صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 68

موضوع: اتصال دو کامپیوتر با دو IP مختلف توسط شبکه اینترنت

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط cisco-tr نمایش پست ها
    خواهش میکنم

فقط یه سوال. من برای انتقال اطلاعات باید از نرم افزاری استفاده کنم که در اون باید IP کامپیوتر گیرنده رو حتما وارد کنم. آیا ID در teamviewer مشابه با همان IP است؟

نام حقيقي: cisco

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    نه خیروقتی شما teamviewer رو اجرا می کنین به شما یه ID نه(9) رقمی میده و در کامپیوتر مقصد هم همینطور.و یه رمز 4 رقمی.حالا شما تو هر کدوم از کامپیوترا میتونین با دادن ID کامپیوتر مقابل و زدن رمز بهش وصل بشین.میشه بگین دلیل استفاده از IP چیه؟

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    خواهش میکنم
    فقط یه سوال. من برای انتقال اطلاعات از نرم افزاری استفاده میکنم که در اون حتما باید IP کامپیوتر گیرنده را وارد کنم. این ID در teamviewer مشابه همان IP است؟

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    نیازی نیست که IP سیستم مقابل رو وارد کنین.برای انتقال اطلاعات میتونین بدون نیاز به IP از teamviewer استفاده کنین.ID یک عدد نه(9) رقمی مثل 945 321 548 است ولی IP به صورت 192.168.1.24 می باشد.

zahra_am سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    نیازی نیست که IP سیستم مقابل رو وارد کنین.برای انتقال اطلاعات میتونین بدون نیاز به IP از teamviewer استفاده کنین.ID یک عدد نه(9) رقمی مثل 945 321 548 است ولی IP به صورت 192.168.1.24 می باشد.
    پس در اینصورت ممکنه این نرم افزار برای کار من مناسب نباشه. چون من از MATLAB استفاده میکنم و در اون remote address رو به فرمت آدرس IP قبول میکنه. سوال من این است که امکانش هست که من آدرس IP کامپیوتر گیرنده رو بتونم داشته باشم؟
    ممنون

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    تا زمانیکه مودمش خاموش نشه بله میتونین IP سیستم مقصد رو داشته باشین و به MATLAB بدین.

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    تا زمانیکه مودمش خاموش نشه بله میتونین IP سیستم مقصد رو داشته باشین و به MATLAB بدین.
    ممنون از پاسختون.پس اگه IP مقصد رو نشون میده خیلی عالی هست. چون من به اون نیاز دارم.ممنون

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    با سلام دوبارهIP مقصد رو نشون نمیده که!شما تو هر کدوم از کامپیوترات برای این که IP valid رو ببینی توgoogle عبارت IP Address رو بزن و اولین چیزی که نشون میده IP valid شماست.و می تونین از اون در کامپیوتر مقصد استفاده کنین.

ویرایش توسط cisco-tr : 2014-08-11 در ساعت 07:12 AM

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    با سلام دوبارهIP مقصد رو نشون نمیده که!شما تو هر کدوم از کامپیوترات برای این که IP valid رو ببینی توgoogle عبارت IP Address رو بزن و اولین چیزی که نشون میده IP valid شماست.و می تونین از اون در کامپیوتر مقصد استفاده کنین.
    با سلام دوباره. بسیار ممنونم بابت راهنمایی های ارزشمندتون. عبارت IP Adress رو در google تایپ کردم و سایت What Is My IP Address? IP Address Tools and More بالاخره IP رو به من نشون داد. فقط اگه ممکنه بگین این IP Address با IP که با دستور ipconfig در محیط cmd نشون داده میشه چه تفاوتی داره؟
    بازم ممنون

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    من این نرم افزارو نصب کردم روی لپ تاپم خوب جواب میده و فعال میشه ولی روی PC به سیستم ID اختصاص نمیده و پیغام Not ready.please check your connection نشون میده و رنگ اتصال به اینترنت هم قرمز هست. در صورتیکه اتصال اینترنت مشکلی نداره و فایروال هم خاموشه. لطفا اگه ممنکنه بگین مشکل از کجاست؟
    ممنون

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_am نمایش پست ها
    با سلام دوباره. بسیار ممنونم بابت راهنمایی های ارزشمندتون. عبارت IP Adress رو در google تایپ کردم و سایت What Is My IP Address? IP Address Tools and More بالاخره IP رو به من نشون داد. فقط اگه ممکنه بگین این IP Address با IP که با دستور ipconfig در محیط cmd نشون داده میشه چه تفاوتی داره؟بازم ممنون
    سلام.خواهش می کنم.ما کلا دو نوع IP Address داریم که این دو نوع در تمامی کلاس های IP هست.نوع اول IP valid یا IP public هستش که اینها در اینترنت قابل مسیریابی هستند.ونوع دوم IP invalid یا IP private که اینها قابلیت مسیریابی در اینترنت رو ندارند و فقط برای استفاده در شبکه های LAN مورد استفاده قرار می گیرند.IP private در کلاسهای مختلف : در کلاس A از 10.0.0.0 تا 10.255.255.255.در کلاس B از 172.16.0.0 تا 172.31.255.255.و در کلاس C از 192.168.0.0 تا 192.168.255.255 هستند که اینها قابلیت routing در اینترنت رو ندارند.و بقیه IP address ها از نوع IP public بوده و قابلیت مسیریابی در اینترنت رو دارند.پس کامپیوتر ما(بسته هایی که از اینترنت به کامپیوتر ما میان یا از کامپیوتر ما به سمت اینترنت میرن یا بصورت دقیق تر بسته هایی که فیلد Source IP یا Destination IP شون IP valid کامپیوتر ماست.) برای اینکه در اینترنت قابل مسیریابی باشه از طرف ISP به ما یک IP public اختصاص داده میشه(همون IP ای که شما تو سایت cmyip.com می بینید.).و IP ای که ما در command promt ویا ترمینال لینوکس می بینیم IP private ماست که این IP در اینترنت قابل مسیریابی نیست.- - - ادامه - - -
    من این نرم افزارو نصب کردم روی لپ تاپم خوب جواب میده و فعال میشه ولی روی PC به سیستم ID اختصاص نمیده و پیغام Not ready.please check your connection نشون میده و رنگ اتصال به اینترنت هم قرمز هست. در صورتیکه اتصال اینترنت مشکلی نداره و فایروال هم خاموشه. لطفا اگه ممنکنه بگین مشکل از کجاست؟ممنون
    دقیق متوجه نشدم.اگه ممکنه عکسشو بگیرین بذارین.

ویرایش توسط cisco-tr : 2014-08-11 در ساعت 12:49 PM

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    سلام.خواهش می کنم.ما کلا دو نوع IP Address داریم که این دو نوع در تمامی کلاس های IP هست.نوع اول IP valid یا IP public هستش که اینها در اینترنت قابل مسیریابی هستند.ونوع دوم IP invalid یا IP private که اینها قابلیت مسیریابی در اینترنت رو ندارند و فقط برای استفاده در شبکه های LAN مورد استفاده قرار می گیرند.IP private در کلاسهای مختلف : در کلاس A از 10.0.0.0 تا 10.255.255.255.در کلاس B از 172.16.0.0 تا 172.31.255.255.و در کلاس C از 192.168.0.0 تا 192.168.255.255 هستند که اینها قابلیت routing در اینترنت رو ندارند.و بقیه IP address ها از نوع IP public بوده و قابلیت مسیریابی در اینترنت رو دارند.پس کامپیوتر ما(بسته هایی که از اینترنت به کامپیوتر ما میان یا از کامپیوتر ما به سمت اینترنت میرن یا بصورت دقیق تر بسته هایی که فیلد Source IP یا Destination IP شون IP valid کامپیوتر ماست.) برای اینکه در اینترنت قابل مسیریابی باشه از طرف ISP به ما یک IP public اختصاص داده میشه(همون IP ای که شما تو سایت cmyip.com می بینید.).و IP ای که ما در command promt ویا ترمینال لینوکس می بینیم IP private ماست که این IP در اینترنت قابل مسیریابی نیست.- - - ادامه - - -دقیق متوجه نشدم.اگه ممکنه عکسشو بگیرین بذارین.
    بسیار ممنون از پاسختون. امکان گذاشتن عکس در اینجا وجود داره؟
    ممنون میشم راهنماییی کنید

- - - ادامه - - -

ببخشید ممکنه فعال نشدن teamviewer روی کامپیوتر دانشگاه به دلیل استفاده از شبکه داخلی دانشگاه باشه؟ چون پیغام زیر رو هم نشون میده.
    most likely you use a proxy server and you have to enter the proper information in the option dialog.

- - - ادامه - - -

البته روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت و وصل شد. فقط روی کامپیوتر خودم مشکل داره

نام حقيقي: حامد اچ

عضو عادی شناسه تصویری hamedelnin
    نوشته
    1,002
    سپاسگزاری شده
    809
    سپاسگزاری کرده
    342
    نوشته های وبلاگ
    2
    سلام
    همین کادر نواری که بالای پنجره ی تایپ هست ، گزینه insert image داره.یا میتونین عکس هاتون رو توی یه آپلودسنتر قرار بدید و لینکش رو اینجا بذارید

عضو عادی
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    4
    بسیار ممنون از پاسختون. امکان گذاشتن عکس در اینجا وجود داره؟
    ممنون میشم راهنماییی کنید

- - - ادامه - - -

ببخشید ممکنه فعال نشدن teamviewer روی کامپیوتر دانشگاه به دلیل استفاده از شبکه داخلی دانشگاه باشه؟ چون پیغام زیر رو هم نشون میده.
    most likely you use a proxy server and you have to enter the proper information in the option dialog.

- - - ادامه - - -

البته روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت و وصل شد. فقط روی کامپیوتر خودم مشکل داره

خواهش می کنم.
    شما بعد upload عکس آدرسش رو اینجا کپی کنین

احتمال این وجود داره که SSH رو بسته باشن.(پورت مورد نیاز برای برقراری ارتباط از طریق teamviewer)

ویرایش توسط cisco-tr : 2014-08-12 در ساعت 09:48 AM

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    44
    خواهش می کنم.
    شما بعد upload عکس آدرسش رو اینجا کپی کنین

احتمال این وجود داره که SSH رو بسته باشن.(پورت مورد نیاز برای برقراری ارتباط از طریق teamviewer)

ممنون[IMG][/IMG]

این عکس هستش که در نوار پایین پیغام داده که نرم افزار فعال نشده.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelnin نمایش پست ها
    سلام
    همین کادر نواری که بالای پنجره ی تایپ هست ، گزینه insert image داره.یا میتونین عکس هاتون رو توی یه آپلودسنتر قرار بدید و لینکش رو اینجا بذارید
    بسیار ممنون

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال دو کمپیوتر از طریق انترنت

اتصال دو کامپیوتر با ip

اتصال دو کامپیوتر با ای پی

شبکه کردن دو لپتاپ بدون اینترنت

نحوه اتصال دو اینترنت مختلف

شبکه کردن دوکامپیوتر دربا اینترنت

ارتباط دو کامپیوتر از طریق دو شبکه مجزا

شبكه كردن دو كامپيوتر با اینترنت

اتصال چند کامپیوتر به اینترنت