکل نداره میگه QRT5 بگیر . بهترین راهنما برای شما سرویس دهنده است . اگر بحث اطمینان خاطر هست ازشون تضمین حرفی یا سندی بگیرید .

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین مارک رادیو

راهنمایی خرید رادیو

بهترین مارک رادیو برای اینترنت وایرلس

sxt lite 5 چند کیلومتر رو میزند

راهنما خرید رادیو

راهنمای خرید رادیوبرای اینترنت

بهترین مارک برای خرید رادیو

برچسب برای این موضوع