نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چرادرهنگام معرفی رادیوهای میکروتیک روی وات خروجی اونها تاکید میشه اما توی رادیوهای یوبی کییوتی کمتر

نام حقيقي: محمد علی

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48

چرادرهنگام معرفی رادیوهای میکروتیک روی وات خروجی اونها تاکید میشه اما توی رادیوهای یوبی کییوتی کمتر

درمدتی که درحضور سروران گرامی دراین انجمن می باشم واستفاده می کنم چند سوال برای من پیش آمده که اگر لطف بفرمایید راهنمایی بفرمایید اول اینکه که درمعرفی رادیوهای میکروتیک مشاهده میشه که قدرت خروجی اونهاست که روش مانورداده میشه مثلا 1000یا 3600میلی وات اما درخانواده یوبی کییوتی کمتربه خروجی اونها اشاره میشه واینکه درسته که امکاناتی که نرم افزار رادیو میکروتیک دراختیارکاربر قرارمیده بیشتراز یوبی کییوتی است ودرپایان این دورادیو می تونن بخوبی هم دیگررو ساپرت کنن تشکر می کنم اگرراهنمایی بفرمایید..

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نظر میکروتیک در مورد محصول QRT
    اینو بخون یه چیزایی دست گیرت میشه
    به نظر من میکروتیک مقداری در خروجی رادیوهاش شیطنت میکنه مقادیری بسیار بالا تولید میکنه که دست یوزر باز باشه و بعدش میگه شما از رگولاتوری کشورها تبعیت کنید مقدار رو خود دستگاه تنظیم میکنه این حرفیه که طبق نوشته بالا خود مسئولین میکروتیک عنوان کردن
    و اما یوبی کیوتی بیشتر روی استاندارد کلی تمام تولید کننده تجهیزات وایرلس عمل میکنه
    شما در صورت استفاده صحیح تجهیزات و رعایت استاندارها به هیچ عنوان نیاز به خروجی های در این حدی که عنوان کردید ندارید حتی لینک 100 کیلومتری
    این حرکات یه نوع ترفند برای هیجان زده کردن مشتری ها و فروش تجهیراتشون هست
    یه جورایی داره غیر حرفه ای عمل میکنه ((اقای مهندس مقدس شما این قسمت رو ندید بگیر))

ویرایش توسط maaziyar : 2015-08-30 در ساعت 07:25 PM
    mohsen1349 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع