نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: قطع شدن های اکسس پوینت

نام حقيقي: احمد فقیه

عضو عادی
    نوشته
    205
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    115

قطع شدن های اکسس پوینت

با سلام
    ما توی یه ساختمون 2 طبقه هستیم و از
    اکسس پوینت zyxel wap 3205 استفاده می کنیم، یه مشکل اساسی که با این اکسس پوینت داریم این هست که قطعی زیاد داره، یعنی حتی اگر فاصله هم دور نباشه یکدفعه کلا وایرلس قطع میشه و کانکشنش رو نشون نمیده، نمی دونم قضیش چیه، بعضی ها کلا توی اتصال بهش مشکل دارند و بعضی ها خیلی وقتها می تونن بهش وصل شن و خلاصه عاصی شدیم از دستش، همین دیروز کلا ریستش کردم و از نو تنظیمش کردم ولی فایده ای نکرد، به نظر شما باید چیکار کنم، آیا اکسس پوینت خراب شده کلا یا اینکه تنظیمات خاصی داره که من سر در نمیارم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    با سلام
    ما توی یه ساختمون 2 طبقه هستیم و از
    اکسس پوینت zyxel wap 3205 استفاده می کنیم، یه مشکل اساسی که با این اکسس پوینت داریم این هست که قطعی زیاد داره، یعنی حتی اگر فاصله هم دور نباشه یکدفعه کلا وایرلس قطع میشه و کانکشنش رو نشون نمیده، نمی دونم قضیش چیه، بعضی ها کلا توی اتصال بهش مشکل دارند و بعضی ها خیلی وقتها می تونن بهش وصل شن و خلاصه عاصی شدیم از دستش، همین دیروز کلا ریستش کردم و از نو تنظیمش کردم ولی فایده ای نکرد، به نظر شما باید چیکار کنم، آیا اکسس پوینت خراب شده کلا یا اینکه تنظیمات خاصی داره که من سر در نمیارم؟
    دوست عزیز 3 مساله هست
    1:اول فریم ویر رو آپدیت کن
    2:آلودگی فرکانسی در محدوده ی مود کاری اکسس پوینت ها باعث قطع و صل میشه مود و یا فرکانس کاری رو تغییر بده!
    3:توی تنظیمات اگر قسمتی به نا کانتری یا امسال هم دیدی روی ایران نزار بزار روی us یا united stade

نام حقيقي: احمد فقیه

عضو عادی
    نوشته
    205
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    115
    تشکر، این آلودگی فرکانسی منظور چیه؟ چون ما سیستم وایرلسی دیگری نداریم به جز یک دونه مودم که توی طبقه بالاتره

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    تشکر، این آلودگی فرکانسی منظور چیه؟ چون ما سیستم وایرلسی دیگری نداریم به جز یک دونه مودم که توی طبقه بالاتره
    دوست عزیز وایرلس ها روی یه مود خاص که انواع خاصی مثل +a,b,g,n,n کار میکنن و فرکانسی کاری مثلا 11 فعالیت دارن(اگرفرکانس کاری مشخص نشده باشه روی حالت اتوماتیکه که یک فرکانس رو خودش انتخاب میکنه) اگر فرکانس ها مشابه باشن سیستم فرکانس اصلی رو گم میکنه میره سراغ فرعیه بعد نمیتونه بهش وصل شه و مرتب سعی میکنه همین داستان موجب میشه که کاربر فکر کنه اکسس پوینت مشکل داره از طرفی دمای محیط و رطوبت بالا هم میتونه تاثیر گذار باشه
    در کل نویز محیط باید اندازه گیری بشه حتی اگر نوع امواج وایرلس نباشه و موجی باشه که نسبت به امواج وایرلس دلخواه نویز محسوب میشه !

البته اگر اشتباه منظورم رو نرسونده باشم!

اینجا هم یه سر بزن

بهترین حالت برای پوشش wifi یک ساختمان

ویرایش توسط maff21 : 2014-11-22 در ساعت 10:20 PM
    ahadto سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع شدن اکسس پوینت

برچسب برای این موضوع