صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: اینرتنت وایرلس از پارس انلاین

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852

اینرتنت وایرلس از پارس انلاین

سلام دوستان برای افزایش پهنای باند اینترنت شرکتمون امروز با کارشناسان پارس انلاین صحبت میکردیم قرار بر این شد که ازشون بصورت وایرلس پهنای باند بگیریم..حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که اینها گفتن چون ساختمون شما 4 طبقه هست بدون نیاز به دکل لینک میزنیم براتون و هزینه اجاره رادیوی ی که براتون میزایم ماهی صد هزار تومان و اگه بخواید بخریدش 3 میلیون...

قراره شرکت به نزدیک ترین فرستنده پارس انلاین متصل بشه که حدو.د 8 کیلومتر از ش رکت ما فاصله داره و من توی گوگل ارث که رفتم موقعیت رو بررسی کنم دیدم حدود 70 متر ارتفاع شرکت ما بالاتر از محل اونها هست...

میخوام بدونم اولا امکان برقراری لینک بدون دکل در سمت ما در این افصله هست؟و اینکه به نظر شما قراره از چه رادیویی استفاده بشه که 3 میلیون هزینه از ما درخواست کردند(نوع رادیو رو در حال حاضر ذکر نکردن) و اینکه ایا امکانش هست ما خودمون اقدام به نصب رادیو و اتصالش به فرستنده اونها بکنیم؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بابت لینک که میشه لینک رو گرفت مگر اینکه بین شما و اون نقطه مانعی وجود داشته باشه.

در خصوص رادیو و نصب توسط خودتون هم باید با سرویس دهنده صحبت کنید، گاهی اوقات برای بعضی سرویس ها Force میکنند که باید حرف حرف ما باشه !

hexman سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    شما باید ببینید بین ساختمون شما و سایت اونا مانعی وجود داره یا خیر ؟
    مدل رادیویی که میخوان استفاده کنند هم میتونید سوال کنید .ضمن اینکه در حال حاضر چیزی به نام فورس وجود نداره ، و میتونید رادیو رو خودتون تهیه کنید.مگر دستگاهی که در انحصار اونا باشه که بعیده.
    چه میزان پهنای باند قراره تهیه کنید ؟

نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    شما باید ببینید بین ساختمون شما و سایت اونا مانعی وجود داره یا خیر ؟
    چون ما در منطقه صنعتی هستیم ساختمون بلند دور و بر ما نیست با چشم هم میشه محدوده تقریبی اونها رو دید

مدل رادیویی که میخوان استفاده کنند هم میتونید سوال کنید
    فقط گفتن میکروتیک

چه میزان پهنای باند قراره تهیه کنید ؟
    10 و 20 و 30 مگ رو پیشنهاد دادن بهمون احتمالا 20 مگ بگیریم

نام حقيقي: Mahdi Mirhendi

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    47
    زیاد به گوگل ارث مطمئن مطمئن نباش
    + گوگل ارتفاع رو نشون میده ارتفاع خود دکل رو که نشون نمیده
    احتمالا دکل خودشون هم بلنده
    مهم اینه که این دو تا رادیو دقیقا روبروی هم قراربگیرند
    حالا یه جوری تنظیم میکنند که از شما یکم رو به پایین باشه...
    درضمن اینکه میگین محدودش را با چشم میشه دید پس دیگه مشکلی نیست
    میکروتیک هم اسم یک برند هست باید بدونین دقیقا از چه رادیویی میخوان استفاده کنند که اینقدر میخوان اجاره بگیرند
    اخه 8 کیلومتر دید مستقیم رادیوی انچنانی نمیخواد

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    چون ما در منطقه صنعتی هستیم ساختمون بلند دور و بر ما نیست با چشم هم میشه محدوده تقریبی اونها رو دید
    فقط گفتن میکروتیک
    10 و 20 و 30 مگ رو پیشنهاد دادن بهمون احتمالا 20 مگ بگیریم
    اگر دید مستقیم دارید و مانعی ندارید ،کافیه بسته به فاصله دقیق فرنل رو رعایت کنید.
    میکروتیک هم که گفتن بعید میدونم در این مسافت هزینه روتربرد + آنتنی که میخوان ببندند بیشتر از 1.600 تا 2 میلیون شود.
    20 مگ سند و رسیو ؟یا 20 مگ سند 20 مگ رسیو ؟

پ.ن : شما انتظار نداشته باشید که شرکتی مثل پارس آنلاین بیاد و برای شما با قیمت تمام شده کار انجام بده دوست من،پس به این فکر کنید که اگر قبول میکنند شما دستگاه قرار بدید که خودتون تهیه کنید. اگر قبول نمیکنند انتظار قیمت تموم شده دیوایس ها را نداشته باشید.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    میکروتیک برای این فواصل به این قیمت نمیرسه ، یعنی میشه رسوندش ، اما خوب نیاز نیست !!!

شما لطفا مدل این میکروتیکه رو ازشون بگیر ، اگرهم که میکروتیکه(!) شما خودتون میتونید وصل شید !

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    به نظر من که در قیمت رادیو کمی قیمت رو بالا گفتند شما برای این فاصله میتونید دوتا میکروتیک sextant استفاده کنید
    که فکر میکنم این رادیو دونه ایی 500 تومن باشه .
    مهندس جان شما قراره 20 مگ پهنای باند اینترنت خریداری کنید . ممکنه بفرمایید که قیمتش حدودا چقدره؟

به نظر من بهتره که در بخش بازارچه یک اگهی برای خرید پهنای باند اینترنت بزنید تا دوستانی که از بچه های خود انجمن هستند
    بتونند بهتون قیمت مناسب بدند . بعد قیمت هارو با هم مقایسه کنید و سپس تصمیم گیری کنید

netnetnet، taghikarim، 131sx و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    راستش من اصلا پیشنهاد خرید از شرکت ... نمی کنم ما داشتیم انقدر سرویس بی خود بود پسش دادیم یک ایمیل می خواستم بفرستیم باید اینترنت همه را قطع می کردیم اون یک ایمیل 100 کیلو بایتی بره به مرز اخراج رسیده بودم البته شرکت هم حق داشت می گفت کارتو بلد نیستی حالا من می گفتم بابا من مقصر نیستم بعد از تعویض isp الان ایمیل 30 یا 40 مگی می فرستیم تو 5 دقیقه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط mch نمایش پست ها
    راستش من اصلا پیشنهاد خرید از شرکت ... نمی کنم ما داشتیم انقدر سرویس بی خود بود پسش دادیم یک ایمیل می خواستم بفرستیم باید اینترنت همه را قطع می کردیم اون یک ایمیل 100 کیلو بایتی بره به مرز اخراج رسیده بودم البته شرکت هم حق داشت می گفت کارتو بلد نیستی حالا من می گفتم بابا من مقصر نیستم بعد از تعویض isp الان ایمیل 30 یا 40 مگی می فرستیم تو 5 دقیقه
    هیچوقت هم توضیح نخواستید از سرویس دهنده که چرا !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: مهدی غفاری

عضو عادی شناسه تصویری netnetnet
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    199
    سپاسگزاری کرده
    93
    نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    سلام دوستان برای افزایش پهنای باند اینترنت شرکتمون امروز با کارشناسان پارس انلاین صحبت میکردیم قرار بر این شد که ازشون بصورت وایرلس پهنای باند بگیریم..حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که اینها گفتن چون ساختمون شما 4 طبقه هست بدون نیاز به دکل لینک میزنیم براتون و هزینه اجاره رادیوی ی که براتون میزایم ماهی صد هزار تومان و اگه بخواید بخریدش 3 میلیون...

قراره شرکت به نزدیک ترین فرستنده پارس انلاین متصل بشه که حدو.د 8 کیلومتر از ش رکت ما فاصله داره و من توی گوگل ارث که رفتم موقعیت رو بررسی کنم دیدم حدود 70 متر ارتفاع شرکت ما بالاتر از محل اونها هست...

میخوام بدونم اولا امکان برقراری لینک بدون دکل در سمت ما در این افصله هست؟و اینکه به نظر شما قراره از چه رادیویی استفاده بشه که 3 میلیون هزینه از ما درخواست کردند(نوع رادیو رو در حال حاضر ذکر نکردن) و اینکه ایا امکانش هست ما خودمون اقدام به نصب رادیو و اتصالش به فرستنده اونها بکنیم؟
    حالا چرا پارس آنلاین !!! به نظر من خیلی شرکتای دیگه تو تهران هستن که دارن خوب سرویس میدن از هر نظر (پشتیبانی،سرویس خوب،هزینه کم دستگاه و ...) ...
    به قول شاعر که میگه:
    یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم

نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    حالا چرا پارس آنلاین !!! به نظر من خیلی شرکتای دیگه تو تهران هستن که دارن خوب سرویس میدن از هر نظر (پشتیبانی،سرویس خوب،هزینه کم دستگاه و ...) ...
    شرکت معتبری اگه سراغ دارید معرفی بفرمایید ببینیم چه سرویسی ارایه میدن. ممنون

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    هیچوقت هم توضیح نخواستید از سرویس دهنده که چرا !؟
    راستش چرا بارها تماس گرفتم با پشتیبانی ولی کو جواب منطقی در کل من می گم مشکل پهنای باند و تجهیزات دارن البته نه فقط شرکت پ..... شرکت ش.... همین طور بود یادم می خواستم ip ولید از شرکت ش... بگیریم زنگ زدن شما برای چی ایپی ولید می خواهی و دیاگرام شبکه ات را بکش در خواست به انگلیسی بده و هزار تا داستان دیگه بعداش که از هفت خوان رستم گذشتیم زنگ زدیم به پشتیبانیش دیدم ............. در کل من خودم با این دوتا شرکت کار کردم از خدماتش و سرویشان راضی نبودم
    شرکت معتبری اگه سراغ دارید معرفی بفرمایید ببینیم چه سرویسی ارایه میدن. ممنون
    خوب شما در مورد زیر ساخت توضیح ندادین چه بسترهای براتون فراهم است در حال حاظر

ویرایش توسط mch : 2014-05-14 در ساعت 10:08 AM

نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    خوب شما در مورد زیر ساخت توضیح ندادین چه بسترهای براتون فراهم است در حال حاظر
    چه توضییحی میخواید؟ما نیازمون اینترنت با پهنای بالاست که سرویس Adsl جوابگو نیست چون ما پهنای باند اپلود بالایی هم میخوایم..

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام ما زیر ساخت فیبر داشتیم برای همین هم از اینترنت در بستر فیبر استفاده کردم منظور م از زیر ساخت این بود

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

پارس انلاین بده

دکل وایرلس پارس آنلاین

برچسب برای این موضوع