نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mohsenheyt
  • 1 توسط hosseinnbi

موضوع: انتقال تصویر و اینترنت هم زمان

نام حقيقي: محسن تک

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40

انتقال تصویر و اینترنت هم زمان

سلام به همه دوستان و خسته نباشید خدمت شما
    من میخوام یه لینک نقطه به نقطه بزنم ( فاصله 5 کیلومتر) بطوری که انتقال تصویر ی طرف و مودم ADSL طرف دیگه !!
    یعنی مودم adsl خونه باشه و dvr محل کار ،،، و وقتی که خونه هستم دوربین ها رو نگاه کنم و وقتی محل کارم هستم اینترنت داشته باشم ؟؟؟ آیا با این رادیو میشه ؟؟؟

و روی چه حالتی باید کانفیگ باشه !!! کدوم طرف سرور و کدوم طرف کلاینت باشه !!!! ممنون و سپاس گذار

موضوعات مشابه:
    amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    بله 100% با این آنتن ها می تونید. برای امنیت بیشتر بهتره از حالت روتر این آنتها استفاده کنید. خیلی فرق نمی کنه کدوم ور AP باشه و کدوم ور ST یکی از راه کارها اینه که در هر 2 طرف روی آنتها یه VPN سرور راه اندازی کنی و هر زمان که می خواهی از هر چیزی استفاده کنی VPN بزنی و اون سرویس رو استفاده کنی. البته راه های دیگه ای هم هست ولی فکر کنم یکی از راه کارهای ساده و امن همینه.یعنی کافیه این 2 تا رادیو هم رو ببینند و با هم جوین بشن.
    موفق باشید.

ویرایش توسط dodvaod : 2014-12-08 در ساعت 10:29 PM

نام حقيقي: محسن تک

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    بله 100% با این آنتن ها می تونید. برای امنیت بیشتر بهتره از حالت روتر این آنتها استفاده کنید. خیلی فرق نمی کنه کدوم ور AP باشه و کدوم ور ST یکی از راه کارها اینه که در هر 2 طرف روی آنتها یه VPN سرور راه اندازی کنی و هر زمان که می خواهی از هر چیزی استفاده کنی VPN بزنی و اون سرویس رو استفاده کنی. البته راه های دیگه ای هم هست ولی فکر کنم یکی از راه کارهای ساده و امن همینه.یعنی کافیه این 2 تا رادیو هم رو ببینند و با هم جوین بشن.
    موفق باشید.
    ممنون دوست عزیز
    من V.PN بلد نیستم !!! آیا بدون وی پی .ان نمیشه ؟؟؟
    اصلن وی پی ا.ن چی هست؟؟؟ و چه کاری توی زمینه میکروتیک میکنه ؟؟؟
    ممنون

ویرایش توسط mohsenheyt : 2014-12-09 در ساعت 10:06 AM

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenheyt نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    من V.PN بلد نیستم !!! آیا بدون وی پی .ان نمیشه ؟؟؟
    اصلن وی پی ا.ن چی هست؟؟؟ و چه کاری توی زمینه میکروتیک میکنه ؟؟؟
    ممنون
    دوست عزیز
    برای راه اندازی این آنتن ها باید کار با میکروتیک رو بلد باشی که در نتیجه 2 حالت داره:1- کسی قراره برات راه اندازی کنه که در این صورت بهتره ایشان VPN رو هم راه اندازی کنه 2- خودت می خواهی با آزمون و خطا راه اندازی کنی که اصلا راه حل مناسبی نیست. حتما یه آدم کار بلد بیار و با هم قرار بزارید علاوه بر نصب و راه اندازی مقداری هم آموزشت بده و یه سرنخ هایی رو بهت بده تا بقیه اش رو خودت بری دنبالش و هزینه ی آموزشش رو هم جدا حساب کنی.
    موفق باشید

نام حقيقي: حسین نبی زاده

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    موفق باشید.
    البته استفاده از VPN اینجا چندان معقول به نظر نمی رسد، VPN را زمانی می زنند که برای ارتباط از بستر عمومی استفاده می شود، اینجا که هر دو سایت در یک شبکه هستند و کاری به بستر عمومی ندارند! صرفا برای احتیاط بیشتر ایشان می توانند دوربین ها را در یک VLAN گذاشته و IP گیت وی را در یک VLAN دیگر آن وقت نه دوربین ها کاری به اینترنت دارند نه اینترنت کاری به دوربین ها.

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع