نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: کار نکردن dhcp مودم TD-W8960N در بسیاری از مواقع و مشکل عجیب دیگر !

نام حقيقي: رامین

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کار نکردن dhcp مودم TD-W8960N در بسیاری از مواقع و مشکل عجیب دیگر !

دوستان چند روز پیش یه مودم تی پی لینک 8960 خریدم و وقتی نصبش کردم مشکلی به نظر نداشت و با لپ تاپ به وایرلسش وصل شدم تا بعد از یه چند ساعت خواستم با گوشی اندرویدی بهش وصل بشم و دیدم که نمیشه و توی obtaining ip adress گوشی میمونه و کانکت نمیشه.
    رفتم پای لپ تاپ و لپ تاپ هنوز به مودم وصل بود وقتی آی پی مودم (192.168.1.1) را زدم هیچ اتفاقی نمیافتد و نمیتونستم وارد تنظیمات مودم بشم لپ تاپ را دیسکانکت کردم و وقتی خواستم کانکت بشم دیگه کانکت نمیشد.
    مودم را خاموش روشن کردم و برای مدت کوتاهی درست بود و دوباره همین وضع پیش اومد.یک بار مودم را ریست کردم (با اینکه مطمئن بودم گفتم شاید تنظیمات dhcp بهم خورده باشه ) و بازم همین وضع بود و مشکل رفع نشد.
    رفتم و آخرین ورژن firmware را از سایتش دانلود کردم و firmware را آپدیت کردم و باز هم مشکل رفع نشد حتی یه بار دیگه هم مودم را ریست کردم بعد از آپدیت و مشکل باقی بود.
    یه مشکل عجیبه دیگه هم که داره وقتی با هر گوشیی به این مودم وصل میشم گوشی بدون وقفه و با سرعت تقریبی 60 کیلوبایت receive انجام میده به طوری که تو یه روز نزدیک 1 گیگ بیخودی receive داده بود در صورتی که با مودم دیگه تست کردم و همچین مشکلی نبود.(از حجم اینترنت کم نمیشه و داخل شبکه ای هست)
    دو تا نکته هم بگم:
    1)اگه خیلی بهش سمج بشم dhcp به کلاینت ip میده ولی بعد از کلی تلاش پشت سر هم و retry کردن
    2)بعضی اوقات با روشن خاموش کردن اول بار حالش بهتره و درست کار میکنه بعضی وقتها هم نه و از همون اول ip نمیده
    3)با ip دادن به صورت دستی مشکلی نداره و کار میکنه
    لطفا راهنماییم کنید. ممنون
    یه سوال؟:توی گارانتیش گفته یک سال تعویض اگه بردم گارانتی مشکل را چی ذکر کنم تا برام بی دردسر عوضش کنن (اگه درست نمیشه)

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط ramingsm : 2014-12-22 در ساعت 03:01 PM

نام حقيقي: aria

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    مدل خوبیه.
    برو کنسولش یکبار reset factory کن. اگر بازم مشکلت حل نشد از گارنتیش استفاده کن یا برو از خود سایت tp-link سوالت رو بپرس. البته اگر جواب بدن چون tech support ش یکبار خودم سوال داشتم جواب ندادن.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    مدل خوبیه.
    برو کنسولش یکبار reset factory کن. اگر بازم مشکلت حل نشد از گارنتیش استفاده کن یا برو از خود سایت tp-link سوالت رو بپرس. البته اگر جواب بدن چون tech support ش یکبار خودم سوال داشتم جواب ندادن.
    ممنون دوست عزیز اما همونطور که بالا نوشتم دو بار اینکارو کردم البته به صورت سخت افزاری و از پشت مودم ریستش کردم

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

یه سوال داشتم. آیا شبکتون فقط شامل همین دستگاههایی هست که نام بردین یا دستگاه دیگری هم توی شبکه هست؟ مثلا روتر یا اکسس پوینت یا سوییچ مدیریتی؟

با تشکر

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    با سلام

یه سوال داشتم. آیا شبکتون فقط شامل همین دستگاههایی هست که نام بردین یا دستگاه دیگری هم توی شبکه هست؟ مثلا روتر یا اکسس پوینت یا سوییچ مدیریتی؟

با تشکر
    سلام نخیر مصرف برای منزل هست و فقط شامل خود مودم و گوشی و لپ تاپ

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf77t69001.html#post447357

مشکل کار نکردن مودم

آپدیت واسه مودم tenda d151

مودم TD-W8960N وصل به اکسس پوینت

برچسب برای این موضوع