نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس

موضوع: دریافت یک لینک کانکشن قوی از چند کانکشن ضعیف !

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    8

دریافت یک لینک کانکشن قوی از چند کانکشن ضعیف !

سلام .
    من از اینترنتی با پهنای باند ده مگابیت استفاده میکنم ( حدود 1.1 مگابایت دانلود استیبل دارم ) که هر لینک دانلود حدود 30 تا 50 کیلوبایت هست و برای رسیدن به حداکثر سرعت نیاز به نرم افزاری شبیه به اینترنت دانلود منیجر هست که بتونه با تعداد کانکشن بالا کانکت بشه ، تا اینجا مشکلی نیست ولی برای استریم ویدیو یا استفاده از روی گوشی که خیلی مهمه برام این 30-50 کیلوبایت خیلی کمه و در اکثر مواقع گوشی زمان دانلود فقط از یک لینک و همون پنجاه کیلوبایت استفاده میکنه . میخواستم بدون راه پیشنهادی شما برای اینکه این لینک های دانلودی رو به یک لینک با دانلود قوی تبدیل بکنم چیه ؟ ( سخت افزاری یا نرم افزاری ) که دیگه مشکلی برای گوشی نباشه .
    ممنون میشم توضیحی هرچند مختصر ارائه بدید . با تشکر

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    8
    کسی نبود ؟

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام . راه حل شما اینه که یا سرویس دهنده ای رو که ازش اینترنت میگیری عوض کنی و یا این که ازش بخواهی اینترنت با کیفیت بهتون بده. این مشکل واسه اینه که session ها رو محدود میکنن به 512 یا 256 و شما وقتی دارید تک Session کار میکنید این مشکل رو دارید ولی وقتی با نرم افزاری مثل دانلود منیجر که از چند تا session استفاده میکنه مشکلی ندارید و کل پهنای باند برای شما قابل استفاده اس. شما نمیتونید با نرم افزار خاصی بیایید و چند تا sesson ایجاد کنید برای ویدیو ، ضمن اینکه ویدیو از پروتکل udp استفاده میکنه نه tcp که بشه چندتا session بزنی و ازش استفاده کنی. یا لااقل من ندیدم و برام غیر قابل باوره . من دقیقا مشکل شما رو داشتم و با تغییر سرویس دهنده و شرط نداشتن این مشکل از پرووایدر دیگه اینترنت گرفتم و مشکلم حل شد. وقتی شما 10 مگابیت پهنای باند دارید ، باید 10 مگابیت رو با یک session دریافت کنید مگر اینکه طرف مقابل پهنای باند کمتری داشته باشه و یا محدودیت پهنای باند گذاشته باشه ، مثل سایتهای اشتراک گذاریهایی که مجانیش سرعت کمی داره و بعضیهاشون هم اجازه استفاده دانلود منیجر نمیدن و وقتی اکانت میخری ازشون سرعتت نامحدوده و بستگی به پهنای باندت داره. یا با سرویس دهنده تون صحبت کنید و بگید مشکل رو حل کنه و یا تغییرش بدید که مشکلتون صد در صد حل بشه. موفق باشید

mjzaret و plusoft سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط endevb نمایش پست ها
    سلام . راه حل شما اینه که یا سرویس دهنده ای رو که ازش اینترنت میگیری عوض کنی و یا این که ازش بخواهی اینترنت با کیفیت بهتون بده. این مشکل واسه اینه که session ها رو محدود میکنن به 512 یا 256 و شما وقتی دارید تک Session کار میکنید این مشکل رو دارید ولی وقتی با نرم افزاری مثل دانلود منیجر که از چند تا session استفاده میکنه مشکلی ندارید و کل پهنای باند برای شما قابل استفاده اس. شما نمیتونید با نرم افزار خاصی بیایید و چند تا sesson ایجاد کنید برای ویدیو ، ضمن اینکه ویدیو از پروتکل udp استفاده میکنه نه tcp که بشه چندتا session بزنی و ازش استفاده کنی. یا لااقل من ندیدم و برام غیر قابل باوره . من دقیقا مشکل شما رو داشتم و با تغییر سرویس دهنده و شرط نداشتن این مشکل از پرووایدر دیگه اینترنت گرفتم و مشکلم حل شد. وقتی شما 10 مگابیت پهنای باند دارید ، باید 10 مگابیت رو با یک session دریافت کنید مگر اینکه طرف مقابل پهنای باند کمتری داشته باشه و یا محدودیت پهنای باند گذاشته باشه ، مثل سایتهای اشتراک گذاریهایی که مجانیش سرعت کمی داره و بعضیهاشون هم اجازه استفاده دانلود منیجر نمیدن و وقتی اکانت میخری ازشون سرعتت نامحدوده و بستگی به پهنای باندت داره. یا با سرویس دهنده تون صحبت کنید و بگید مشکل رو حل کنه و یا تغییرش بدید که مشکلتون صد در صد حل بشه. موفق باشید

امکان این کار برام وجود نداره . یه چیزی شبیه لود بالانس نمیشه انجام داد ؟

نام حقيقي: احسان لاجوردی

خواننده
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    99
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط plusoft نمایش پست ها
    امکان این کار برام وجود نداره . یه چیزی شبیه لود بالانس نمیشه انجام داد ؟
    شاید تکنولوژی speedfusion لود بالانسر های peplink به درد کار شما بخورد. این تکنولوژی برای استفاده از پهنای باند چند لینک بصورت همزمان استفاده میشه. البته باید در دو سر ارتباط از همین تجهیزات استفاده کنید چون این تکنولوژی انحصاری همین شرکت هست و با الگوریتم های خاص خودش اینکارو میکنه.

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    شاید اگه دو جای خاص باشند یک کارهایی بشه کرد که البته من بعید میدونم. آخه مشکل سرویس دهندس که محدودیت روی session ها گذاشته و چون برای انتقال تصویر (یک کانال) میخواهید و چون کانکشن udp هست نمیشه. البته اگه مثلا دوربین 16 کاناله باشه میتونیم 16 تا session مختلف تقسیم کنیم ، البته اگه برنامه این قابلیت رو داشته باشه و یا به سورس اون دسترسی داشته باشیم ، راه بعدی هم که پایین آوردن کیفیت تصاویر و استفاده از فشرده کننده هایی که حداکثر فشردگی رو داشته باشند که پهنای باند کمتری نیاز باشه ولی اینطوری که بشه لود بالانس کرد(چی رو با چی میخواهیم لود بالانس کنیم ؟؟؟ مگه از چند جا پهنای باند میگیریم ؟؟) لااقل سواد من قد نمیده. البته هیچ چیز بعید نیست ولی با توجه به اطلاعاتی که بنده دارم اینکار نشدنیه ، خوب قطعا اطلاعات من کافی نیست ، بنظرم بهتره دوستان دیگه هم که تجربه اینکار رو دارن ، منظورم اینه که این مشکل رو داشتن و تونستن حلش کنن ، راه حلش رو بگن. راه حل پیشنهادی بنده که مذاکره با سرویس دهنده در جهت بهبود کیفیت و برداشتن این محدودیتها و یا تغییر سرویس دهنده که فرمودید امکانش وجود نداره . از نظر بنده راه سومی وجود نداره. منتظر جواب دوستان هستیم ، شاید کسی تونسته باشه این مشکل رو حل کنه و تجربه و دانش خودش رو در اختیار ما و بقیه دوستان بگذاره که باعث رشد علمی و عملی همه مون بشه

نام حقيقي: asdfas

عضو عادی
    نوشته
    207
    سپاسگزاری شده
    97
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط plusoft نمایش پست ها
    سلام .
    من از اینترنتی با پهنای باند ده مگابیت استفاده میکنم ( حدود 1.1 مگابایت دانلود استیبل دارم ) که هر لینک دانلود حدود 30 تا 50 کیلوبایت هست و برای رسیدن به حداکثر سرعت نیاز به نرم افزاری شبیه به اینترنت دانلود منیجر هست که بتونه با تعداد کانکشن بالا کانکت بشه ، تا اینجا مشکلی نیست ولی برای استریم ویدیو یا استفاده از روی گوشی که خیلی مهمه برام این 30-50 کیلوبایت خیلی کمه و در اکثر مواقع گوشی زمان دانلود فقط از یک لینک و همون پنجاه کیلوبایت استفاده میکنه . میخواستم بدون راه پیشنهادی شما برای اینکه این لینک های دانلودی رو به یک لینک با دانلود قوی تبدیل بکنم چیه ؟ ( سخت افزاری یا نرم افزاری ) که دیگه مشکلی برای گوشی نباشه .
    ممنون میشم توضیحی هرچند مختصر ارائه بدید . با تشکر
    من متوجه هدف شما نشدم
    اینجوری که بنده فهمیدم شما میخواین با موبایلتون از اینترنتتون جهت دیدن فیلم انلاین استفاده کنین که سرعت پایینه ، اره ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع