نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: پوشش فضای باز تا مسافت 4/5 کیلومتر

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

پوشش فضای باز تا مسافت 4/5 کیلومتر

سلام
    آقا به جز آنتن های 19 و 20 دیبی سکتور یوبینت که فضای نسبتا زیادی رو دکل اشغال میکنه چه آنتن هایی رو در کنار چه رادیوهائی پیشنهاد میدید برای پوشش بالای 60 یا 90 درجه.مسافت هم حداقل 3 و حدکثر 5 کیلومتر هست.
    سمت کلاینت از لوکو و نانو استفاده میشه(تجهیزات یوبی)
    الان میکروتیک sxt 90 چند جهت نصب دارم ولی نوسان سیگنال و پهنای باند وایرلس(rx/tx) زیاد داره مگر کلاینتهایی که دقیقا روبرو و تو صورتش هستند.انگار که نه انگار 90 درجه س!!
    آنتن های فلت هم که زیاد پوششی ندارن.
    و با توجه به اینکه سمت مشترک لوکو یا نانو استفاده میشه برای پوشش دهی بهتره از آنتن single یا dual استفاده بشه!

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط 3hsan : 2015-07-27 در ساعت 01:10 AM

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ?!?!

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    منظورتون از sxt 90 همون sxt sa هست ؟ این رادیو برای فواصل تا 3 کیلومتر عالیه ! با سه تا چهارتاش میتونید 360 رو پوشش بدید ! الان چند تا از مشتریان ما دارن باهاش کار می کنن و مشکلی نداره .

برای فواصل بیشتر هم qrt5 گزینه بسیار خوبیه .

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    منظورتون از sxt 90 همون sxt sa هست ؟ این رادیو برای فواصل تا 3 کیلومتر عالیه ! با سه تا چهارتاش میتونید 360 رو پوشش بدید ! الان چند تا از مشتریان ما دارن باهاش کار می کنن و مشکلی نداره .

برای فواصل بیشتر هم qrt5 گزینه بسیار خوبیه .
    سلام بله مهندس این مدله SXT G-5HPnD-SAr2
    ولی چیزی که هست اینه که در عمل مثله اینکه تا 1/2 کیلومتر رو 90 درجه واقعی میزنه و بیشتر رو زاویه ش بسته تر میشه!!
    آخه من زدم سمت یه بلوار دید کاملا مستقیم و بدون مانع و سمت مشترک هم لوکو ام5 ولی مدام rx mb نوسان داره و تا 9 مگ هم میاد پایین.
    علا مشترکینی که دقیقا مستقیم آنتن هستند و خیلی نزدیک!این 90 درجه ای که میگن اگه واقعا 90 درجه باشه در عمل که خیلی بهتر از اینها باید جواب بده ولی...
    مگه با محصولات یو بی مشکلی داره؟الان 4 نا نو پلمپشو باز کردم ولی راضی کننده نیست و نوسان پینگ و rx وایرلس یا tx زیاد داره!!
    من تو مشخصات فنی این qrt5 که قبلا هم یه بار چک کرده بودم ندیدم که چند درجه پوشش میده!!
    الان پوشش با یه قدرت گین مناسب برام مهم هست.کاربرانی که به یه فلت 23 در کنار rocket m5 وصل هستند خیلی ccq و پهنای باند استیبلتری دارند تا کسانی که رو sxt ها رجیستر هستند!

- - - ادامه - - -

برای پوشش با سکتور و یه پرتاب نسبتا مناسب تا 4/5 کیلومتر چیزی مد نظرتون هست؟
    به جز اون دوتا آنتنی که تو پست اولی گفتم...

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    کاربرانی که به یه فلت 23 در کنار rocket m5 وصل هستند خیلی ccq و پهنای باند استیبلتری دارند تا کسانی که رو sxt ها رجیستر هستند
    از اینکه این دیوایس رو با SXT مقایسه کردین ممنونم !!!! اما خواهش میکنم حتما قبل از هر گونه تصمیم گیری دیتا شیت دستگاههای مورد استفاده یا دستگاههای انتخابی رو مطالعه بفرمایید . این دو دیوایسی که فرمودید اصلا توی یه رنج نیستند .

علا مشترکینی که دقیقا مستقیم آنتن هستند و خیلی نزدیک!این 90 درجه ای که میگن اگه واقعا 90 درجه باشه در عمل که خیلی بهتر از اینها باید جواب بده ولی...
    مگه با محصولات یو بی مشکلی داره؟الان 4 نا نو پلمپشو باز کردم ولی راضی کننده نیست و نوسان پینگ و rx وایرلس یا tx زیاد داره!!
    با یوبی نت مشکلی نداره !
    من 90 درجه رو نمیدونم دارید چطور محاسبه می کند اما کم شدن سیگنال و مخصوصا نوسان - چه سیگنال چه تروپوت - دلایل زیاد و گاه متفاوتی داره . پس بهتره یه مقدار دقیق تر به مساله نگاه کنید .
    اولین مساله درصد سیگنال و ccq رو بررسی کنید .

- - - ادامه - - -

برای پوشش با سکتور و یه پرتاب نسبتا مناسب تا 4/5 کیلومتر چیزی مد نظرتون هست؟
    QRT5 بهترین و مناسبترین انتخاب امروز هست !

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    از اینکه این دیوایس رو با SXT مقایسه کردین ممنونم !!!! اما خواهش میکنم حتما قبل از هر گونه تصمیم گیری دیتا شیت دستگاههای مورد استفاده یا دستگاههای انتخابی رو مطالعه بفرمایید . این دو دیوایسی که فرمودید اصلا توی یه رنج نیستند .

QRT5 بهترین و مناسبترین انتخاب امروز هست !
    میدونم در یه سطح نیستند ولی من تو فاصله 1 تا 2 کیلومتر رو عرض کردم که اون یکی نوسان نداره ولی اینکه الی ماشالله اونم تو فاصله یک کیلومتری!!
    با یوبی نت مشکلی نداره !
    بله مشخصات فنی خوبی داره ولی تنها دغدغه میشه همون پوشش که فکر کنم 10 درجه بیشتر نباشه درسته؟
    دو عدد آنتن داره ولی چه پوششی رو میتونه در عمل بده؟
    یکی از همکاران کنبو دوال 120 بسته با راکت حدود 10/12 کیلومتر رو خیلی عالی میزنه!!البته ناگفته نماند که dbi بالای 20 داشت آنتنش که یادم رفت چند دی بی بود!!الان هرچی میگردم تو بازار نیست!

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن وایرلس یوبینت

qrt5 فاصله نزدیک

برچسب برای این موضوع