صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: جلوگیری از اتصال دستگاه ناشناس به وایرلس

نام حقيقي: narges

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط khalilipou نمایش پست ها
    سلام
    من نظر خودم رو میگم :
    بعضی وقتا خیلی سخت فکرمی کنیم و سخت ترین شرایط رو در نظر می گیریم ولی شاید مطلب ساده تر از این حرفا باشه
    به نظر من هیچ حمله ای وجود نداره و mac آدرس های ناشناس میتونه مک آدرس کارتهای شبکه مجازی همون سیستمی باشه که مجوز دسترسی دارن
    دوستمون گفت تو اکسس لیست گذاشتم ولی بازم وصل میشن
    وقتی ما یک لپ تاپ به اکسس پوینت وصل می کنیم معمولا 2 یا چند مک آدرس داره یکی مک وایرلس یکی مک lan و میتونه چند تا هم مک مربوط به کارت شبکه مجازی تولید شده از نرم افزار هایی مثا vmware باشه که همگی مک ها رو تو قسمت clint اکسس پوینت نشون میده که این به معنی این نیست که چند تا سیستم به اکسس پوینت متصل هستند
    ببینید من فقط از طریق نرم افزار، حضور مهاجم را متوجه نشدم بلکه نام لپ تاپ مهاجم در my network هم قابل مشاهده است...حتی یک بار سیستم مهاجم رمز نداشت و من تونستم در قسمت my network اطلاعات به اشتراک گذاشته شده اون را ببینم...

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    برای امن کردن وایرلس هیچ نیازی به فیلتر کردن مک آدرس و مخفی کردن ssid نیست، پیشنهاد من اینه که :

0.وایرلس کامپیوتر رو خاموش و با کابل به مودم وصل شید، مطمئن شید الان با کابل به تنظیمات مودم دسترسی دارین. اگر دانش کافی دارین آخرین نسخه بروزرسانی شده رو از سایت سازنده دستگاه دانلود و روی دستگاه وایرلس نصب کنید.
    1.دکمه ریست دستگاه رو وقتی روشنه 30 ثانیه نگه دارید بعد ول کنید، معمولا" همه چراغاش باهم روشن میشن، چشمک میزنن و دوباره یک یا چند تاشون بعد یه مدت ثابت میشن ( اخطار! تمام تنظیمات دستگاه به روز اول بر میگرده و دوباره باید رمز اینترنت و ... وارد دستگاه شه اگه اطلاعات کافی ندارین این قسمت رو انجام ندید) .
    3.وارد بخش وایرلس بشین اسم شبکه تون رو تغییر بدید.
    4. تنظیمات امنیتی روی wpa2 personal باشه و طول رمزتون بیشتر از 8 حرف باشه و ترجیحا" شماره موبایل نباشه.
    5.اگر داخل مودم امکان اتصال از طریق WPS یا Pincode دارین حتما" غیر فعالش کنید.

مطمئن باشید با انجام این مراحل، 100%، هیچ کس، فعلا" نمیتونه بدون داشتن رمز وایرلس بهش وارد شبکه شما بشه.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    برای امن کردن وایرلس هیچ نیازی به فیلتر کردن مک آدرس و مخفی کردن ssid نیست، پیشنهاد من اینه که :

0.وایرلس کامپیوتر رو خاموش و با کابل به مودم وصل شید، مطمئن شید الان با کابل به تنظیمات مودم دسترسی دارین. اگر دانش کافی دارین آخرین نسخه بروزرسانی شده رو از سایت سازنده دستگاه دانلود و روی دستگاه وایرلس نصب کنید.
    1.دکمه ریست دستگاه رو وقتی روشنه 30 ثانیه نگه دارید بعد ول کنید، معمولا" همه چراغاش باهم روشن میشن، چشمک میزنن و دوباره یک یا چند تاشون بعد یه مدت ثابت میشن ( اخطار! تمام تنظیمات دستگاه به روز اول بر میگرده و دوباره باید رمز اینترنت و ... وارد دستگاه شه اگه اطلاعات کافی ندارین این قسمت رو انجام ندید) .
    3.وارد بخش وایرلس بشین اسم شبکه تون رو تغییر بدید.
    4. تنظیمات امنیتی روی wpa2 personal باشه و طول رمزتون بیشتر از 8 حرف باشه و ترجیحا" شماره موبایل نباشه.
    5.اگر داخل مودم امکان اتصال از طریق WPS یا Pincode دارین حتما" غیر فعالش کنید.

مطمئن باشید با انجام این مراحل، 100%، هیچ کس، فعلا" نمیتونه بدون داشتن رمز وایرلس بهش وارد شبکه شما بشه.
    من نتونستم فایل دانلود firmware مودمم پیدا کنم.مدل مودم
    Adsl 2 plus dsl-2140w
    این تنظیماتی هم که گفتید قبلا انجام دادم
    قسمت wps کدام قسمت تنظیمات مودم؟

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    چرا وقتی من DHCP را غیر فعال می کنم هیچ باکسی برای وارد کردن رنج IP ادرس نمیاره؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تغییر پسورد مك ادرس كارت شبكه كامپيوتر

ubiquiti networks هک کردن مودم با

چگونه یک مک آدرس را نگذاریم کانکت شود

پسورد وایرلس مخفی

mac addressروش فهمیدن

dhcp جلوگیری از دسترسی به اینترنت

جلوگیری از اتصال یک نفر به وایرلس

جلوگیری وصل شدن فردی به مودم

نرم افزار جلوگیری از متصل شدن به مودم

برنامه به دست اوردن مک دستگاه کامپیوتر