نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست راهنمايی برای خريد يک اکسس پوينت مناسب

نام حقيقي: مهدی

تازه وارد شناسه تصویری sazan1978
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

درخواست راهنمايی برای خريد يک اکسس پوينت مناسب

دوستان متخصص لطفآ راهنمايی فرمايند، برای يک دانشکده با مساحت حدود 5000 متر مربع در سه طبقه که شمای ساختمان شبيه حرف H می باشد. تعداد کربران برای هر لحظه بيشتر از 80 نفر. چه دستگاه اکسس پوينتی پيشنهاد می فرمايند. دوستان ديگر به بنده پيشنهاد linksys 4410n و يا Dlink 2360 داده اند. دوستان اگر اکسس پوين قوی تری که تجربه کار با آن را دارند و احتمالآ هنگ نمی کند به بنده پيشنهاد دهند سپاسگزار هستم.لازم به ذکر است قبلا ما Linksys WRT610N استفاده میکرديم که فاجعه بود و هنگ میکرد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: احمد دستاویز

عضو عادی شناسه تصویری dastaviz
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    88
    سپاسگزاری کرده
    22
    با سلام
    شما با توجه به بودجه ایی که میخواهید هزینه کنید می توانید از اکسس پوینت های کمپانی مرو یا سیسکو استفاده کنید. من در یکی از پروژه های از CISCO 4410N استفاده کردم که قابلیت ساپورت از چهار SSID و در هر SSID می توانست عملیات MAC Filtering رو برای 20 کاربر انجام دهد و مشکل هنگ هم نداشت و دارای سه آنتن هم می باشد.

نام حقيقي: امیررضا

عضو عادی شناسه تصویری amirreza22
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    71
    ما هم از Linksys 4410N استفاده می‌کنیم ولی برای ما وقتی تعداد کاربران و پهنای‌باند انتقالی زیاد شده کم آورده.
    بنظرم شما برید سراغ UniFi AP از محصولات یوبیکوئیتی مدل UNIFI UAP3 سه تا اکسس‌پوینت با هم هست که قیمت مناسبی هم داره.

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza22 نمایش پست ها
    ما هم از Linksys 4410N استفاده می‌کنیم ولی برای ما وقتی تعداد کاربران و پهنای‌باند انتقالی زیاد شده کم آورده.
    بنظرم شما برید سراغ UniFi AP از محصولات یوبیکوئیتی مدل UNIFI UAP3 سه تا اکسس‌پوینت با هم هست که قیمت مناسبی هم داره.
    با سلام

به نظر من پیشنهاد خودتون بسیار خوب و منطقی هستش.

با تشکر

نام حقيقي: احسان لاجوردی

خواننده
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    99
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط sazan1978 نمایش پست ها
    دوستان متخصص لطفآ راهنمايی فرمايند، برای يک دانشکده با مساحت حدود 5000 متر مربع در سه طبقه که شمای ساختمان شبيه حرف H می باشد. تعداد کربران برای هر لحظه بيشتر از 80 نفر. چه دستگاه اکسس پوينتی پيشنهاد می فرمايند. دوستان ديگر به بنده پيشنهاد linksys 4410n و يا Dlink 2360 داده اند. دوستان اگر اکسس پوين قوی تری که تجربه کار با آن را دارند و احتمالآ هنگ نمی کند به بنده پيشنهاد دهند سپاسگزار هستم.لازم به ذکر است قبلا ما Linksys WRT610N استفاده میکرديم که فاجعه بود و هنگ میکرد.
    اکسس پوینت های ubnt زیاد هنگ میکنه دوست من پیشنهاد نمیکنم بری سراغش چون حافظه و پردازنده ضعیفی داره. من همین مدل unifi رو تو یک پروژه تست کردم و جواب نگرفتم به علاوه اینکه کنترلر سخت افزاری نداره و شما چون پروژه بزرگی دارید بهتره از تجهیزاتی استفاده کنید که کنترلر مرکزی داشته باشه مثل pepwave که همه تنظیمات و مانیتورنگ اکسس پوینت ها از طریق کنترلر انجام میشه و اکسس پوینت های خیلی قوی و خوبی هم داره. الان برای یک شرکتی با pepwave شبکه وایرلس راه اندازی کردم و 3-4 سال میگذره حتی یکبار هم نشده هنگ کنن چون اکسس پوینت ها ساخت تایوانه و مثل میکروتیک و ubnt و مارک های دیگه ساخت چین نیست. برای فضای بیرونی دانشگاه هم میتونی از مدل outdoor همین مارک استفاده کنی که dual band هست و با اکسس پوینت های داخلی wds میشه و بحث رومینگ دستگاه هارو خیلی راحت ساپورت میکنه. برای اینکار اصلا سراغ برند هایی مثل dlink و linksys و اینا نرو چون اینها اکسس پوینت های small office هستن . شما برای اینکار باید از اکسس پوینت های enterprise و سازمانی مثل pepwave و meru و اینها که کنترلر دارند استفاده کنید.

ویرایش توسط HLajevardi : 2015-06-14 در ساعت 10:48 PM
    edward71 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع