نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط hamedelnin
  • 2 توسط sayrus2010
  • 1 توسط mojtaba461

موضوع: وصل نشدن وایرلس لپ تاپ

نام حقيقي: فاطمه میرعباسی

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

وصل نشدن وایرلس لپ تاپ

ن با لپ تاپ acer v3 571g با ویندوز 7 جدیدا نمیتونم به اینترنت به صورت وایرلس وصل بشم البته با کابل وصل میشه و با گوشی هم میتونم. ولی از موقعی که رمز وایفای رو عوض کردم جلوی اسم وایرلس ضربدر زده و نوشته:
    the settings saved on this computer do not match the requirements of the network
    چیکارش کنم؟؟؟ اعصابمو خورد کرده مودمم iplink هست و موقع کانفیگ pppoe رو انتخاب کردم فک نکنم مشکل از این باشه....

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حامد اچ

عضو عادی شناسه تصویری hamedelnin
    نوشته
    1,002
    سپاسگزاری شده
    809
    سپاسگزاری کرده
    342
    نوشته های وبلاگ
    2
    سلام
    خب با رمز جدیدی که گذاشتین وصل بشین دیگه :/

zahra007 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali A

عضو عادی شناسه تصویری sayrus2010
    نوشته
    544
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    248
    با فرض مبتدی بودن به دو روش زیر رمز جدید رو وارد کنید:
    1-روی کانکشن وایرلس راست کلیک کنید و گزینه Properties رو بزنید،تو تب Security قسمت Network Security key رمز جدید وایرلس رو بزنید.
    2-از توی تنظیمات Network and Sharing Center و قسمت Manage Wireless Networks کانکشنی که مشکل داره رو حذف کنید،وای فای لپ تاپ رو خاموش و روشن کنید،رمز جدید وایرلس رو وارد کنید.

hamedelnin و zahra007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: نجومی

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
    با فرض مبتدی بودن به دو روش زیر رمز جدید رو وارد کنید:
    1-روی کانکشن وایرلس راست کلیک کنید و گزینه Properties رو بزنید،تو تب Security قسمت Network Security key رمز جدید وایرلس رو بزنید.
    2-از توی تنظیمات Network and Sharing Center و قسمت Manage Wireless Networks کانکشنی که مشکل داره رو حذف کنید،وای فای لپ تاپ رو خاموش و روشن کنید،رمز جدید وایرلس رو وارد کنید.
    سلام. دوست عزیز روشی که گفتید برای فراموشی رمز عبور کارایی داره نه اینجا!
    ولی راه دوم درسته . منم ساده تر میگم : شما برید توی network and sharing center و بعد از manage wireless network اسم وایرلستون رو انتخاب کنید و روش delete بزنید تا پاک شه. حالا وایرلس لپ تاپ رو خاموش روشن کنید. میبینید که درست شده. احیانا اگه درست نشد، وارد تنظیمات وایرلس مودمت شو و اسم وایرلستوتغییر بده. شک نکن درست میشه!

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanskyman نمایش پست ها
    ولی راه دوم درسته . منم ساده تر میگم : شما برید توی network and sharing center و بعد از manage wireless network اسم وایرلستون رو انتخاب کنید و روش delete بزنید تا پاک شه. حالا وایرلس لپ تاپ رو خاموش روشن کنید. میبینید که درست شده. احیانا اگه درست نشد، وارد تنظیمات وایرلس مودمت شو و اسم وایرلستوتغییر بده. شک نکن درست میشه!
    هر جفت روش ها یکیه و فرقی نداره!

sayrus2010 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    0
    روش اول شما عملا کاری انجام نمیده برای این مشکل . درسته که پسورد از اونجا تعویض میشه ولی برای نتورکی که دیس ابل شده حتی تعویض پسورد هم افاقه نمیکنه و حتما باید کانکشن مربوطه دیلت شه.
    ویندوز سون یک باگ اساسی داره و اون اینه ک وقتی رمز کانکشن وایرلس عوض میشه بجای ارور pasword mismatch یه ارور گیج کننده میزنه و باعث میشه کاربر گیج شه.. روش دوم مشکل رو حل میکنه. چون شناسه سرویس خدمات از دیتا بیس وایرلس حذف میشه.
    پیروز و برقرار...

ویرایش توسط sanskyman : 2014-07-11 در ساعت 11:49 PM

نام حقيقي: Ali A

عضو عادی شناسه تصویری sayrus2010
    نوشته
    544
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    248
    ولی از موقعی که رمز وایفای رو عوض کردم جلوی اسم وایرلس ضربدر زده
    دوست عزیز هر دو روش برای زمانی هست که SSID عوض نشده باشند،فقط برای وارد کردن رمز جدید وایرلس هست.

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز هر دو روش برای زمانی هست که SSID عوض نشده باشند،فقط برای وارد کردن رمز جدید وایرلس هست.
    عرض کردم که ! با روشاتون پسورد میشه عوض کرد ولی نتورک دیس ابل شده برای مشکل بالا با عوض کردن پسورد حل نمیشه! تنها راه حذف نتورک میباشد

نام حقيقي: حسین

عضو عادی .
    نوشته
    171
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjooo نمایش پست ها
    ن با لپ تاپ acer v3 571g با ویندوز 7 جدیدا نمیتونم به اینترنت به صورت وایرلس وصل بشم البته با کابل وصل میشه و با گوشی هم میتونم. ولی از موقعی که رمز وایفای رو عوض کردم جلوی اسم وایرلس ضربدر زده و نوشته:
    the settings saved on this computer do not match the requirements of the network
    چیکارش کنم؟؟؟ اعصابمو خورد کرده مودمم iplink هست و موقع کانفیگ pppoe رو انتخاب کردم فک نکنم مشکل از این باشه....
    دوست عزیز چک کنید درایور وایرلس رو لپ تاپ نصب شده یا نه.

نام حقيقي: حسام الدین عزیزی

عضو عادی
    نوشته
    128
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    32
    در قسمت manage بک دفعه وایرلس رو پاک کنید و دوباره وصل بشین

نام حقيقي: فاطمه میرعباسی

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از همه ی دوستانی که جواب دادند مشکلم به دست پرتوانم حل شد! و اما ماجرا ازین قرار بود:
    از اونجایی که چیزی درین رابطه حالیم نبود بعد از کلی کارهای بیهوده مثل کانفیگ دوباره نصب دوباره درایورها اون فایل rasppoe و کلی بدبختی رفتم توی قسمت manage wireless networks و دبدم همه ی network هایی که قبلا بهشون وصل شدم با پسورد و نوع کانفیگشون اونجا هستن اولین connection ای سرویسکار درست کرده بود هم اونجا بود(wowwwww) پس مال خودمو به تنظیمات اون عوض کردم(در قسمت properties) پسوردم هم یه چیز عجیب غریبی شده بود اونم عوض کردم به پسورد اصلی که به مودم داده بودم و پایان مشکلات!!!! البته این کار برای همه محتملا چیز واضحی بوده!اما برای شخص ناشی مثل من اتدازه یه شاتل هوا کردن بود!!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

علت وصل نشدن لب تاب به وای فای

وصل نشدن لپ تاپ به وایرلس

مشکل وصل نشدن وای فای لب تاب

رفع مشکل وایرلس لپ تاپ

علت وصل نشدن لپ تاپ به وایرلس

http:forum.persiannetworks.comf77t66382.html

حل مشکل وایرلس لپ تاپ

دلیل وصل نشدن لپ تاپ به وای فای

روشن نشدن وایرلس لپ تاپ

علت قطع شدن وای فای لپ تاپ

مشکل وصل نشدن وای فای لپ تاپعلت وصل نشدن لب تاپ به وای فایمشکلات وای فای لب تابمتصل نشدن لپ تاپ به وای فایوصل نشدن وای فای لب تابرفع مشکل وایرلس لب تابرفع مشکل وای فای لب تابعلت وصل نشدن لب تاب به اینترنتروشن نشدن وای فای لپ تاپعلت خاموش شدن وایرلس لپ تاپعلت روشن نشدن وای فای لب تابعلت وصل نشدن لب تاب ایسر به وای فالپ تاپ به وایرلس وصل نمیشهگزینه. network. security key. چیستمشکل وصل نشدن لپ تاپ به وای فای

برچسب برای این موضوع