صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 37

موضوع: لینک 3 کیلومتری با 100 مگا بیت پهنای بیت

نام حقيقي: omid

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    68
    amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    google.com !

- - - ادامه - - -

با تجهیزات مختلفی میشه این کارو کرد
    شما اول نوع مصرف لینک
    نوع آب هوا و ... رو مشخص کن

amin-net و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: omid

عضو عادی
    نوشته
    134
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    68
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy نمایش پست ها
    google.com !

- - - ادامه - - -

با تجهیزات مختلفی میشه این کارو کرد
    شما اول نوع مصرف لینک
    نوع آب هوا و ... رو مشخص کن

نوع دیتا صوت و تصویر و اینترنت و نرم افزار مالی و اداری ولی بیشتر همون صوت و تصویر است. آب و هوا هم اینکه مکان پروژه قم هست.

amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مصطفی رضایی

عضو عادی شناسه تصویری messi_reza
    نوشته
    310
    سپاسگزاری شده
    232
    سپاسگزاری کرده
    191
    با تجهیزات مختلف و رنج قیمت مختلف میشه این کارو کرد
    باز بحث هزینه و فدرت لینک پیش میاد....
    شما میتونید با دوتا QRT 5، بیس باکس و متال باکس با انواع دیش و اصن اگه دوس داری حتی تو شرایط غیرنویزی دوتا sxt ac تا 80-90 مگ هم بهت میده ...
    انتخاب بسته به میزان بودجه و اهمیت لینکتون داره

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بفرما حاجی...
    اینو با راکت ام 5 و دوتا دیش دوال وایمکس 28 دی بی و های لینک 32 دی بی زدم ولی فاصله ش کمتر از 1 کیلومتره البته اگه دید مستقیم باشه و شرایط هم خوب بازم همین پهنای باند و ccq رو میده.اینو من فعلا یه 50 مگ اینترنت روش ارسال و دریافت میکنم.هرچند دارم عوضش میکنم با میکروتیک نت متال 5 و دیش دوال چون با نت متال فکر کنم بشه تا حدودای 400 تا رو پر کرد.

amin-net، omid_f_j و messi_reza سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    بنده بهتون اصلا نت متال رو پیشنهاد نمیکنم اگر یک سری به انجمن میکروتیک بزنید با انبوهی

از مشکلات کاربران مواجه ایشید این رادیو به نظر من هنوز پایدار نیست به نظر من بهترین گزینه

روتربرد rb411ah به همراه کارت وایرلس و انتن دیش 23 دی بی هستش . این لینک میتونه پایدار

تر باشه . البته توی این فاصله دوتا mikrotik sxt 5hpnd هم به خوبی عمل میکنه اما توی پهنای باند

بالا و طولانی مدت اصلا خوب جواب نمیده

omid_f_j، taghikarim و messi_reza سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    بنده بهتون اصلا نت متال رو پیشنهاد نمیکنم اگر یک سری به انجمن میکروتیک بزنید با انبوهی

از مشکلات کاربران مواجه ایشید این رادیو به نظر من هنوز پایدار نیست به نظر من بهترین گزینه

روتربرد rb411ah به همراه کارت وایرلس و انتن دیش 23 دی بی هستش . این لینک میتونه پایدار

تر باشه . البته توی این فاصله دوتا mikrotik sxt 5hpnd هم به خوبی عمل میکنه اما توی پهنای باند

بالا و طولانی مدت اصلا خوب جواب نمیده
    من رو 100 مگ به بالا بحث کردم و این رادیو 64 تا بیشتر نمیده و الان لاشه 5/6 تا 411 رو دستمه فقط با نوسانات برق عادی!! ولی با همون نوسانات محصولات ubnt خوب دوام آوردن!
    من کار نکردم با نت متال 5 ولی فکر نمیکنم اینجوری باشه که میگید!!
    فکر کنم لینک پرقدرت و استیبلی بده با پهنای باند بالا!!
    اینجا از دوستان اگه کسی کار کرده باشه باید نتیجه رو بگن!!

omid_f_j و messi_reza سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    310
    سپاسگزاری شده
    232
    سپاسگزاری کرده
    191
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    من کار نکردم با نت متال 5 ولی فکر نمیکنم اینجوری باشه که میگید!!
    فکر کنم لینک پرقدرت و استیبلی بده با پهنای باند بالا!!
    اینجا از دوستان اگه کسی کار کرده باشه باید نتیجه رو بگن!!
    ------------------------------
    با حرف آقای نحوی موافقم
    متال از لحاظ تامین پهنای باند مورد نیاز خوب کار میکنه اما میزان ریست شدن، خرابی و سوختنش زیاده..
    تو دیوایسای میکروتیک پایداری متال از همه کمتره(اترشون دان میشه یا کلا میسوزه! خازناشون میترکه!) البته این مورد با موارد کمتر واسه 411هم اتفاق می افته

3hsan و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    من رو 100 مگ به بالا بحث کردم و این رادیو 64 تا بیشتر نمیده و الان لاشه 5/6 تا 411 رو دستمه فقط با نوسانات برق عادی!! ولی با همون نوسانات محصولات ubnt خوب دوام آوردن!
    !
    دوست عزیز زمانیکه شما یه رادیو و سایر مخلفات رو نصب میکنید با مبلغی حدود 2.5 حداقل یه محافظ ولتاژ صنعتی با قیمتی حدود 100 تومان رو هم باید براش در نظر بگیرید.
    411 و 433 سری ah بخوبی امتحان خود رو در میان رادیوهای هم قیمت خودشون پس دادن. البته منکر کیفیت محصولات ubnt نیستم اما قابلیتهای سیستم عامل میکروتیک رو هم در نظر بگیرید!

در صورتیکه به این 100 مگابیت بصورت فول دوپلکس نیاز دارید میتونید از دو رادیو به همراه لود بالانسینگ استفاده کنید . اما این رو در نظر بگیرید بهترین رادیو های میکروتیک در صورتیکه تنها یک اینترفیس وایرلس دارند 70 مگابیت به بالا رو اصلا انتظارش رو نداشته باشید.
    پیشنهاد می کنم از یک 433 به همراه دو کارت وایرلس به همراه تفکیک ترافیک ها بر روی اینترفیسهای جداگانه استفاده کنید.
    البته با میکروتیک راه حلهای زیادی رو میشه پیاده سازی کرد اما بسته به این هست که چقدر قراره هزینه کنید

3hsan، amin-net، omid_f_j و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    دوست عزیز من خودم به شخصه رادیو نت متال و sxtac و ... توی پروژه های مختلف امتحان کردم و پهنای باند بالایی هم گرفتم
    اما به مرور زمان و خیلی زودتر از اونی که فکر کنی کیفیتشو از دست میده . در ضمن بنده فکر نمیکنم رادیو راکت با اون میزان
    پردازنده ایی که داره بتونه به صورت بدون توقف 100 مگ پهنای باند فول رو به شما بده .

اگر ممکنه بفرمایید این رادیو بع چه دلیل نمیتونه بیش از 64 مگ بده ؟ من هر چی که فکر کردم دلیل گفته شمارو متوجه نمیشم

به نظر بنده لینکی که روز اول با هزار جور مکافات و .... 350 مگ میده و در کمتر از یک هفته میشه 270 مگ اصلا لینک پایداری
    به شمار نمیاد

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط messi_reza نمایش پست ها
    ------------------------------
    با حرف آقای نحوی موافقم
    متال از لحاظ تامین پهنای باند مورد نیاز خوب کار میکنه اما میزان ریست شدن، خرابی و سوختنش زیاده..
    تو دیوایسای میکروتیک پایداری متال از همه کمتره(اترشون دان میشه یا کلا میسوزه! خازناشون میترکه!) البته این مورد با موارد کمتر واسه 411هم اتفاق می افته
    پس نظر شما از لحاظ پایداری سمته محصولات ubnt هست دیگه...!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    دوست عزیز زمانیکه شما یه رادیو و سایر مخلفات رو نصب میکنید با مبلغی حدود 2.5 حداقل یه محافظ ولتاژ صنعتی با قیمتی حدود 100 تومان رو هم باید براش در نظر بگیرید.
    411 و 433 سری ah بخوبی امتحان خود رو در میان رادیوهای هم قیمت خودشون پس دادن. البته منکر کیفیت محصولات ubnt نیستم اما قابلیتهای سیستم عامل میکروتیک رو هم در نظر بگیرید!

در صورتیکه به این 100 مگابیت بصورت فول دوپلکس نیاز دارید میتونید از دو رادیو به همراه لود بالانسینگ استفاده کنید . اما این رو در نظر بگیرید بهترین رادیو های میکروتیک در صورتیکه تنها یک اینترفیس وایرلس دارند 70 مگابیت به بالا رو اصلا انتظارش رو نداشته باشید.
    پیشنهاد می کنم از یک 433 به همراه دو کارت وایرلس به همراه تفکیک ترافیک ها بر روی اینترفیسهای جداگانه استفاده کنید.
    البته با میکروتیک راه حلهای زیادی رو میشه پیاده سازی کرد اما بسته به این هست که چقدر قراره هزینه کنید
    جالب اینه که محافظهای برق رو هم ترکونده و poe ها هم از هم باز شدن و ترکیدن به جز ubnt ها!
    در مورد کیفیت میکروتیک ها خداییش 433 الان خیلی خوب به عنوان AP داره برام کار میکنه ولی چیزی که هست چون 64 مگ هستن وقتی 30 تا مشترک میریزه رو رادیو دیگه سمت گیرنده نوسان پینگ زیاد ایجاد میشه و پهنای باند کمتری لود میکنه رادیوش ولی رو AP های راکت m5 تعداد بیشتری ساپورت میشه و گیرنده پهنای باند بیشتری رو پر میکنه رادیوش و پینگ پایدارتری هم تا مرکز داره!
    ببینید من یه جفت رادیو اجازه ندارم بیشتر نصب کنم چون یکیش رو دکل مخابراتی هست و نمیزارن بیشتر از یکی نصب کنم ولی سمت خودم میتونم 10 تا هم بذارم(بی فایده)
    الان تونستم با دو تا راکت و دو تا دیش حدود 200 خرده رو پر کنم.والا این عکس رو که دیدم کلا منقلب شدم تحریک شدم که یه تست بزنم...
    چون بعضی وقتا همین لینکمم کم میاره و احساس نیاز به رادیو پرقدرت تری میشه...

ویرایش توسط 3hsan : 2015-02-19 در ساعت 01:49 AM
    mohsenhvac، amin-net و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    دوست عزیز پیشنهادم گرونه اما فکر نمی کنم زیر کار کم بیاره
    Air fiber 24

3hsan و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    Air fiber 5 هم سلام داره خدمتتان😉

3hsan، mohsenhvac و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    جالب اینه که محافظهای برق رو هم ترکونده و poe ها هم از هم باز شدن و ترکیدن به جز ubnt ها!
    در مورد کیفیت میکروتیک ها خداییش 433 الان خیلی خوب به عنوان AP داره برام کار میکنه ولی چیزی که هست چون 64 مگ هستن وقتی 30 تا مشترک میریزه رو رادیو دیگه سمت گیرنده نوسان پینگ زیاد ایجاد میشه و پهنای باند کمتری لود میکنه رادیوش ولی رو AP های راکت m5 تعداد بیشتری ساپورت میشه و گیرنده پهنای باند بیشتری رو پر میکنه رادیوش و پینگ پایدارتری هم تا مرکز داره!
    ببینید من یه جفت رادیو اجازه ندارم بیشتر نصب کنم چون یکیش رو دکل مخابراتی هست و نمیزارن بیشتر از یکی نصب کنم ولی سمت خودم میتونم 10 تا هم بذارم(بی فایده)
    دوست عزیز نوسانات ولتاژ برق شهری چیزی حدود +-60 ولت هست. در مورد ترکیدگی خازنها و ... احتمالا تجهیزات شما دچار صاعقه و یا شاید هم اتصال کوتاه شده اند. در صورتیکه از محافظ مناسب نه این چند راهه های که فقط یه تایمر دارنو با قیمت 15-25 در بازار بفروش میرسن استفاده کنید و از و سرج پروتکتورهای مناسب استفاده می کردید چنینمشکلاتی براتونپیش نمیومد.
    شما از 433 ساده استفاده کردید در صورتیکه از سری های ah استفاده کنید که دارای پردازنده و رم قوی تری هستند استفاده کنید بمراتب کیفت بالاتری بدست خواهید آورد
    با توجه به اهمیت لینک ارتباطی باید هزینه کرد در صورت اهمیت لینک و نوع دیتا فرد شاید مجبور به نصب دکل اختصاصی بشه ....

Air fiber 5 هم سلام داره خدمتتان

3hsan، amin-net و omid_f_j سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    310
    سپاسگزاری شده
    232
    سپاسگزاری کرده
    191
    پس نظر شما از لحاظ پایداری سمته محصولات ubnt هست دیگه...!
    ----------
    نه! unnt هم خوبه و هم دوست داشتنی اما نه به اندازه ی میکروتیک!
    منظورم مدل های دیگه ی میکروتیک بود مثه استفاده از rb433 یا netmetal یا حتی basebox
    همه اینها باز نیاز به تجهیزات محافظتی با کیفیت داره وگرنه اینا هم جز وسایل الکترونیکی هستن که با یه رعد و برق و یه نوسان کارشون زار میشه...
    -----------
    مهدی جان Air fiber 5 ,24 رو ببینن با قناسه میندازن پایین (هزینه ی nمیلیون تومنیش به کنار... )!

3hsan، omid_f_j و mahdy سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتن میکرو تیک با سرعت 54 مگا بایت چیست

سرعت 54مگا بایت پس

برچسب برای این موضوع