چون این متن رو به شخص فرستادم تماما انگار دارم با یکی حرف میزنم ببخشید دیگه copy paste همینه
من کارشناس پشتیبانی اینترنت یکی از شرکت های شیراز هستم . من بهت میگم چیکار کنی
ببین اول برو یه ای پی دستی به سیستمت بده مثلا 192.168.1.7
بعد توی مرورگر با 192.168.1.20 وارد محیط کانفیگ شو
یوزر و پسور ubnt هست . قسمت کشور ور بزار روی کانفیگ اند تست
تیگ agree رو هم بزن
بعد که وارد دستگاه شدی برو توی قسمت network و گزینه router رو انتخاب کن از قسمت پایین رو بزار روی pppoe بعدش یوز پسورد رو وارد کن .
برو پایین تر DHCP رو enable کنید و یا بصورت دستی بزاریدش روی 192.168.1.2-192.168.1.254
change بعدش apply رو بزنید .
از این به بعد دیگه ای پی آدرس عوض میشه شما باس با 192.168.1.1 وارد انتن شید مجدد
بعدش برید توی قسمت وایرلس . ابتدا بین 5 و 10 و 20 و 40 یکی رو انتخاب کن . اینجا هم بستگی داره که شرکت خودش قدرت رو روی چی گزاشته باشه .
بعدش یه گزینه داره به نام wpa یا wpa2 بستگی داره شرکت ارائه دهنده خودش چی تعریف کرده باشه که بعید میدونم شرکتی این کد رو به مشترک بده چون خیلی خصوصیه واسه شرکت . بعدش که wpa رو زدید بازم change apply کنید .
الان دیگه باید منتظر بمونید که سیگنال رو ازدکل فرستنده های شرکت نزدیکتون دریافت کنید که معمولا در ubiquti ها سه تا چهار دقیقه طول میکشه البته شما میتونید انتنتون رو روی سیگنال مخصوص خوده فرستده (دکل نه. خوده انتنی که ssid اون رو شما انتخاب کردی) قفل کنید که شاید به سی ثانیه هم طول نکشه سیگنال گرفتنتون .
تا اینجا دیگه اینترنتتون وصله . ولی بعدش برید توی قسمت system اسم رادیو و اسم ادمین رو عوض کنید و رمز بزارید واسه ورود انتنون . پس تغییر نام ها و رمز ها دیگه یوزر پس ورود به انتن ubnt ubnt نیست همونیه که شما انتخاب کردی.
اگر کی و کاستی داشت معذرت میخوام دیگه کوچیک ترین کاری بود که از دستم برمیومد همه رو هم از بر نوشتم اشتباه بود ببخشید دیگه