نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط shaya
  • 2 توسط smeysamhen
  • 2 توسط amin-net

موضوع: Secondary Ethernet ports در رادیوهای نانو استیشن

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    18

Secondary Ethernet ports در رادیوهای نانو استیشن

با سلام
    ممنون میشم اساتید در مورد پورت دومی که کنار پورت اترنت Main در سری رایدوهای نانو اشتیشن هستش توضیح بدین
    اطلاعات کمی دارم در این مورد

و سوال اصلیم اینه: آیا میشه به دو تا مغازه کنار هم با استفاده از این دو تا پورت Main و Secondary و بصورت جداگانه اینترنت داد؟؟!
    چون مک هر کدوم از این پورت های Lan با اون یکی فرق می کنه ولی Mac آدرس Wlan برای هر دو یکسان هستش

یعنی اینکه حالا که من دارم با استفاده از پورت Main به یوزرم اینترنت میدم آیا می تونم با پورت Secondary هم همینکار رو بکنم؟ چون توی کانفیگ رایدو قسمت مجزایی نداره! :-(

با تشکر

موضوعات مشابه:
    amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    18
    upppp

- - - ادامه - - -

یعنی واقعا هیچکس نیست؟؟!

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

پورت دوم بصورت پیش فرض با پورت اول و WLAN بریج هستن. پس میتونیم اینطوری بگیم که مثل این میمونه که پورت 1 و 2 و وایرلس لن به یک سوییچ وصل هستن. البته قابلیت خوبش اینه که میتونید PoE را بفرستید رو پورت دوم. اون پورت بیشتر به درد نصب رادیوها بصورت بک تو بک میخوره و یا نصب دوربینهای PoE Support.
    خب حالا میریم سر سوال شما. من خودم از توی منوهای نانو خودم که نگاه کردم شاید بشه کاری را که میخواین انجام داد ولی من نمیتونم تست کنم چون لینکم رو نمیتونم قطع کنم. شما تو تب NETWORK قسمت Configuration Mode را بذار رو حالت ADVANCED. اون پایین یسری گزینه اضافه میشه که از قسمت Bridge فکر کنم بتونین به خواستتون برسین.
    اضافه کنم که 1. چون من خودم اینکارو نکردم تضمینی نیس. 2. باید یکم حرفه ای باشی تا بتونی اونکارو بکنی.

با تشکر

--------------------------------------------------------------

پ.ن: بعد از دقت در نانو خودم فکر کنم بشه. باید از قسمت بریج، بریج را حذف کنین. سپس به هر سه اینترفیس آی پی بدین. و در پایان با نوشتن STATIC ROUTE اونکاری را که میخواین پیاده سازی کنین. از قسمت فایروال هم دسترسی اون دو لن 1 و 2 را به یکدیگر محدود کنید.

ویرایش توسط smeysamhen : 2015-01-07 در ساعت 08:58 AM
    shaya و fedagh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaya نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اساتید در مورد پورت دومی که کنار پورت اترنت Main در سری رایدوهای نانو اشتیشن هستش توضیح بدین
    اطلاعات کمی دارم در این مورد

و سوال اصلیم اینه: آیا میشه به دو تا مغازه کنار هم با استفاده از این دو تا پورت Main و Secondary و بصورت جداگانه اینترنت داد؟؟!
    چون مک هر کدوم از این پورت های Lan با اون یکی فرق می کنه ولی Mac آدرس Wlan برای هر دو یکسان هستش

یعنی اینکه حالا که من دارم با استفاده از پورت Main به یوزرم اینترنت میدم آیا می تونم با پورت Secondary هم همینکار رو بکنم؟ چون توی کانفیگ رایدو قسمت مجزایی نداره! :-(

با تشکر
    چه کاریه یه سوئیچ بگیر همش 18 تومن نمیشه بعد راحت نت بهش بده ...

shaya و messi_reza سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه استفاده از نانو استیشن پورت secondary

برچسب برای این موضوع