نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: دیدن رمز کانکشن های همسایه ها در manage wirless

نام حقيقي: sama

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

دیدن رمز کانکشن های همسایه ها در manage wirless

یک شبکه workgroup دارم به ۸ سیستم که به کمک یک اکسس پوینت همراه با کارت شبکه وایرلس برای هر سیستم شبکه را راه اندازی کرده ام

برای اینکه رمز اکسس پوینت را به هر سیستم بدهم مسیر network sharing-->mange wirless -->security را رفته و رمز را داده و ان سیستم از اینترنت استفاده می کند .
    سوال اول آیا جایی دارد که بتواند پس از آن که رمز را دادم این تب را بردارم یا کاری کنم که پس ورد کلا قابل رویت نباشد چون با تیک show character دیده می شود
    در حال حاضر کاربران را با user limit بالا آورده ام تا پس ورد را نبیندد .

سوال دوم در همین پنجره manage wirless می بینم اسامی کسانی که در اطراف محیط ما بوده و اکسس پوینت آن ها شناسایی می کند وقتی روی اسامی آنها کلیک می کنم تب securiy می روم رمز آنها قابل رویت است پس حتما ما هم برای آنها قابل دیدن هستیم این مشکل را چطور حل کنم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali A

عضو عادی شناسه تصویری sayrus2010
    نوشته
    544
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    248
    سوال دوم در همین پنجره manage wirless می بینم اسامی کسانی که در اطراف محیط ما بوده و اکسس پوینت آن ها شناسایی می کند وقتی روی اسامی آنها کلیک می کنم تب securiy می روم رمز آنها قابل رویت است پس حتما ما هم برای آنها قابل دیدن هستیم این مشکل را چطور حل کنم ؟
    دوست عزیز گویا استدلالتون اشتباه هست،ببینید شاید شما برین تو یه پاساژ پر از مغازه های موبایل و کامپیوتر فروشی که همه حداقل یه وای فای دارند.شما اگر وافای گوشیتون رو روشن کنید شاید ده ها SSID براتون تو لیست نشون بده،تا زمانی که شما رمز وایرلس اونها رو نداشته باشید امکان استفاده نیست،(در یک صورت قابل استفاده هست که از رمز نگاری استفاده نکرده باشند)
    چیزی که شما تو تب Security می بینید،رمز هایی هستند که خودتون وارد کردید،وگرنه در حالت پیشفرض نباید رمز در اون ها ذخیره شده باشه.
    در ضمن SSID هایی که تو لیست manage wireless network می بینید،همون SSID های هست که این کاربر باهاشون به شبکه وایرلس وصل شده تو دوره زمانی که از این سیستم عامل استفاده می کرده و از طریق وایرلس به اینترنت دسترسی پیدا می کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

رمز کانکشن

برچسب برای این موضوع