نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات پیچیده برای TL-WA5210G

نام حقيقي: فرهود نقی زاده

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    7

تنظیمات پیچیده برای TL-WA5210G

با سلام خدمت دوستان
    سعی کردم مطالب فرام و بخونم و بعد پست بدم !
    دوستان گرامی من روی سیستمم دوتا کارت شبکه دارم یکی ورودی اینترنت و یکی خروجی.
    خروجی من وصل شده به یک مودم TL-5210G و ورودی من از یک مودم Netis که میاد.
    من روی سیستم یک شبیه ساز نصب کردم تا بتونم نت و برای خودم user سازی کنم تمام تنظیمات به دقت انجام شده اما حالا نمیدونم چطور باید اینترنت خودم و ازکامپیوتر شخصیم به این مودم انتقال بدم تا بقیه بتونن استفاده کنن!
    کلا چطور میشه اینترنت و به این مودم از کامپیوتر خودم و از کارت شبکه دومم بهش انتقال بدم؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط megnatis : 2014-10-18 در ساعت 05:25 PM

نام حقيقي: ابوالفضل اکبیا

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام tl-5210g یک اکسس پونت اوت دوره یعنی انتن بیسیم با انتن داخلی سکتور که برای ارتباط بین دو ساختمون که فاصلشون از هم زیاده و صرف نمیکنه که کابل کشی بشه برای بر قراری ارتباط بین این مدل از اکسس پونت ها باید حتما یک جفت روبروی هم قرار بگیرن و کابل lan اونا بعد از PoE اینجکتور به یک سویچ و بعد به یک مودم روتر و کامپیوتر متصل بشه و زمانی که ip اونها توی یک رنج باشه به راحتی اینترنت و به سمت دیگه share میشه برای اینکه شما بتونین اینترنت و به اشتراک بزارین باید از یک اکسس پونت ایندور indoor استفاده کنید.

- - - ادامه - - -

این لینک بطور کامل کانفیگ AP شما رو توضیح داده
    این لینک مستقیم TP-Link ه
    http://www.tp-link.com/en/article/?id=348

megnatis سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فرهود نقی زاده

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ekbia نمایش پست ها
    سلام tl-5210g یک اکسس پونت اوت دوره یعنی انتن بیسیم با انتن داخلی سکتور که برای ارتباط بین دو ساختمون که فاصلشون از هم زیاده و صرف نمیکنه که کابل کشی بشه برای بر قراری ارتباط بین این مدل از اکسس پونت ها باید حتما یک جفت روبروی هم قرار بگیرن و کابل lan اونا بعد از PoE اینجکتور به یک سویچ و بعد به یک مودم روتر و کامپیوتر متصل بشه و زمانی که ip اونها توی یک رنج باشه به راحتی اینترنت و به سمت دیگه share میشه برای اینکه شما بتونین اینترنت و به اشتراک بزارین باید از یک اکسس پونت ایندور indoor استفاده کنید.

- - - ادامه - - -

این لینک بطور کامل کانفیگ AP شما رو توضیح داده
    این لینک مستقیم TP-Link ه How to configure TL-WA5110G/TL-WA5210G as a repeater - Welcome to TP-LINK
    دوست عزیز ممنون از پاسختون اما من مشکلی با ریپیت و وایرلس ندارم کلا میخوام از کارت شبکه دوم من نت بگیره نه مستقیم از مودم!اوک؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ مودم مدل TL_WA5210G

برچسب برای این موضوع