صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: مدارک بین المللی وایرلس

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    جناب مهندس ممکنه یک نمونه از محصولات cwnp رو با لینکش قرار بدید ؟
    منظور من Cisco بود . شما گفتین Cisco بیشتر روی محصولات خودش تاکید داره من گفتم کسی که همچین کاری میکنه نباید دیوایس های خود رو معرفی کنه ؟

نام حقيقي: پدرام

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    وایرلس صرفا کانفیگ تجهیزات نیست ، بلکه هنر محاسبات + مدیریت تجهیزات + کانفیگ صحیح می باشد.
    من کاملا با آقای زحمتکش موافقم
    قبل از این تحریم ها در عسلویه کار میکردم یک شرکت کره ایی کار وایرلس انجام میداد. نکته جالبشون این بود مثل مهندس های عمران از دوربین های نقشه برداری برای پلان کردن محیط پوشش دهیشون استفاده میکردن بعد از کلی محاسبه نتیجه میشد چندتا دستگاه و شبکه رو راه مینداختن بدون هیچ مشکلی و نقطه کوری و این دلقک بازی هایی که نصاب های ایرانی توی پروژه ها از خودشون در میارن. ولی من خودم میگم وقتی ما بخوایم یه شبکه رو راه بندازیم اول میگردیم توی بازار ببینیم چی پیدا میکنیم تا بچپونیم به پروژه. اگر جواب داد میشیم مهندس و متخصص وایرلس اگر جواب نداد میگیم وایرلس ضعف داره.
    من احساس مکنیم کارمون غلطه دانش وایرلس رو نداریم
    نظربقیه دوستان رو نمی دونم؟

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedra نمایش پست ها
    من کاملا با آقای زحمتکش موافقم
    قبل از این تحریم ها در عسلویه کار میکردم یک شرکت کره ایی کار وایرلس انجام میداد. نکته جالبشون این بود مثل مهندس های عمران از دوربین های نقشه برداری برای پلان کردن محیط پوشش دهیشون استفاده میکردن بعد از کلی محاسبه نتیجه میشد چندتا دستگاه و شبکه رو راه مینداختن بدون هیچ مشکلی و نقطه کوری و این دلقک بازی هایی که نصاب های ایرانی توی پروژه ها از خودشون در میارن. ولی من خودم میگم وقتی ما بخوایم یه شبکه رو راه بندازیم اول میگردیم توی بازار ببینیم چی پیدا میکنیم تا بچپونیم به پروژه. اگر جواب داد میشیم مهندس و متخصص وایرلس اگر جواب نداد میگیم وایرلس ضعف داره.
    من احساس مکنیم کارمون غلطه دانش وایرلس رو نداریم
    نظربقیه دوستان رو نمی دونم؟
    یه جوری همه دوستان وایرلس کار ما رو کوبیدی که فکر کنم خصومت شخصی داشتی باهاشون!!!!!!!!!!!
    داداش راستش اینجور کار کردن رو حداقل من توی دور و بر خودم ندیدم. خود من نه سواد وایرلس دارم ، نه مدرک کامپیوتر و این چیزها ، اما حداقل کاری که کردم توی لینک ها و وایرلس کاری هام این بوده که مشورت خواستم راجع به برند و تجهیزات. چیزی رو هم نچپوندم به پروژه هام.
    حداقل یه خورده خفیف تر حمله میکردی ، دلقک بازی چیه؟ اصلا از طرز فکرتون خوشم نیومد. یا شما با آدم های درست حسابی کار نکردید یا آدم های درست حسابی کارهای شما رو قبول نکردند. کمی منصف باشید

نام حقيقي: Ruha

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    23
    چند نمونه کتاب های ترجمه شده CWNP توسط مهندس رضا مقدم در سایت ipexperts.ir
    خوبیش اینه خودش هم تو کاره و ترجمه نسبتا خوبی کرده

نام حقيقي: پدرام

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    یه جوری همه دوستان وایرلس کار ما رو کوبیدی که فکر کنم خصومت شخصی داشتی باهاشون!!!!!!!!!!!
    داداش راستش اینجور کار کردن رو حداقل من توی دور و بر خودم ندیدم. خود من نه سواد وایرلس دارم ، نه مدرک کامپیوتر و این چیزها ، اما حداقل کاری که کردم توی لینک ها و وایرلس کاری هام این بوده که مشورت خواستم راجع به برند و تجهیزات. چیزی رو هم نچپوندم به پروژه هام.
    حداقل یه خورده خفیف تر حمله میکردی ، دلقک بازی چیه؟ اصلا از طرز فکرتون خوشم نیومد. یا شما با آدم های درست حسابی کار نکردید یا آدم های درست حسابی کارهای شما رو قبول نکردند. کمی منصف باشید
    نه آقا این حرفها چیه هدف و نیت من کوبیدن شما و یا شخص خاصی نبود
    داخل متن من هم نگاه کنی حودم رو هم بخشی از این ماجرا دونستم. در ضمن وایرلس همش زدن لینک نیست هرچند توی ایران وایرلس این جوری جا افتاده هر وقت میگی وایرلس طرفت میگه کجا رو میخوای به کجا وصل کنی از پیچیده ترین راه اندازی ها پوینت به مالتی پوینت است اونم زمانیه که پهنای باند بالا هم مدنظر باشه (با هرکی صحبت میکنی میخواد متقاعدت کنه به جای وایرلس برو سراغ کابلی چون وایرلس جواب نمیده) ولی من چیزایی از پیمانکاران خارجی دیدم که غیر ممکن رو ممکن کردن و ضعف از نداشتن دانش ماست نه وایرلس. من از تجربیات و توانایی های شما خبر ندارم و در مورد شما هم اظهار نظر نکردم. با توجه به شناختی که از دور برم داشتم نظرم رو گفتم. اگر باعث رنجش شما شدم متاسفم

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ویرایش توسط gallaxy67 : 2014-06-20 در ساعت 10:42 PM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.