نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: افزایش بورد وایرلس روتر بورد rb751u-2hnd

نام حقيقي: Mehdi

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9

افزایش بورد وایرلس روتر بورد rb751u-2hnd

سلام خدمت دوستان
    بنده تازه وارد هستم تو بحث شبکه و روتر و ... خلاصه اگه سوتی میدم لطفا راهنمایی بفرمایید
    به بنده گفتن برای یه هتل از روتر بورد rb751u-2hnd برای وای فای استفاده شده اما پوشش کمه و باید افزایش پیدا کنه
    حالا دو سوال دارم من :

1- برای اکانتینگ کاربران هم از همین روتر بورد استفاده شده یا اون جداس (اینو واسه اطلاعات عمومی خودم میخوام. ینی یوزر پسورد کاربران رو همین روتر تعریف میشه یا یه سیستم به شبکه متصله؟)

2- برای افزایش برد چکار باید کرد. ظاهرا اضافه کردن آنتن خارجی نتیجه مطلوبی نمیده (به خصوص اینکه این مکان دیوار زیاد داره و وسیع هست). الان من تو اکانتینگش ابهام هست برام. باید یه روتر بورد دیگه میکروتیک متصل بشه یا با روتر عادی هم میشه؟ چون الان وقتی از طریق وای فای به روتر متصل بشیم، عبارت Sign in WiFi میاد که به صورت خودکار صفحه مربوط به user pass میاد (که درضمن سوال اصلی ممنون میشم توضیح بدید این اسمش چیه). حالا اگه من یه روتر وایرلس معمولی از طریق Lan به این روتر بورد وصل کنم، چیزی که من عقلم قد میده اینه که کسی که از طریق روتر وایرلس ثانویه به وای فای متصل بشه دیگه گزینه SIgn In WiFi به صورت خودکار نمیاد و باید دستی وارد کنه یا یه بار یه آدرس وب رو وارد کنه تا ریدایرکت بشه به آدرس لاگین میکروتیک

در حقیقت من در این تاپیک 3-4 سوال هم زمان ازتون پرسیدم . یشاپیش ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    با سلام
    ابتدا ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi24 نمایش پست ها
    1- برای اکانتینگ کاربران هم از همین روتر بورد استفاده شده یا اون جداس (اینو واسه اطلاعات عمومی خودم میخوام. ینی یوزر پسورد کاربران رو همین روتر تعریف میشه یا یه سیستم به شبکه متصله؟)
    هم میتونید از همین روتربورد استفاده کنید و هم میتونید از اکانتینگ جداگانه مثل NtTakPlus یا IBsng یا SIB استفاده کنید - ولی به صرفه هست که فعلا از همون اکانتینگ خوده میکروتیک یعنی یوزرمنیجر استفاده کنید به اکانتینگ های ذکر نمیشه نمیرسه و اصلا نمیشه مقایسه کرد ولی کار راه انداز هست . اگر قصد ندارن هزینه کنن بهترین راه همین هست

با سلام
    ابتدا ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

2- برای افزایش برد چکار باید کرد. ظاهرا اضافه کردن آنتن خارجی نتیجه مطلوبی نمیده (به خصوص اینکه این مکان دیوار زیاد داره و وسیع هست). الان من تو اکانتینگش ابهام هست برام. باید یه روتر بورد دیگه میکروتیک متصل بشه یا با روتر عادی هم میشه؟ چون الان وقتی از طریق وای فای به روتر متصل بشیم، عبارت Sign in WiFi میاد که به صورت خودکار صفحه مربوط به user pass میاد (که درضمن سوال اصلی ممنون میشم توضیح بدید این اسمش چیه). حالا اگه من یه روتر وایرلس معمولی از طریق Lan به این روتر بورد وصل کنم، چیزی که من عقلم قد میده اینه که کسی که از طریق روتر وایرلس ثانویه به وای فای متصل بشه دیگه گزینه SIgn In WiFi به صورت خودکار نمیاد و باید دستی وارد کنه یا یه بار یه آدرس وب رو وارد کنه تا ریدایرکت بشه به آدرس لاگین میکروتیک

ببینید جهت افزایش برد بهترین راه استفاده از ریپیتر هست !
    یعنی این که شما بیاید و هتل رو به چند بخش تقسیم کنید ( ابتدا یک نقشه از هتل ارائه بدید تا ببینم به چه کارهایی میشه کرد )
    حالا داخل هر بخش یک روتر/وایرلس بزارید و اون رو کانفیگ کنید و بزارید روی مود WDS یا Reapeater
    اینطوری این اکسس پوینت سیگنال رو از روتر اصلی دریافت کرده و اون رو تقویت یا بازپخش میکنه
    اینطوری در همه جا سیگنال خواهید داشت

- - - ادامه - - -

چون الان وقتی از طریق وای فای به روتر متصل بشیم، عبارت Sign in WiFi میاد که به صورت خودکار صفحه مربوط به user pass میاد (که درضمن سوال اصلی ممنون میشم توضیح بدید این اسمش چیه).
    به این شیوه ارائه اینترنت میگن HotSpot ( هات اسپات )
    کاربر بدون هیچ تنظیماتی وصل بشه - فقط با یک یوزرنیم و پسوورد

mehdi24 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها

به این شیوه ارائه اینترنت میگن HotSpot ( هات اسپات )
    کاربر بدون هیچ تنظیماتی وصل بشه - فقط با یک یوزرنیم و پسوورد
    عزیز خیلی لطف کردی بابت جواب دادن سریعتون
    برای ریپیتر پیشنهادتون چه روتری هست. متاسفانه نقشه هتل دستم نیس. باید با تست برن جلو.
    نکته دیگه اینکه با ریپیتر بازم HotSpot واسه افرادی که از طریق ریپیتر متصل میشن فعاله؟ نیاز به تنظیمات خاصی داره؟ همه روترهای بازار پشتیبانی میکنن مورد هات اسپات رو یا نه

ببخشید اینقد سوال میپرسم. خودش یه تاپیک مرجع شد

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    دوستان کسی نیست ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

روش افزایش برد وای فای روتر میکروتیک