نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط boystars
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: پایین بودن پوشش رادیو PicoStation M2-HP نسبت به مودم های ADSL دیلینک وتندا

نام حقيقي: محمد علی

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48

پایین بودن پوشش رادیو PicoStation M2-HP نسبت به مودم های ADSL دیلینک وتندا

کارشناسان ودوستان عزیز بعد از تحقیق زیاد یک دستگاه رادیو Pico Station M2 تهییه شد بعد از تنظیمات وروشن کردن آن متوجه شده ایم که پوشش وایرلس آن به اندازه مودم وایرلس تک آنتن تندا است علارغم این که در بروشرها وشرکت فروشنده ادعا می کند خروجی این دستگاه یک وات است وقابل مقایسه با محصولات خانگی وایرلس تندا ودیلینک نیست اما در عمل می بینیم که در پوشش وایرلس محیط تفاوتی با مودم های 50و60 هزارتومنی تندا ودیلینک نداره . . سروران گرامی چنانچه تجربه ای دارند راهنمایی بفرمایند شاید تنظیمات ما اشتباه است ..

ا
    ین هم پاسخ شرکت وارد کننده به یک یوزر درمورد مقایسه اکسس پوینت 2360 دیلینک با Pico Stion M2
    دوست عزیز :
    {{{این دو محصولی که فرمودین اصلا قابل مقایسه نیستن
    دستگاه شما مصرف خانگی داره و پیکو استیشن مصرف بیزینسی و اکثرا این دستگاه رو برای سرویس دهی استفاده می کنند و این دستگاه از بابت رم و سی پی یو و قدرت خروجی بسیار بالاتر از برند هایی مثل دیلینک تی پی لینک و مشابه اونها هست }}}

شما سروران گرامی چه تجربه ای یا راهنمایی در این رابطه دارید با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    41
    دوست عزیز پیکو استیشن دستگاه فوق العاده قدرتمندی هستش برای پوشش وایرلس تا 400 متر. چون خودم به شخصه با موبایل در یکی از مناطق پر نویز مشهد تا 300 متری کانکت شدم و خیلی هم استیبل بود. البته این به این معنی نیست که همیشه و همه جا به همین منوال هستش.

شما قدرت پاور رو روی حداکثر گذاشتید؟

mohsen1349 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48
    [تشکر از آقا مهدی بله درقسمت country code اغلب کشورها حد مجاز قدرت پاور روی 20 dbm است اما بعضی کشورها ی مثل هند ازبکستان کانادا وچند تای دیگه 27 و28 dbm کشور هند روانتخاب کردم پوشش وایرلس بیشتر شد اما با این قیمت انتظاربیشتری بود

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48
    این چند روزی که با رادیو
    PicoStation M2-HP
    درگیر بودیم وتازه هم عضو شده بودم فرصتی شد که مقالات و پاسخ های جناب آقای زحمتکش وجناب آقای مقدس رو مطالعه کنم واقعاٌ مطالب این بزرگان ودیگر سروران کلاس درس دانشگاه تئوری وعملی است که جای تشکروسپاس دارد چیزی که من از مطالب سروران گرامی مبنی براینکه رادیوهای نقطه به نقطه توانی حدود 300mw دارند اما مثلا 30km رو نقطه ای پوشش می دن متوجه شدم این بود که دررادیو پارامترهایی اعم از تنظیمات .قدرت خروجی وفرکانس رادیو ونوع آنتن و موانع ونویز محیط است که کارایی وبازده رادیو رو مشخص می کنه

در
    رادیو
    PicoStation M2-HP
    من فکر می کنم علارغم اینکه قدرت این رادیو بین 600 نا 1000mw است اما آنتنی که روی این دستگاه است توان پوشش بیشتر ا رونداره شاید بایک آنتن باdb بالاتر بشود محیط بیشتری رو پوشش بده

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1349 نمایش پست ها
    [تشکر از آقا مهدی بله درقسمت country code اغلب کشورها حد مجاز قدرت پاور روی 20 dbm است اما بعضی کشورها ی مثل هند ازبکستان کانادا وچند تای دیگه 27 و28 dbm کشور هند روانتخاب کردم پوشش وایرلس بیشتر شد اما با این قیمت انتظاربیشتری بود
    خواهش میکنم. شما اگه میخوای پوشش بیشتری داشته باشی میتونی آنتن قوی تری هم ببندی روی پیکو.

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48
    باتشکراز اینکه وقت گذاشته وراهنمایی می کنید .در تب وایرلس آنتن دو گزینه وجود دارد. Antenna Gain. و Cable Loss این دوگزینه غیرفعالن این دوگزینه کارش چیه.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگر دقت کرده باشید توی مطالب میبینید که تاکید تمام دوستان اینه که در صورتی که کلاینت شما با موبایل بخواد وصل بشه شما بیشتر از 100 متر نمی تونید از هیچ دستگاهی انتظار داشته باشید .

mohsen1349 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    48
    باسپاس فراوان از راهنمایی تون...

کلمات کلیدی در جستجوها:

picostation m2 قیمت